• Informacje na temat:

  diler

Artykuły na temat: diler
 • Diler

  W parku doszło do zabójstwa nastolatka. Śledztwo ujawnia, że rozprowadzał e-narkotyki i pliki dźwiękowe, których słuchanie powoduje halucynacje. Pierwsze podejrzenie pada na dilerów, dla których chłopak był konkurencją. Wiadomo, że w dniu zabójstwa włamali się do jego mieszkania i zdemolowali je. Zatrzymani nie przyznają się do winy.

 • Przyjaciel Bobbi Kristiny był jej dilerem?

  Według amerykańskich serwisów plotkarskich przyjaciel Bobbi Kristiny i Nicka Gordona, Steve Stepho, załatwiał im środki odurzające.

 • Diler Cezary P., który zaopatrywał niektórych bywalców warszawskich salonów, został złapany na gorącym uczynku!

 • Leonardo DiCaprio i jego 24 osobowości

  Leonardo DiCaprio zagra główną rolę w filmie "The Crowded Room", będącego ekranizacją powieści Daniela Keyesa "The Minds of Billy Milligan". Hollywoodzki gwiazdor będzie również producentem tego obrazu.

 • Minął już przeszło rok od zatrzymania Cezarego P., nazywanego "dilerem gwiazd". 8 listopada rusza jego proces. Finał sprawy może być głośny!

 • "Love" Gaspara Noé: Erekcja i łzy

  Pojawił się pierwszy plakat reklamujący nową produkcję Gaspara Noé - "Love". Fani reżysera "Nieodwracalnego" i "Wkraczając w pustkę" znów będą mogli liczyć na ekstremalne emocje.

 • Jeden z tabloidów informuje, że złapany diler gwiazd, Cezary P. (49 l.) posiadał zeszyt, w którym skrupulatnie zapisywał nazwiska swoich klientów. Lista robi wrażenie...

 • Ja Rule: Sprzedawałem narkotyki rodzicom moich kolegów

  Raper Ja Rule przypomniał o swoich doświadczeniach związanych ze sprzedażą narkotyków.

 • "Ślad": Morderstwa dilerów

  W siódmym odcinku serialu w ciągu dwóch nocy ktoś zabija siedmiu dilerów narkotykowych. Podejrzanymi są ich klienci. Następnego dnia śmierć ponosi również komisarz wydziału antynarkotykowego, Michał Szczerbina. Dowody wskazują na to, że to on wypowiedział wojnę handlarzom narkotyków, za co został zamordowany. W jaki sposób handlarze narkotyków podrzucili niedozwolone substancje do gabinetu...

 • Pan Yapa jakiego nie znacie

  Krzysztofa Janczaka, czyli popularnego Pana Yapę, kojarzy chyba każde dziecko, które miało okazję oglądać telewizję w latach 90. W 2015 roku Pan Yapa powraca w wersji dla dorosłych.

Zdjęcia na temat: diler
Wideo na temat: diler
 • "Pierwsza miłość": "Żyjesz w świecie, którego nie ma"

  Ola ma problem z uzależnieniem. W mieszkaniu Sabiny zjawia się diler, któremu Ola jest winna pieniądze… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyj zwiastun.

 • Kaznodzieja z karabinem

  Sam Childers (Butler), narkotykowy diler i członek gangu motocyklowego, w dramatycznych okolicznościach nawraca się i rozpoczyna walkę o utworzenie sierocińca w rozdartej wojną Afryce. Na drodze stają mu miejscowi watażkowie, którzy sprawują w Sudanie krwawe rządy. Pozbawieni skrupułów, wcielają do armii dzieci i wysyłają je na wojnę. Childers nie będzie przebierał w środkach, walcząc o życie sierot i o odkupienie własnych grzechów.

 • "Barwy szczęścia": Zwiastun odcinka 1485.

  Sabina i Władek, zgodnie z życzeniem Zbrowskich, nakazują synowi, żeby nie spotykał się więcej z Oliwką. W szkole dziewczyna, nie chcąc narażać się rodzicom, unika Kajtka. Mówi mu, że po skończeniu gimnazjum i tak zostaną rozdzieleni. Po lekcjach załamanego Cieślaka zaczepia diler dopalaczy. Radek podsuwa Kasi pomysł na całodobowy fitness klub wzorem londyńskiej siłowni. Agnieszka spotyka na

 • Babcia Gandzia

  Paulette od śmierci męża mieszka samotnie na przedmieściach Paryża. Cukiernię, którą dawniej prowadziła, przerobiono na japońską restaurację, a ona sama nie jest w stanie utrzymać się z głodowej emerytury. Bohaterce, granej przez Bernadette Lafont (dawna muza François Truffaut), daleko jednak do typowej, uroczej staruszki. Pełno w niej jadu i niechęci do imigrantów. Jest skłócona z własną córką, która poślubiła czarnoskórego policjanta a wnuk z tego związku to jej powód do wstydu. Nic nie...

Dyskusje na temat: diler