• Informacje na temat:

  dj bobo

Artykuły na temat: dj bobo
 • Mandaryna z legendą muzyki dance!

  Jedna z największych gwiazd muzyki dance lat 90., DJ Bobo , zaproponowała naszej Marcie Wiśniewskiej zaśpiewanie jednej z piosenek z jego nowego albumu. Czy to dobry pomysł?

 • Celebryci śpiewają "Hymn krasnali"

  Kiedy mistrz olimpijski Tomasz Majewski pręży muskuły, Wojciech Mann chwyta za chochlę, Antek Królikowski żartuje, a Czesław Mozil rymuje, to widzom w kinach od razu robi się weselej. A gdy tę karetę krasnoludzkich pancernych ciągnie trójka dubbingowych amigos, w osobach Tomasza Borkowskiego, Łukasza Nowickiego i Jarosława Boberka, to już w ogóle nie ma smoka we wsi!

 • Karolina Gorczyca pokazała synka! Urodziła kilka dni temu!

  ...podczas meczu Polska-Senegal. W komentarzach nie zabrakło zachwytów nad synkiem aktorki: "Cudowna kruszyna" "Kochane bobo malutkie" - rozpływali się nad chłopcem internauci.  Niestety doping nie...

 • Śmiesznie, głupio, strasznie

  Pod znakiem komedii będzie stał ten weekend w polskich kinach. Na ekranach zobaczymy m.in. francuskie "Za jakie grzechy, dobry Boże?", brytyjskie "Jak dogonić szczęście" oraz kontynuację słynnego "Głupiego i głupszego".

 • Kora: Jak żyje poza blaskiem fleszy?

  ..., krakowiakowi, a tym bardziej Mazurowi. I całe szczęście" - opisuje to miejsce w swojej niedawno wydanej książce "Ramona, Mila, Bobo i pięćdziesiąt innych zwierząt", Kamil Sipowicz. "W Polskiej części(...), raz tam. Czasem pomieszka 2 dni, czasem na 2 dni znika. W domu mieszkają jeszcze koty: Bobo, Rudzik i Kuki. Codziennie Kora z mężem zabiera swoje stado na spacer po roztoczańskich łąkach i lasach...

 • Dubbing jak z bajki! Takich krasnoludków jeszcze w kinie nie było!

  Mistrza olimpijskiego Tomasza Majewskiego, dziennikarza Wojciecha Mann, wokalistę Czesława Mozila. muzyków Afromental: Barona i Tomsona, aktorkę Sonię Bohosiewicz i Agatę Młynarską usłyszymy w polskim dubbingu animacji "Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę".

 • Żenujący singiel Ich Troje (POSŁUCHAJ)

  ..."- DJ BOBO - HADDAWAY -N*SYNC - BACKSTREET BOYS - 2-4 FAMILY - NOMANSLAND- B3 - FRAGMA - NINO DE ANGELO - WORLDS APART - CAUGHT IN THE ACT- ANDRU DONALDS - LEXINGTON BRIDGE- HOT BANDITOZ- DECLAN" - Wiśniewski (36 l.) wylicza na blogu zespoły, które inspirowały go przy tworzeniu pierwszego singla z nowej płyty Ich Troje. "Oddajemy Wam dziś już oficjalnie nasz pierwszy singiel & teledysk do niego...

 • "We are the best!" : Punk wiecznie żywy

  Lukas Moodysson wraca do tematyki, w której czuje się najlepiej: historii młodych outsiderów, nastolatków odstających od otoczenia. W przeciwieństwie jednak do ciężkiej tonacji "Fucking Amal" czy "Lilja 4-ever", "We are the best!" jest lekki, cudownie zabawny i genialnie wręcz zagrany przez trzy młode debiutantki.

 • Manoel de Oliveira nie żyje

  W czwartek przed południem w Porto zmarł 106-letni Manoel de Oliveira, najstarszy reżyser świata. Pomimo sędziwego wieku Portugalczyk był nadal aktywny zawodowo.

 • Współczesna rodzina: Tak daleko, tak blisko

  Laureat Złotej Palmy 2014 turecki "Zimowy sen", hollywoodzka "Furia" z Bradem Pittem w roli głównej, włoski dramat "Kapitał ludzki" i polskie "Zbliżenia" to najgłośniejsze spośród aż 10 premier, które wchodzą w piątek, 24 października, na ekrany naszych kin.

Wideo na temat: dj bobo
 • Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę

  Krasnoludek Bobo przypadkowo wywołuje wielkie zamieszanie w Zamku Fantabularasa. Przez jego niezdarność księżniczka Róża wraz z całym dworem pada ofiarą klątwy złej wiedźmy i zapada w 100-letni sen. Zły czar zdjąć może tylko pocałunek prawdziwej miłości. Problem w tym, że ukochany księżniczki – poczciwy kuchcik – trafił do niewoli strasznego smoka. Krasnoludki, chcąc naprawić błąd Bobo, sprowadzić chłopca do zamku i pokonać klątwę, wyruszają z misją ratunkową. Czeka ich nie lada wyzwanie, bo...

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.

Dyskusje na temat: dj bobo