• Informacje na temat:

  dieta izabeli trojanowskiej

Artykuły na temat: dieta izabeli trojanowskiej
 • Darzą mnie sympatią

  Izabela Trojanowska przyprawiała wtedy mężczyzn o szybsze bicie serca, a kobiety o zazdrość. W „Klanie” gra Monikę, najbardziej kontrowersyjną osobę w rodzinie Lubiczów. I nadal ma swoich wiernych fanów.

 • Gwiazdy w komedii... odchudzającej!

  ..."Dieta cud" z powodzeniem grana jest już od pewnego czasu na scenach całej Polski. W sobotę po raz pierwszy zaprezentowana została w Warszawie. Akcja sztuki dzieje się na planie reality show "W domu Slim Brothera". Trzy finalistki walczą o wielką wygraną, która oprócz pokaźnej kwoty przynieść ma zwyciężczyni sławę, status gwiazdy i dostatnie życie. Bohaterki - Pani Columbo, Pani Doktor i Lidka...

 • Izabela Trojanowska: Rozpoczęła "Klan"

  Monikę gra w "Klanie" od początku, czyli od 1997 roku. Nic więc dziwnego, że była wzruszona podczas jubileuszu z okazji emisji 2500. odcinka serialu. Jednak pierwszą miłością Izabeli Trojanowskiej jest muzyka. Gwiazdę zobaczymy w tym roku na gali sylwestrowej w Dwójce.

 • Wciąż darzą ją sympatią

  Aktorka i wokalistka, gwiazda lat 80. Przyprawiała wtedy mężczyzn o szybsze bicie serca, a kobiety o zazdrość. W "Klanie" gra Monikę, najbardziej kontrowersyjną osobę w rodzinie Lubiczów. I nadal ma swoich wiernych fanów.

Wideo na temat: dieta izabeli trojanowskiej
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

 • Lincz

  "Lincz", porównywany przez krytykę z "Długiem" i "Domem złym", uhonorowany został Grand Prix Festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie oraz nagrodą dla Leszka Lichoty za najlepszy debiut w głównej roli męskiej. Zainspirowany głośnymi wydarzeniami we Włodowie thriller o zbrodni, która wstrząsneła polskimi mediami i wymiarem sprawiedliwości. W niewielkiej mazurskiej miejscowości dochodzi do krwawego morderstwa, którego sprawcą może być niemal każdy z okolicznych mieszkańców. Okazuje się, że ofiara...