• Informacje na temat:

  dionne warwick

Artykuły na temat: dionne warwick
 • Matka Whitney Houston wydała oświadczenie na temat molestowania córki

  ...w 2008 roku Dee Dee Warwick. Matka gwiazdy i siostra Dee Dee Dionne Warwick przyznają, że nie miały pojęcia o oskarżeniach, które padają w filmie - o samym wątku molestowania miały dowiedzieć się dwa(...),  ani mój syn Michael, ani Dionne, ani ja nie wiedzieliśmy o oskarżeniach molestowania i kierunku w jakim poszedł film do dwóch dni przed premierą w Cannes" - pisze Cissy Houston i Dionne Warwick...

 • Bobbi Kristina ma 22 lata. Celebrytką została jako 2-latka

  W dniu 22. urodzin Bobbi Kristiny Brown przypominamy najważniejsze fakty z życia córki Whitney Houston i Bobby'ego Browna.

 • ...powinna zostać pochowana Houston - Dionne Warwick, kuzynka Whitney, i Cissy Houston, matka, chcą, by spoczęła ona w Atlancie, gdzie spędziła sporą część swojego życia i była najszczęśliwsza. Reszta...

 • Dionne Warwick ogłosiła bankructwo

  Amerykańska wokalistka Dionne Warwick ogłosiła bankructwo. Jedna z największych gwiazd muzyki soul wszech czasów padła ofiarą nieuczciwego księgowego, który przez lata składał fałszywe zeznania podatkowe w jej imieniu.

 • Duety Dionne Warwick

  Dionne Warwick, legendarna amerykańska wokalistka, wkrótce powróci ze swoim nowym albumem. Chcąc dotrzeć także do młodszej części słuchaczy, zdecydowała się nagrać płytę z duetami. Usłyszymy na niej m.in. Pink i Beyonce Knowles.

 • Houston i Warwick nagrodzone

  Whitney Houston i Dionne Warwick zostały nagrodzone za swoje życiowe osiągnięcia w pierwszej edycji nagród Women's World Awards. Artystki odbiorą je osobiście podczas gali, która odbędzie się 9 czerwca w Hamburgu.

 • Kuzynka zmarłej gwiazdy: To był atak serca

  Piosenkarka Dionne Warwick ma własną opinię na temat śmierci Whitney Houston. Zmarła gwiazda pop była spokrewniona z soulową wokalistką.

 • Gwiazdy na wręczeniu Oscarów

  Whitney Houston, Dionne Warwick i Ray Charles - to tylko kilka gwiazd, które wystąpią na tegorocznej uroczystości wręczenia Oscarów. Według ogłoszonych właśnie planów, Whitney Houston, Dionne Warwick, Ray Charles, Garth Brooks i Isaak Hayes wspólnie wykonają wiązankę najsłynniejszych przebojów pochodzących z filmów, które otrzymały Oscara lub były do tej nagrody nominowane.

 • W. Houston: Jestem normalna

  "Jestem normalną osobą" - twierdzi Whitney Houston. Amerykańska wokalistka, która przechodziła ostatnio trudny okres w swoim życiu osobistym i zawodowym, zapewnia, że wszystko jest już w porządku. W lipcu wyrusza we wspólną trasę koncertową z Natalie Cole i Dionne Warwick.

 • Gwiazdy lat 80. w reality show

  W jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych pod koniec sierpnia pojawi się nowe reality show na wzór "Idola", w którym w roli uczestników wystąpią nieco już zapomniane gwiazdy z lat 80., jak m.in. Michael Bolton, Cyndi Lauper, Richard Marx i Dionne Warwick. Wokaliści będą śpiewać w duetach z nieznanymi wykonawcami.

Wideo na temat: dionne warwick
 • Uwolnić Mikołaja!

  Święty Mikołaj spowodował wypadek swoimi saniami i jest poszukiwany przez policję. Znajduje schronienie u 9-letniego Toma i jego ojca – Steve'a, który niedawno wyszedł z więzienia, nie chce pakować się w kłopoty i trzyma się od stróżów prawa z daleka. Jednak kiedy Mikołaj trafi za kratki, próbując odbić z przytułku dla zwierząt swojego renifera, Tom zmusi tatę do interwencji. Wspólnie postarają się uwolnić Mikołaja i umożliwić mu powrót do Laponii.