• Informacje na temat:

  dietetyk

Artykuły na temat: dietetyk
 • Dietetycy ostro o dietach gwiazd! Oberwało się Karolinie Szostak!

  ...popularnych diet, które są lansowane w mediach często powoduje, że do mnie jako dietetyka przychodzą ofiary tych diet, osoby z problemami zdrowotnymi, które nie schudły a wręcz przytyły na danej diecie. Dlatego do każdej diety należy podejść z dużym dystansem. Jeśli coś jest dla wszystkich, to jest dla nikogo" - powiedziała w jednym wywiadzie dietetyk Agnieszka Piskała. Natomiast blogerka Monika Gabas...

 • "Odchudzanie na śniadanie": Kampania społeczna TVP2

  14 stycznia w TVP2 ruszyła kampania społeczna "Odchudzanie na śniadanie". Akcja jest efektem współpracy eksperta do spraw żywienia i trenera Konrada Gacy oraz programu "Pytanie na śniadanie".

 • Dietetyk krytykuje Anję Rubik: To bardzo duża niedowaga!

  ...kształtami, teraz widzimy głównie odstające kości. "Przy wzroście 180 cm prawidłowa waga to ok. 63 kilogramy. 50 kg to bardzo duża niedowaga" - komentuje dla "SHOW" dietetyk Agata Ziemnicka. Rubik...

 • Borys Szyc: Niespokojny duch

  W tym sezonie Borys Szyc dołączył do obsady hitowego serialu "Lekarze", gra w "Czasie honoru", a na deskach teatru pojawia się w dwóch głównych rolach. Choć mawiają, że jeszcze trochę, a wyskoczy z lodówki, to chciałoby się mieć taką lodówkę.

 • Iwona Pavlović nie mogła powstrzymać łez. Wygłosiła przemowę na pogrzebie Konrada Gacy

  Iwona Pavlović (55 l.) jak wiele innych osób z show-biznesu, była poruszona nagłą śmiercią Konrada Gacy (†42 l.), który był znany jako dietetyk gwiazd. Na jego pogrzebie tancerka wygłosiła wzruszającą przemowę.

 • Młoda gwiazda pod ostrzałem dietetyków

  19-letnia wokalistka Miley Cyrus znalazła się w ogniu krytyki z powodu promowania diety bezglutenowej.

 • Konrad Gaca nie żyje. Tłumy ludzi na pogrzebie! "Odszedł kolejny dobry człowiek"

  We wtorek 21 sierpnia w Lublinie odbył się pogrzeb Konrada Gacy (†42 l.), popularnego dietetyka gwiazd. Pożegnali go bliscy, przyjaciele, fani i tłum gapiów, który... rejestrował uroczystość telefonami komórkowymi.

 • Gwiazda miała dosyć diety!

  Amerykańska piosenkarka Britney Spears rozstała się z osobistym trenerem i dietetykiem. Gwiazda pop miała już dosyć żywieniowego reżimu.

 • Konrad Gaca zmarł niespodziewanie. Znana jest już przyczyna śmierci

  Konrad Gaca (†42 l.), trener personalny i dietetyk polskich gwiazd, zmarł niespodziewanie 16 sierpnia 2018 roku. Do tej pory nie wiadomo było, co stanowiło bezpośrednią przyczynę śmierci sportowca, który promował zdrowy tryb życia. Teraz do mediów trafiła informacja o wyniku sekcji zwłok.

 • Rzeźbią ciała gwiazd

  - Nie jesz, tyjesz - to nasza zasada - mówią dietetycy gwiazd i zdradzają, jak pomagają celebrytom zrzucić "balast". - Mało kto wierzył, że to pomaga schudnąć, a jednak! - śmieją się. Pierwszy był Krzysztof Ibisz.

Zdjęcia na temat: dietetyk
 • Victoria Beckham
Wideo na temat: dietetyk
 • Sylwia Gliwa głodowała

  Jakie doświadczenie z głodówką miała aktorka Sylwia Gliwa? Czy są dobre dla zdrowia? Co wtedy dzieje się z organizmem? Wyjaśniła to dietetyk kliniczny z Instytutu Żywności i Żywienia Iwona Sajór. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Maja Sablewska broni "diety zmieniającej rysy twarzy"

  Maja Sablewska z uporem powtarza w mediach, że rysy jej twarzy zmieniły się przez stosowanie diety. W najnowszym wywiadzie broni swojej tezy. - Każdy rozsądny dietetyk wie o tym dobrze, że dieta naprawdę zmienia rysy twarzy. Wystarczy, że ktoś schudnie 20 kilogramów, pozbędzie się tkanki tłuszczowej i wszystko się zmienia - mówi Sablewska. Pytana, czy korzysta z medycyny estetycznej, mówi wprost

 • Dorota Gardias odchudza się po ciąży. "Przytyłam 12 kg"

  Dorota Gardias we wrześniu urodziła swoje pierwsze dziecko - córkę Hanię. Pogodynka postanowiła jak najszybciej zacząć ćwiczyć i wrócić do formy. Fizjoterapeuta Krzysztof Sobczak opowiedział o ćwiczeniach, jakie powinna wykonywać kobieta po porodzie, a dietetyk Monika Dąbrowska-Molenda wspomniała o odpowiedniej diecie. (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: dietetyk