• Informacje na temat:

  dionne warwick aktorka

Artykuły na temat: dionne warwick aktorka
 • Whitney Houston nie żyje

  Gwiazda muzyki pop, aktorka, laureatka nagród Grammy i Emmy, Whitney Houston zmarła w sobotę - poinformował rzecznik rodziny.

 • Powstaje film o Gainsbourgu

  Trwają prace na planie filmu "Serge Gainsbourg: vie heroique" ("Serge Gainsbourg: życie heroiczne"). Premiera obrazu zaplanowana jest na styczeń 2010 roku.

 • "Jestem kochana także przez młodzież"

  Helena Vondrackova śpiewa już od 35 lata i nadal ma wielu fanów w Polsce. Jej występ w Zakopanem, podczas obchodów 10-lecia Radia RMF FM, udowodnił, że jej stare przeboje znane są także młodemu pokoleniu. 51-letnia czeska piosenkarka wciąż nagrywa nowe płyty, a w tym tygodniu ukazał się w Polsce album „Złota Helena”, z jej największymi przebojami. Z tej okazji Piotr Metz z Radia RMF FM rozmawiał z piękną Heleną o jej nowej płycie, marzeniach, inspiracjach i początkach kariery.

Wideo na temat: dionne warwick aktorka
 • Uwolnić Mikołaja!

  Święty Mikołaj spowodował wypadek swoimi saniami i jest poszukiwany przez policję. Znajduje schronienie u 9-letniego Toma i jego ojca – Steve'a, który niedawno wyszedł z więzienia, nie chce pakować się w kłopoty i trzyma się od stróżów prawa z daleka. Jednak kiedy Mikołaj trafi za kratki, próbując odbić z przytułku dla zwierząt swojego renifera, Tom zmusi tatę do interwencji. Wspólnie postarają się uwolnić Mikołaja i umożliwić mu powrót do Laponii.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...