• Informacje na temat:

  dieta łepkowskiej

Artykuły na temat: dieta łepkowskiej
 • Ilona Łepkowska choruje. "Mam kłopoty ze zdrowiem"

  "Królowa polskich seriali" Ilona Łepkowska (59 l.) narzeka na kiepską formę. Co się dzieje?

 • Musiał się odchudzić dla roli we "Wszystko przed nami"

  Aby zagrać w nowym serialu Ilony Łepkowskiej, Piotr Nowak musiał zrzucić kilka kilogramów. Stefan Małek, w którego wciela się we "Wszystko przed nami", to mężczyzna bardzo podobający się kobietom, więc aktor uznał, że nie może mieć nadwagi, jeśli chce być przekonujący, grając go.

 • Katarzyna Cichopek w końcu się do tego przyznała! To nie są tanie rzeczy!

  Celebrytka popularność zdobyła dzięki Ilonie Łepkowskiej, która zaangażowała ją kilkanaście lat temu do serialu "M jak miłość".  Produkcja do dzisiaj cieszy się milionową oglądalnością, co zapewne(...) i nie mam czasu na przygotowanie sobie posiłków albo wyskoczenia do restauracji. Bardzo sobie cenię moją dietę i bardzo polecam, bo jest jedyna dieta polecana przez Instytut Żywności i Żywienia...

 • Grażyna Błęcka-Kolska i Jan Jankowski zaprzyjaźnili się na planie "Ułaskawienia"

  Spotkanie Grażyny Błęckiej-Kolskiej (55 l.) i Jana Jakuba Kolskiego (61 l.) na planie filmu "Ułaskawienie" było nie lada wyzwaniem. Pojawił się jednak ktoś, dzięki komu aktorka łatwiej przeszła przez trudne sceny. Teraz z nadzieją czeka na kolejne zadanie.

 • Darzą mnie sympatią

  Izabela Trojanowska przyprawiała wtedy mężczyzn o szybsze bicie serca, a kobiety o zazdrość. W „Klanie” gra Monikę, najbardziej kontrowersyjną osobę w rodzinie Lubiczów. I nadal ma swoich wiernych fanów.

 • Czym żył show-biznes w minionym tygodniu? Oto zestawienie najciekawszych plotek!

 • Pracowite lato

  ...tytułem z roku 1985 według scenariusza Ilony Łepkowskiej. Ponadto nadal gram w serialu "Barwy szczęścia" i na deskach warszawskiego Teatru Kwadrat. Jak zwykle pracowicie u Ciebie. Zamierzasz zrobić sobie...

 • Trzyma aktorów na krótkiej smyczy

  - Mogłabym już nie pracować, bo mam prawa do swojej twórczości, na emeryturę wystarczy tantiem. Trochę w końcu było tych moich produkcji, więc z głodu nie umrę - mówi królowa polskich seriali, Ilona Łepkowska.

 • Wciąż darzą ją sympatią

  Aktorka i wokalistka, gwiazda lat 80. Przyprawiała wtedy mężczyzn o szybsze bicie serca, a kobiety o zazdrość. W "Klanie" gra Monikę, najbardziej kontrowersyjną osobę w rodzinie Lubiczów. I nadal ma swoich wiernych fanów.

 • Ibisz: Jak wzmocnić ciało?

  Krzysztof Ibisz niebawem zadebiutuje jako pisarz poradnikiem "Jak dobrze wyglądać po 40". Pojawi się również w filmie " Wojna żeńsko-męska".

Wideo na temat: dieta łepkowskiej
 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Raj: nadzieja

  Ostatnia (po "Raj: miłość" i "Raj: wiara") filmowej trylogii o trzech cnotach chrześcijańskich (miłość, wiara, nadzieja) Ulricha Seidla, którą scala tytuł "Raj". Trzynastoletnia Melanie spędza wakacje w austriackich Górach Wechsel na obozie dla otyłych nastolatek. Jej matka Teresa (bohaterka pierwszej części trylogii Raj: miłość) wyjechała do Kenii w poszukiwaniu "beach boysów", a dewocyjnie wierząca ciotka Anna Maria (bohaterka drugiej części trylogii Raj: wiara) szerzy katolicyzm chodząc z...