• Informacje na temat:

  dita von teese plotki

Artykuły na temat: dita von teese plotki
 • Marilyn Manson: Rzuciła go żona!

  Niewiele ponad rok przetrwało małżeństwo kontrowersyjnego rockmana Marilyn Mansona (5 stycznia skończył 38 lat) z tancerką Ditą Von Teese. W Wigilię 2006 roku postanowili zakończyć swój związek.

 • Nowa miłość Marilyna Mansona

  "Znalazłem swoją drugą połówkę, siostrę bliźniaczkę" - tak o nowej dziewczynie Evan Rachel Wood opowiada amerykański wokalista.

 • Zostanie matką po raz drugi

  Maggie Gyllenhaal spodziewa się drugiego dziecka z mężem, także aktorem, Peterem Sarsgardem. Doniesienia te potwierdził już rzecznik prasowy gwiazdy.

 • Marilyn Manson: Prawdziwy seks?

  Kontrowersyjny rockman Marilyn Manson szokuje nowym klipem, zanim jeszcze trafił na ekrany. Najpierw oburzenie wzbudził scenariusz produkcji, a teraz media spekulują czy artysta nie uprawia w nim seksu naprawdę.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • 2005: Śluby, rozwody, narodziny

  Oj, działo się w 2005 roku, działo! Plotkarskie kolumny w ciągu ostatnich 12 miesięcy aż uginały się od informacji o zaręczynach, małżeństwach, ciążach i narodzinach, a także o rozstaniach i rozwodach. Bez wątpienia największymi wydarzeniami zagranicą były: ciąża i poród Britney Spears, małżeństwo Christiny Aguilery, trzeci syn Victorii i Davida Beckhamów oraz zawarcie związku przez Eltona Johna z jego długoletnim partnerem. Natomiast w Polsce mówiło i pisało się przede wszystkim o ślubach...