• Informacje na temat:

  dkms

Artykuły na temat: dkms
 • Jarosław Bieniuk ma wielkie serce! Po śmierci Anny Przybylskiej pomaga innym chorym

  Jarosław Bieniuk (36 l.) zdecydował się pomóc osobom chorym na białaczkę. Zarejestrował się w bazie fundacji DKMS i został potencjalnym dawcą szpiku.

 • Behemoth apelują: Rejestrujcie się!

  Trwa apel grupy Behemoth do dawców szpiki o rejestrowanie się w Bazie Dawców Komórek Macierzystych. "Zwracamy się do Was z apelem o zarejestrowanie się w Fundacji DKMS. Każda kolejna osoba, która zarejestruje się w tej bazie (potoczna nazwa to baza dawców szpiku kostnego) to większa szansa na znalezienie odpowiedniego dawcy szpiku dla Nergala" - czytamy na oficjalnej stronie zespołu.

 • ..."Krwinek i jego wielka misja ratunkowa", bajka dla małych i dużych, czytana przez Piotra Adamczyka, jest głównym elementem akcji Interii i Fundacji DKMS Polska propagującej ideę dawstwa szpiku. To wokół historii o dzielnym Krwinku przygotowana została kampania mającą na celu pozyskanie nowych potencjalnych dawców szpiku.

 • Raper i gwiazdy zachęcają: Zostań dawcą

  Agnieszka Włodarczyk, Julia Kamińska, Piotr Świerczewski i Krzysztof Ibisz, to tylko niektóre gwiazdy biorące udział w teledysku "Pomaganie jest Trendy", który realizowany jest z inicjatywy rapera "Gorzkiego" na potrzeby fundacji DKMS.

 • Grycanka: To tylko kolega

  Weronika Grycan (19 l.) na gali fundacji DKMS pojawiła się z czarnoskórym mężczyzną. Czy to jej chłopak? Niestety nie. Towarzysz celebrytki - kubański piosenkarz i tancerz Noel Horta Sanchez - jest tylko kolegą 19-latki, "bardzo fajnym i sympatycznym", jak podkreśla dziedziczka lodowej fortuny.

 • Doda nagrodzona za "bycie człowiekiem"

  Doda otrzymała specjalną Różę Gali za działalność na rzecz osób chorych na białaczkę. Piosenkarka spowodowała, że do fundacji DKMS, bazy dawców komórek macierzystych, codziennie wpływa około 300 zgłoszeń. Są to potencjalni dawców szpiku.

 • Włodarczyk: To nic nie boli

  ..."Pomaganie jest trendy!" - kierując się tym hasłem wiele znanych osób wzięło udział w nagraniu teledysku do sztandarowej piosenki fundacji DKMS, która zajmuje się rejestracją potencjalnych dawców komórek macierzystych i szpiku kostnego.

 • Krzysztof Ibisz... śpiewa!

  Gwiazda telewizji, prezenter, gospodarz wielu popularnych programów i imprez, aktor teatralny i filmowy, a od niedawna także piosenkarz. Wkrótce poznamy kolejne wcielenie Krzysztofa Ibisza.

 • Olga Kalicka chciała pomóc choremu tacie. Zarejestrowała się do bazy dawców szpiku

  Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" aktywnie wspiera Fundację DKMS. Olga Kalicka zachęca innych, by zdecydowali się dołączyć do bazy potencjalnych dawców szpiku kostnego.  Ona zapisała się do banku szpiku sześć lat temu, by ratować chorego na białaczkę tatę, Andrzeja. Choć to nie jej szpik pomógł mu wyzdrowieć, nie wycofała się z deklaracji. - Mój tata potrzebował dawcy. Na szczęście do przeszczepu...

 • Nergal: Zdrowie nie ma narodowości

  Sporo kontrowersji wzbudziła emisja programu "Misja specjalna" poświęcona kwestiom związanym z przeszczepami szpiku kostnego. Oświadczenie w tej sprawie wydał Nergal, lider zespołu Behemoth, który wciąż czeka na dawcę. Na ostre słowa chorego artysty oświadczeniem zareagowali dziennikarze programu.

Zdjęcia na temat: dkms