• Informacje na temat:

  dirty dancing 3

Artykuły na temat: dirty dancing 3
 • "Kochane kłopoty": 11 faktów o Stars Hollow, o których nie mieliście pojęcia

  ...1. Dirty Dancing Emily Gilmore, matka Lorelai (Lauren Graham), dumna i wyniosła dama, była wielką fanką musicali. Dlaczego? Wcielająca się w Emily Kelly Bishop w swojej karierze zagrała(...) filmowa Marjorie Houseman z "Dirty Dancing", czyli matka Baby (Jennifer Grey). 2. Sekret zażyłości Rola w "Kochanych kłopotach" była debiutem Alexis Bledel (Rory Gilmore). Wcześniej młoda aktorka...

 • Marek Kaliszuk zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Marek Kaliszuk wygrał finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji "Między Niebem a Ziemią", która zajmuje się wspieraniem niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych dzieci oraz pomocą ich rodzinom.

 • Doda komentuje swoje "rozstanie"

  FLYING JACK!!" (czyżby nowy kochanek?) 4.dirty dancing "NOBODY PUTS BABY IN A CORNER"- (znamy powod) 5.scarface : "SĄDZICIE, ŻE MOŻECIE MNIE ZABIĆ?! BĘDZIECIE POTRZEBOWAĆ PIER**LONEJ ARMII, ŻEBY...

 • Black Eyed Peas i "Dirty Dancing": Zobacz teledysk!

  Na naszych stronach możecie już zobaczyć teledysk "The Time (Dirty Bit)" Black Eyed Peas promujący najnowszy album zespołu, "The Beginning".

 • Wojtas z pionierami hip hopu: "Ol Dirty Dancing" (teledysk)

  Nadchodzący solowy album Wojtasa "23" ukaże się 27 września nakładem Step Records. W sieci ukazał się trzeci klip promujący to wydawnictwo.

 • Najczęściej oglądane filmy

  "Gwiezdne wojny" oraz "Dirty Dancing" zwyciężyły w plebiscycie na najczęściej oglądane filmy. Pierwszy oglądają do znudzenia mężczyźni, drugim emocjonują się nieskończoną ilość razy kobiety.

 • Black Eyed Peas pokonali 10-latkę

  Amerykańska grupa Black Eyed Peas znalazła się na 1. miejscu brytyjskiej listy przebojów z singlem "The Time (Dirty Bit)". Zespół Will.i.ama i Fergie wyprzedził m.in. córkę Willa Smitha.

 • Dobry film musi mieć happy end

  Film "To wspaniałe życie" Franka Capry z 1946 roku został uznany za produkcję, która ma najlepsze szczęśliwe zakończenie. Obraz pokonał m.in. słynną komedię romantyczną "Pretty Women".

 • Najbardziej romantyczne...

  Adaptacja słynnego dramatu Szekspira "Romeo i Julia" w reżyserii Baza Luhrmanna, została wybrana najbardziej romantycznym filmem w historii kina.

 • "Kiedy Harry poznał Sally": Ulubiony film Amerykanów

  Komedia Roba Reinera "Kiedy Harry poznał Sally" okazała się ulubionym filmem Amerykanów. Najnowsze badania dotyczące preferencji widzów przeprowadziła stacja telewizyjna E!. Ankietowani najczęściej wśród swych ulubionych filmów wymieniali tytuły, w których występowała Meg Ryan, co wskazuje na to, że pozostaje ona nadal ulubioną aktorką za Oceanem.

Wideo na temat: dirty dancing 3
 • Dirty Sanchez: The Movie

  Czterech świrów znanych ze skandalizującego TV Show postanowiło jeszcze mocniej przegiąć pałę i nakręcić pełnometrażową relację ze swoich niedopuszczalnych wybryków. Idea jest prosta - oto sam Szatan zainteresował się chłopakami z bandy Dirty Sanchez i rzucił im wyzwanie: objadą świat z diaboliczną misją albo na zawsze utkną w czyśćcu. Na czym polega misja? Chłopaki odwiedzają sześć egzotycznych miejsc na świecie, by w każdym z nich wykręcić nieziemski numer w oparciu o jeden z siedmiu...

 • Uprowadzona 3

  W "Uprowadzonej 3" Bryan Mills (Liam Neeson) będzie musiał ratować swoje własne życie. Polowanie na niego zacznie się, gdy ktoś mu bliski zostanie zamordowany. Mills zostanie wrobiony w tę zbrodnię...

 • 3: Geneza

  Prequel najpopularniejszej serii filmów grozy w historii kina europejskiego, która otrzymała nominację do Europejskiej Nagrody Filmowej, a wraz z "Sierocińcem" zapoczątkowała ogólnoświatową modę na hiszpańskie horrory. To miał być najszczęśliwszy dzień w życiu Klary. Jednak słowa "póki śmierć nas nie rozłączy" nabrały szybko zupełnie nowego, złowrogiego znaczenia. Morderczy wirus zamienił gości weselnych w krwiożercze monstra. Panna młoda rozpoczyna desperacką walkę o przetrwanie. Seria "Rec"...