• Informacje na temat:

  dieta cuda

Artykuły na temat: dieta cuda
 • Dieta cud

  Państwo Kwiatkowscy wraz z dwójką swoich dzieci _ Majką i Filipem, postanawiają zaadoptować chłopca o imieniu Romek. Przez przypadek do tytułowej rodziny...

 • "Okiem Ohme. Polka na diecie": Jak odchudzają się Polki?

  Dlaczego mimo szczupłej sylwetki ciągle się odchudzamy? I czy można nazwać to obsesją? W kolejnej odsłonie programu "Okiem Ohme. Polka na diecie", Małgorzata Ohme sprawdzi, jak w Polsce walczy się ze zbędnymi kilogramami. Premiera programu w środę, 29 października, na kanale TLC.

 • Od czerwca wokalistka stosuje catering dietetyczny, który z sukcesem przetestowała już Karolina Szostak. - Po pierwsze ta dieta bardzo mi smakuje, po drugie gotowanie samemu to kuchnia mało różnorodna, mało urozmaicona - mówi Katarzyna Cerekwicka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Wokalistka zapewnia, że dzięki cateringowi dietetycznemu dostarcza swojemu organizmowi wszystkie niezbędne...

 • Anna Guzik czeka na nowe wyzwania

  Ostatnio Annę Guzik prześladuje... miłość. W ubiegłym roku stanęła na ślubnym kobiercu, a teraz, w 10. urodziny serialu, dołączyła do obsady "Pierwszej miłości".

 • Maja Sablewska pokazała swoje zdjęcie z przeszłości! Dieta zmieniająca rysy twarzy działa cuda!

  Maja Sablewska (35 l.) przygotowuje się do nowego programu w TVN. Z tej okazji pokazała swoje zdjęcie z przeszłości. Musimy przyznać, że jej dieta zmieniająca rysy twarzy działa cuda!

 • Dieta cud

  "Wtorek, po świętach" , reż. Radu Muntean, Rumunia 2010, dystrybutor: Vivarto, premiera kinowa: 1 lipca 2011

 • Doda ostro o "dietach cud"! Krytykuje Lewandowską i Chodakowską?!

  Doda (35l.) w ostatnim czasie bardzo stara zmienić się wizerunek. W niczym nie przypomina już imprezowej, kiczowato ubranej dziewczyny. Wydaje się, że życie zmieniło Dorotę, która teraz chce dawać dobry przykład swoim fanom. Ostatnio krytycznie wypowiedziała się o restrykcyjnych dietach i katorżniczych treningach. Czy to aluzja do trenerek fitness?

 • Niebezpieczna dieta Geri Halliwell

  Geri Halliwell, była członkini grupy Spice Girls, bardzo chce schudnąć o parę kilogramów. Dla tego celu postanowiła wykorzystać dietę-cud, która jest jednak uznawana przez ekspertów za niebezpieczną dla zdrowia.

 • Beata Kozidrak przeszła na dietę. Są już pierwsze efekty!

  Piosenkarka niedawno miała problemy zdrowotne, przez które musiała odwołać spotkania z fanami. Media donosiły, że Kozidrak ma poważne problemy z sercem. Gwiazda musiała udać się do lekarza, który nie tylko zlecił jej stosowne badania, ale jak donosi teraz "Fakt", także namówił ją na zmianę diety! "Po konsultacjach z lekarzem uwierzyła, że dieta zdziała cuda. Wyeliminowała z jadłospisu gluten...

 • Ma swoje słabości...

  Nie wierzy w diety-cud, ale w zdrowe odżywianie. Dyscypliny nauczyła ją szkoła baletowa, w formie trzymają czworonożni pupile, ale czasem pozwala sobie na mniej zdrową ucztę.

Wideo na temat: dieta cuda
 • Katarzyna Cerekwicka schudła już 12 kg. Ta dieta działa cuda!

