• Informacje na temat:

  dieta polskich aktorek

Artykuły na temat: dieta polskich aktorek
 • Dietetycy ostro o dietach gwiazd! Oberwało się Karolinie Szostak!

  Spektakularne metamorfozy gwiazd zalewają zewsząd polskie media społecznościowe. Karolina Szostak (41 l.), Karolina Ferenstein-Kraśko (40 l.), Kinga Rusin (46 l.) czy Agnieszka Chylińska (41 l.), to tylko niektóre celebrytki, które dokonały sporych zmian w swoim wyglądzie i zgubiły zbędne kilogramy.

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w filmie Żuławskiego

  Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Testosteron", "1920 Bitwa warszawska", "Dżej Dżej", "Lekarze") przygotowuje się do roli w filmie "Zły" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów.

 • Przeraźliwie chuda Emily Ratajkowski w skąpym bikini! Przesadza z dietą?

  24-letnia Emily Ratajkowski postanowiła podzielić się z fanami swoimi fotkami w skąpym bikini! Nadal jest seksowna?

 • Joanna Szczepkowska: Koniec komunizmu, nagie pośladki i homoseksualiści w teatrze

  "Proszę państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm". W 15. rocznicę słynnego telewizyjnego wystąpienia Joanny Szczepkowskiej przypominamy inne medialne afery z jej udziałem.

 • Polska aktorka uzależniona od botoksu?

  Aktorka z serialu "Na Wspólnej" jako jedna z nielicznych polskich celebrytek nie udaje, że swoją gładką, pozbawioną zmarszczek twarz zawdzięcza wyłącznie ćwiczeniom i zdrowej diecie. Katarzyna Walter podkreśla, że ma nie tylko "zrobione" górne powieki, ale także regularnie stosuje botoks. "Jest jak dobra pasta do zębów, trzeba używać" - mówi. Toksynę botulinową wstrzykuje sobie więc co sześć...

 • "Barwy szczęścia" na diecie!

  Piękne, seksowne i wiotkie jak trzcina. Jak gwiazdy "Barw szczęścia" dbają o figurę?

 • Weronika Książkiewicz pałaszuje gofra! Nie boi się o sylwetkę?

  Weronika Książkiewicz (35 l.) wypoczywa właśnie ze swoim synem nad polskim morzem. Wygląda na to, że na czas urlopu aktorka odpuściła sobie dietę.

 • Figura: Jak dba o... figurę?

  "Dieta to przede wszystkim świadomość tego, co i ile jemy. Nigdy nie stosowałam drastycznych metod. Jeżeli widzę, że dżinsy są za ciasne, to staram się moderować dietę" - mówi Katarzyna Figura. "Całe sedno tkwi we właściwym jej zbilansowaniu" - dodaje aktorka.

 • Anna Guzik poprowadzi program dla fanów tłustego jedzenia!

  Tygodnik "Rewia" donosi, że Anna Guzik (39 l.) ma dosyć katowania się dietami! Wróci do dawnej wagi?

 • Ron Howard będzie dziadkiem

  Aktorka Bryce Dallas Howard (25 l.), córka znanego reżysera Rona Howarda - twórcy filmu "Kod Da Vinci" , jest w ciąży. Polscy widzowie znają Bryce z filmów "Osada" , "Manderlay" i "Apollo 13" , w którym wystąpiła jako 14 - letnia dziewczynka.

Zdjęcia na temat: dieta polskich aktorek