• Informacje na temat:

  djimon hounsou aktor

Artykuły na temat: djimon hounsou aktor
 • "Szybcy i wściekli 7": Niekończąca się historia

  "To nie są moi przyjaciele. To moja rodzina" - tych kilka słów, które słyszymy w trailerze, doskonale oddaje charakter kolejnej części "Szybkich i wściekłych", zarówno z punktu widzenia wiernego zespołu postaci, jak i grupy aktorów oraz ekipy filmowej, która przez siedem kolejnych części zdążyła mocno zacieśnić więzi i zbudować niezwykle trwałą relację.

 • "Szybcy i wściekli 7": Wzruszający teledysk o odejściu Paula Walkera

  Siódma część serii "Szybcy i wściekli" w piątek, 10 kwietnia, trafi do polskich kin. Kilka dni wcześniej pojawił się w sieci teledysk, który powstał do ścieżki dźwiękowej do filmu i został nagrany w hołdzie zmarłemu w 2013 roku Paula Walkera.

 • Nagrodzony Djimon Hounsou

  Djimon Hounsou ( "Biker Boyz" ), nominowany w tym roku do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej za rolę w dramacie "Nasza Ameryka" , został uhonorowany tytułem "Najlepszy aktor drugoplanowy" ("ShoWest 2004 Supporting Actor of the Year"). Wyróżnienie przyznali artyście organizatorzy międzynarodowych targów filmowych i telewizyjnych ShoWest.

 • Djimon Hounsou i krwawe diamenty

  Djimon Hounsou ( "Constantine" , "Wyspa" ) dołączył do obsady filmu "The Blood Diamond". Na planie aktor spotka się m.in. z Leonardo DiCaprio ( "Aviator" ) i Jennifer Connelly ( "Dom z piasku i mgły" ). Na fotelu reżysera zasiada Edward Zwick, autor m.in. "Ostatniego samuraja" .

 • "Gladiator" bez Russella Crowe'a

  W "Gladiatorze" bohater kreowany przez Russella Crowe'a ( "Pan i władca: Na krańcu świata" ) ginie, jednak nie oznacza to wcale, że producenci opowieści nie myślą o realizacji kontynuacji przeboju. Jak ujawnił Djimon Hounsou ( "Nasza Ameryka" ), który na planie "Gladiatora" partnerował Russellowi Crowe'owi, rozpoczęły się prace nad sequelem historii.

 • Fryzjer Kevin Bacon

  Kevin Bacon ( "Człowiek - widmo" , "Rzeka tajemnic" ) dołączy do obsady filmu "Beauty Shop", w którym występ potwierdzili już Queen Latifah ( "Chicago" ), Djimon Hounsou ( "Nasza Ameryka" ), Alicia Silverstone ( "Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie" ) i Mena Suvari ( "American Beauty" ). Aktor wcieli się w komedii w ekstrawaganckiego właściciela salonu piękności.

 • Złote Satelity przyznane!

  Obrazy "Nasza Ameryka" Jima Sheridana oraz "Między słowami" Sofii Coppoli otrzymały wyróżnienia w najważniejszych kategoriach podczas uroczystej ceremonii wręczenia Złotych Satelitów. Nagrody przyznawane przez zagranicznych dziennikarzy zrzeszonych w International Press Academy wręczono po raz ósmy.

 • Brad Pitt z wizytą w Nowym Orleanie

  Brad Pitt wrócił do Nowego Orleanu, by sprawdzić postępy w odbudowie miasta po huraganie Katrina. Aktor odwiedził także przedmieście Lower Ninth Ward, gdzie w 2007 roku z własnej inicjatywy wybudował szereg domów dla potrzebujących.

 • Peter Stormare zagra Szatana

  Peter Stormare ( "Fargo" , "Armageddon" , "Szyfry wojny" , "Bad Boys 2" ) wcieli się w postać Lucyfera, Władcy Ciemności, w filmie "Constantine" . Szwedzki aktor pojawi się na planie tego obrazu u boku Keanu Reevesa ( "Matrix Rewolucje" ) i Rachel Weisz ( "Mumia powraca" ). Zdjęcia do projektu, opartego na komiksie "Hellblazer", trwają obecnie w Los Angeles.

 • Ogłoszono oscarowe nominacje!

  We wtorek, 27 stycznia, w Los Angeles, o godzinie 5.30 czasu lokalnego, aktorka Sigourney Weaver ( "Obcy - ósmy pasażer Nostromo" , "Wielki podryw" ) i Frank Pierson, przewodniczący Amerykańskiej Akademii Filmowej, ogłosili nominacje do tegorocznych Oscarów. Najwięcej, aż 11 nominacji, otrzymał "Władca Pierścieni: Powrót Króla" . Nominacje w najważniejszych kategoriach zdobyła też Sofia Coppola

Wideo na temat: djimon hounsou aktor
 • Terytorium wroga

  Prawdziwi bohaterowie nie robią planów na jutro. Życie na krawędzi to ich żywioł. Ta misja miała być ich kolejnym rutynowym zadaniem. Grupa komandosów wyszkolonych do pracy w ekstremalnych warunkach podejmie się uwolnienia porwanej w Afganistanie dziennikarki. Dlaczego właśnie ta akcja staje się ich "misją niemożliwą"? Czy ocalenie jednej osoby jest więcej warte od życia sześciu? Czy warte tego jest uczucie, które zrodzi się pomiędzy jednym z żołnierzy a dziennikarką? Czego nie jest w stanie...

 • Push

  Film reżysera "Zabójczego numeru" oraz producentów "Hollywoodland" i "Braveheart - Waleczne serce", z muzyką lidera zespołu Massive Attack! "Push" to zapierający dech w piersiach efektami specjalnymi thriller SF. Scenariusz filmu został oparty w znacznym stopniu na eksperymentach z dziedziny parapsychologii. To właśnie zwykli ludzie obdarzeni nadludzkimi zdolnościami przewidywania przyszłości lub potrafiącymi sterować cudzymi myślami stali się inspiracją twórców filmu, ale też obiektem...

 • Taśmy Watykanu

  27-letnia Angela Holme w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na każdego, kto znajdzie się w jej pobliżu. Miejscowy ksiądz, ojciec Lozano, zaczyna badać jej przypadek i dochodzi do wniosku, że kobieta padła ofiarą opętania. Bezradny w konfrontacji z siłą nieczystą, zwraca się o pomoc do Watykanu. Na prośbę kapłana, Stolica Apostolska wysyła na miejsce parę doświadczonych egzorcystów - kardynała Bruuna i asystującego mu wikariusza Imaniego. Duchowni nie wiedzą, że przyjdzie im...