  Kiedyś uwielbiała słodycze, dziś niemal wszystkie są dla niej zbyt słodkie. Kasia Cerekwicka całkowicie wyeliminowała z codziennego jadłospisu desery, niezdrowe przekąski oraz fast foody, opierając dietę przede wszystkim na warzywach. Jest pod stałą opieką dietetyka, który monitoruje jej postępy. Efektem tej blisko półrocznej pracy jest redukcja wagi o 12 kg.

 • Cuda

  Rodzina Gelsominy zajmuję się pasiekami oraz produkcją miodu. Kiedy nadarza się możliwość udziału w specyficznym programie telewizyjnym, postanawiają skorzystać z propozycji oraz rywalizować z innymi gospodarstwami o nagrodę.

 • Handlarz cudów

  Film opowiada pełną emocji historię Stefana (Borys Szyc), pielgrzymującego do Lourdes i dwójki dagestańskich dzieci-uchodźców chcących dotrzeć do ojca, który czeka na nie we Francji. Wspólna podróż sprawi, że pokonają bariery kulturowe, społeczne i religijne i na chwilę staną się rodziną. To opowieść o akceptacji, drodze do odpowiedzialności za drugiego człowieka i drodze do samego siebie przez drugiego człowieka. Z racji uniwersalnego tematu film został doceniony na Festiwalu Polskich Filmów...

Dyskusje na temat: dieta cuda
 • Re: Gwiazdy, które walczą z cukrzycą

  Na cukrzycę typu I sport i dieta? Ten typ cukrzycy jest z powodu uszkodzenia trzustki (tak w skrócie), to już są zmiany fizyczne, z którymi jak na razie nie da się nic zrobić i trzeba do końca życia brać insulinę i przestrzegać żelaznych zasad kontrolowania tej cukrzycy! Co innego "dwójka", tu przestanie obżerania się, zwłaszcza ciastem, ruch, potrafi zdziałać cuda!

 • Re: Gwiazdy, które walczą z cukrzycą

  Niestety "wyleczyć" się nie da a co najwyżej z sukcesem utrzymywać poziom cukru w normie. Jeśli masz dobre wyniki i "odpuścisz" - szybko znów się pogorszą. Co do ćwiczeń lekarz zalecił mi bardziej aerobowe niż siłowe, w każdym razie robię jedne i drugie. Rower działa cuda! Dieta z węglowodanami złożonymi, żadnych prostych cukrów. Posiłki nawet 6 razy dziennie niewielkie żeby cukier tak nie skakał

 • Re: "Świat według Kiepskich": Dariusz Gnatowski o swojej chorobie

  Spadaj oszuście. A żresz to chyba ty. Jestem szczupła a mimo to wykroto niedawno u mnie cukrzycę. To związane jest z wiekiem, mam 64 lata. Dieta pomaga ale nie zlikwiduje cukrzycy. Lidzie nie liczcie na cuda. Leczcie się u lekarza diabetologa a nie u cudotwórcy. Przeczytajcie co napisał "Boczek".

 • Re: Wierzy w... genetykę!

  Myslę ,że pani Laura ma racje co do genów. ale same geny nie wystarczaja jeśli n ie dbamy o siebie . Codzienna pielęgnacja i odpowiednie kremy plus dieta M Ż czyniĄ cuda. Tak naprawde to pewnie w przypadku pani Laury był używany albo botoksik albo delikatny skalpelik.Raczej rzadko która celebrytka do tego sie przyznaje.

 • Re: Dominika Gwit: "Trzeci stopień otyłości i 26 lat - to już nie brzmi dobrze"

  Bo bardzo często sama dieta nic nie daje. Chociażby mały wysiłek kilka razy w tygodniu zdziała cuda. Wystarczy szybszy spacer, jazda na rowerze, basen - nie musi to być od razu trening z trenerem osobistym. Poza tym z dużej wagi dużo łatwiej się "gubi" niż z mniejszej.