• Informacje na temat:

  dieta konrada gace

Artykuły na temat: dieta konrada gace
 • "Przepis na życie": Dominika Gwit zapewnia, że dieta to nie kara...

  ...powinien mieć dietę dopasowaną do siebie. Wcześniej wiele razy się odchudzałam, ale nie dawało to żadnych efektów. Kilogramy wracały zanim zdążyłam się obejrzeć. Otyłości nie da się pokonać dietami(...) nastawienie jest motorem do działania" - mówi dietetyk, trener i prezes Stowarzyszenia Zapobiegania Otyłości "Fatkillers". Zapytana czy chodzi głodna, Gwit zapewnia, że dieta nie musi polegać na głodówce...

 • Iwona Pavlović w żałobie. Nie może się pozbierać

  Gdy dotarła do niej wiadomość o śmierci przyjaciela, nie mogła w nią uwierzyć. Iwona Pavlović (55 l.) myślała, że to jakiś okrutny żart. Niestety, szybko potwierdziło się, że Konrad Gaca (†42 l.) nie żyje.

 • "Przepis na życie": Dominika Gwit schudła 30 kg!

  ...zdrowotne. Stwierdziłam, że wezmę się za siebie, bo im człowiek jest młodszy tym szybciej i łatwiej to idzie i dzisiaj wiem, że to, że przyszłam do Konrada Gacy było najlepszą decyzją w moim życiu(...), systematyczności i silnej woli, czyli dzięki ciągłej i nieustającej walce z największym przeciwnikiem - samą sobą. Jeszcze raz powtarzam, że trening jest tak samo ważny jak dieta. Dieta musi być zbilansowana...

 • Chudotwórca Konrad Gaca

  - Dieta to po prostu sposób żywienia - mówi Konrad Gaca, ekspert, którego metoda daje imponujące efekty. W swoim programie stawia przede wszystkim na motywację.

 • Dominika Gwit schudła 37 kg: "Jestem w siebie dumna"

  W serialu "Przepis na życie" zagrała Grubą - W pewnym momencie przyszedł taki czas, kiedy moje ciało zaczęło mnie ograniczać - przyznała w "Dzień Dobry TVN" aktorka Dominika Gwit.

 • Dominika Gwit schudła 30 kg w 4 miesiące

  Dominika Gwit zdradziła w studiu "Dzień Dobry Wakacje", jak udało jej się schudnąć 30 kg w 4 miesiące. Aktorka opowiedziała także o swoim planie treningowym.