• Informacje na temat:

  djimon hounsou aktor

Artykuły na temat: djimon hounsou aktor
 • "Szybcy i wściekli 7": Niekończąca się historia

  "To nie są moi przyjaciele. To moja rodzina" - tych kilka słów, które słyszymy w trailerze, doskonale oddaje charakter kolejnej części "Szybkich i wściekłych", zarówno z punktu widzenia wiernego zespołu postaci, jak i grupy aktorów oraz ekipy filmowej, która przez siedem kolejnych części zdążyła mocno zacieśnić więzi i zbudować niezwykle trwałą relację.

 • "Szybcy i wściekli 7": Wzruszający teledysk o odejściu Paula Walkera

  Siódma część serii "Szybcy i wściekli" w piątek, 10 kwietnia, trafi do polskich kin. Kilka dni wcześniej pojawił się w sieci teledysk, który powstał do ścieżki dźwiękowej do filmu i został nagrany w hołdzie zmarłemu w 2013 roku Paula Walkera.

 • Nagrodzony Djimon Hounsou

  Djimon Hounsou ( "Biker Boyz" ), nominowany w tym roku do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej za rolę w dramacie "Nasza Ameryka" , został uhonorowany tytułem "Najlepszy aktor drugoplanowy" ("ShoWest 2004 Supporting Actor of the Year"). Wyróżnienie przyznali artyście organizatorzy międzynarodowych targów filmowych i telewizyjnych ShoWest.

 • Djimon Hounsou i krwawe diamenty

  Djimon Hounsou ( "Constantine" , "Wyspa" ) dołączył do obsady filmu "The Blood Diamond". Na planie aktor spotka się m.in. z Leonardo DiCaprio ( "Aviator" ) i Jennifer Connelly ( "Dom z piasku i mgły" ). Na fotelu reżysera zasiada Edward Zwick, autor m.in. "Ostatniego samuraja" .

 • "Gladiator" bez Russella Crowe'a

  W "Gladiatorze" bohater kreowany przez Russella Crowe'a ( "Pan i władca: Na krańcu świata" ) ginie, jednak nie oznacza to wcale, że producenci opowieści nie myślą o realizacji kontynuacji przeboju. Jak ujawnił Djimon Hounsou ( "Nasza Ameryka" ), który na planie "Gladiatora" partnerował Russellowi Crowe'owi, rozpoczęły się prace nad sequelem historii.

 • Fryzjer Kevin Bacon

  Kevin Bacon ( "Człowiek - widmo" , "Rzeka tajemnic" ) dołączy do obsady filmu "Beauty Shop", w którym występ potwierdzili już Queen Latifah ( "Chicago" ), Djimon Hounsou ( "Nasza Ameryka" ), Alicia Silverstone ( "Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie" ) i Mena Suvari ( "American Beauty" ). Aktor wcieli się w komedii w ekstrawaganckiego właściciela salonu piękności.

 • Złote Satelity przyznane!

  Obrazy "Nasza Ameryka" Jima Sheridana oraz "Między słowami" Sofii Coppoli otrzymały wyróżnienia w najważniejszych kategoriach podczas uroczystej ceremonii wręczenia Złotych Satelitów. Nagrody przyznawane przez zagranicznych dziennikarzy zrzeszonych w International Press Academy wręczono po raz ósmy.

 • Brad Pitt z wizytą w Nowym Orleanie

  Brad Pitt wrócił do Nowego Orleanu, by sprawdzić postępy w odbudowie miasta po huraganie Katrina. Aktor odwiedził także przedmieście Lower Ninth Ward, gdzie w 2007 roku z własnej inicjatywy wybudował szereg domów dla potrzebujących.

 • Peter Stormare zagra Szatana

  Peter Stormare ( "Fargo" , "Armageddon" , "Szyfry wojny" , "Bad Boys 2" ) wcieli się w postać Lucyfera, Władcy Ciemności, w filmie "Constantine" . Szwedzki aktor pojawi się na planie tego obrazu u boku Keanu Reevesa ( "Matrix Rewolucje" ) i Rachel Weisz ( "Mumia powraca" ). Zdjęcia do projektu, opartego na komiksie "Hellblazer", trwają obecnie w Los Angeles.

 • Ogłoszono oscarowe nominacje!

  We wtorek, 27 stycznia, w Los Angeles, o godzinie 5.30 czasu lokalnego, aktorka Sigourney Weaver ( "Obcy - ósmy pasażer Nostromo" , "Wielki podryw" ) i Frank Pierson, przewodniczący Amerykańskiej Akademii Filmowej, ogłosili nominacje do tegorocznych Oscarów. Najwięcej, aż 11 nominacji, otrzymał "Władca Pierścieni: Powrót Króla" . Nominacje w najważniejszych kategoriach zdobyła też Sofia Coppola