• Informacje na temat:

  diesel reklama

Artykuły na temat: diesel reklama
 • Festiwal filmów reklamowych w Cannes

  Podczas 49. Międzynarodowego Festiwalu Reklamy w Cannes, firma Leo Burnett z Warszawy, została nagrodzona aż dwiema nagrodami - Srebrnym Lwem za reklamę filmową i Brązowym Lwem za prasową kampanię promocyjną. To pierwszy Srebrny Lew w historii festiwalu w Cannes, przyznany polskiej firmie.

 • Kolejny film w sądzie

  Kilka dni temu informowaliśmy o problemach twórców filmu "Austn Powers 3" z wytwórnią New Line Cinema, związanych z próbą niewłaściwego wykorzystania w tytule opowieści słowa "Goldmember", a już kolejne studio ma podobne problemy z reklamą innego obrazu. Wytwórnia MGM została podana do sądu przez studio Universal w związku z reklamą obrazu "Rollerball".

 • Kosztowny Batmobile

  Właściciel pewnego muzeum samochodów zapłacił ponad 172 tysiące dolarów za pojazd Batmana, którym w klasycznej telewizyjnej serii z lat. 60 poruszał się człowiek-nietoperz. Podczas realizacji serii producenci korzystali z siedmiu pojazdów. Teraz jeden z nich znalazł nowego nabywcę.

 • Bicepsy na ekranie

  Filmowi twardziele trzymają się mocno! Do akcji wkroczyło kolejne pokolenie umięśnionych aktorów.

Wideo na temat: diesel reklama
 • Szybcy i wściekli 5

  W egzotycznym Rio de Janeiro, policjant Brian O'Conner (PAUL WALKER) razem z byłym przestępcą Domem Toretto (VIN DIESEL) decyduje się stawić czoła granemu przez DWAYNE JOHNSONA agentowi federalnemu Luke Hobbsowi. Oprócz Johnsona do obsady najnowszego filmu Szybcy i wściekli 5 dołączyła ELSA PATAKY. Na ekranie można także po raz kolejny oglądać takich ulubieńców widzów jak JORDANA BREWSTER, CHRIS "LUDACRIS" BRIDGES, TYRESE GIBSON, SUNG KANG, GAL GADOT, MATT SCHULZE, TEGO CALDERÓN czy DON...

 • Riddick

  Trzecia odsłona słynnej serii science fiction, którą zapoczątkowały filmy "Pitch Black" i "Kroniki Riddicka". Zdradzony przez przyjaciół i pozostawiony na obcej planecie Riddick musi przetrwać w walce ze śmiertelnie groźnymi wrogami. Staję się jeszcze potężniejszy i niebezpieczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Łowcy nagród ścigający go przez całą galaktykę staną się jedynie pionkami w grze, dzięki której Riddick rozpocznie odsiecz swojej planety, stojącej w obliczu zagłady.

 • Szybcy i wściekli 6

  Agent Hobbs (Dwayne Johnson) otrzymuje informacje o przechwyceniu konwoju wojskowego w Berlinie. Wpada tym samym na trop organizacji wyszkolonych kierowców-zabójców, którzy działają na terenie dwunastu krajów. Śledząc ich dowiaduje się, że prowadzeni są przez Owena Shawa (Luke Evans), a wspomaga go bezwzględna Letty (Michelle Rodriguez). Tymczasem, Dominic Toretto (Vin Diesel) i jego załoga wiodą luksusowe życie poza granicami Stanów. Przymusowa emigracja nie trwa długo, kiedy u Doma pojawia...