• Informacje na temat:

  diego

Artykuły na temat: diego
Zdjęcia na temat: diego
Wideo na temat: diego
 • "Narcos": Diego Luna dołącza do 4. sezonu

  Netflix przedstawił właśnie pierwszą zapowiedź nowego sezonu serialu "Narcos". Warto zaznaczyć, że do obsady nowej serii dołączyli Michael Peña oraz Diego Luna. Akcja czwartej odsłony serialu "Narcos", do której niedawno ruszyły zdjęcia, rozgrywać się będzie w Meksyku. Premiera zaplanowana jest na 2018 rok.

 • Pod ochroną

  Próba wyrwania się ze spirali domowej przemocy w obiektywie Wojciecha Staronia. Mały Matias po powrocie ze szkoły znajduje swoją matkę w kałuży krwi. Laurze udaje się przeżyć, ale po wyjściu ze szpitala wie już, że ani ona, ani jej ośmioletni syn nie wrócą do agresywnego ojca rodziny. Rozpoczynają wędrówkę w poszukiwaniu azylu, który pozwoli im rozpocząć nowe, wolne od ciągłego strachu życie.

 • Złota klatka

  Sara, nastolatka z Gwatemali, obcina włosy, przebiera się za chłopca i wraz z przyjaciółmi Juanem i Samuelem wyrusza w ekscytującą i niezwykle niebezpieczną podróż na osławionej trasie pociągami towarowymi do Los Angeles. Mają nadzieję na lepsze życie w USA, gonią za marzeniem nie zdając sobie sprawy, że może zupełnie nie być tym, czym się wydaje. Rodzące się uczucie do indiańskiego chłopca Chauka, którego Sara spotyka w drodze, przynosi gniew i rozgoryczenie. Jednak w konfrontacji ze...

Dyskusje na temat: diego