• Informacje na temat:

  dita von teese aktorka

Artykuły na temat: dita von teese aktorka
 • "Niestosowny związek" Marilyn Mansona

  W grudniu 2006 roku Dita Von Teese (34 l.), żona Marilyn Mansona (38 l.), złożyła pozew rozwodowy. Teraz tancerka ujawnia, że powodem rozstania z kontrowersyjnym wokalistą był jego "niestosowny związek" z inną kobietą.

 • Marilyn Manson: 9 rzeczy, których mogliście o nim nie wiedzieć

  Nikt przez ostatnie lata nie naprzykrzał się tak często konserwatywnej grupie Amerykanów jak Marilyn Manson i nikt, według ich opinii, nie demoralizował młodzieży tak mocno jak ten muzyk wraz ze swoim zespołem.

 • Nowa miłość Mansona

  W ubiegłym roku Marilyn Manson (38 l.) rozstał się z żoną Ditą Von Teese. Dziś ma już nową ukochaną. Jest nią 19-letnia aktorka Evan Rachel Wood. Manson mówi, że wreszcie znalazł bratnią duszę, kobietę, która naprawdę go rozumie.

 • Dita Von Teese w teledysku Thirty Seconds To Mars

  Gwiazda tegorocznej edycji Impact Festival w Warszawie, czyli Thirty Seconds To Mars prezentuje ponad ośmiominutowy teledysk do singla "Up In The Air" zapowiadającego ich nowy album "Love Lust Faith + Dreams".

 • ​Cień Marilyna Mansona w serialu

  ...z królową burleski Ditą Von Teese czy romansie z nastoletnią gwiazdką ekranu Evan Rachel Wood. Obecną partnerką Mansona jest fotografka Lindsay Usich.

 • Striptiz tylko dla wybranych

  Gwiazda serial u "Słoneczny patrol" Pamela Anderson zabroniła fotoreporterom wstępu na walentynkowe show ze striptizem w paryskim kabarecie Crazy Horse.

 • Marylin Manson ma nową narzeczoną!

  Marylin Manson, po rozstaniu kilka miesięcy temu ze znaną z "Krzyku" aktorką Rose McGowan, był już kilkakrotnie widziany w towarzystwie tajemniczej brunetki. Jej tożsamość nie jest już tajemnicą. Nowa towarzyszka kontrowersyjnego muzyka nazywa się Dita Von Teese i jest modelką oraz aktorką.

 • Aktorka wróciła do Mansona?

  21-letnia aktorka Evan Rachel Wood ("Zapaśnik") najprawdopodobniej wróciła do swojego ekscentrycznego eks-chłopaka Marilyna Mansona. Para miała spędzić razem noc w jednym z hoteli w Los Angeles.

 • Zostawiła go na dobre?

  Aktorka Evan Rachel Wood po raz drugi rozstała się z kontrowersyjnym rockmanem Marilynem Mansonem. Czy na dobre?

 • Marilyn Manson ma kryzys

  Kontrowersyjny wokalista przeżywa... kryzys wieku średniego.

Wideo na temat: dita von teese aktorka
 • Turysta

  To opowieść o amerykańskim turyście Franku Taylorze (Johnny Depp), który podróżując we Włoszech spotyka piękną agentkę Interpolu (Angelina Jolie). Zamierza ona wykorzystać Franka do wyciągnięcia z ukrycia słynnego przestępcy, z którym kiedyś wiązał ją romans. Kiedy reżyser Florian Henckel von Donnersmarck przedstawił swoją wizję Turysty producentowi Grahamowi Kingowi, ten ostatni potrzebował tylko 30 minut, aby podjąć decyzję o sfinansowaniu i produkcji filmu. "Pojawiła się kombinacja różnych...

 • Hannah Arendt

  Biograficzna opowieść o Hannah Arendt, niemieckiej teoretyk polityki i filozof, która zdawała reportaże z procesu byłego nazisty Adolfa Eichmanna. Wielka niemiecka reżyserka Margarethe von Trotta od debiutu w 1970 roku "Utraconą częścią Katarzyny Blum", zawsze stała w kontrze do politycznego mainstreamu. W swoim najnowszym filmie przedstawia sylwetkę jednej z największych filozofek XX wieku - Hanny Arendt. Do roli tytułowej zaś zaangażowała wspaniałą aktorkę - Barbarę Sukową, nagrodzoną w...

 • Melancholia

  Kolejny po głośnym, prowokacyjnym Antychryście film Larsa von Triera. Tym razem autor Przełamując fale i Tańcząc w ciemnościach pragnie zrealizować bardzo osobiste, psychologiczne kino katastroficzne i piękny film o końcu świata. Głównymi bohaterkami Melancholii są dwie siostry grane przez Kirsten Dunst i Charlotte Gainsbourg. Młodsza wychodzi właśnie za mąż, gdy okazuje się, że do Ziemi niebezpiecznie zbliża się inna planeta, grożąc końcem świata. Przyszłego męża zagra Alexander Skarsg?rd,...