• Informacje na temat:

  dla najmłodszych

Artykuły na temat: dla najmłodszych
 • "M jak miłość": Barbara poleci za ocean, by zobaczyć się z najmłodszą córką?

  .... Dla mnie to bardzo ważne - wyszepcze. - Poradzę sobie. Ten angielski nie jest nawet taki trudny... Teraz, jak byłam w Warszawie, zapisałam się na kurs, ale po kilku zajęciach zrezygnowałam - wyzna...

 • "Wędrujące Ale Kino!" dla najmłodszych

  Osiem miejscowości z całej Polski weźmie udział w 5. Festiwalu Filmów Młodego Widza "Wędrujące Ale Kino!". W jego trakcie pokazywane są wybrane produkcje z ostatniej edycji festiwalu "Ale Kino!" w Poznaniu.

 • Najmłodszy uczestnik Wielkiego Testu Piłkarskiego

  Dziś wieczorem, punktualnie o godzinie 20.20 rozpocznie się Wielki Test Piłkarski zorganizowany przez TVP 1. Zmierzą się w nim znani i popularni artyści, dziennikarze, politycy i sportowcy, którzy będą musieli odpowiedzieć na 24 pytania dotyczące piłki nożnej. Maciej Musiał będzie najmłodszym uczestnikiem testu. Obok niego w ławkach zarezerwowanych dla drużyny artystów zasiądą również m.in. Ewa...

 • Zofia Wichłacz: Najmłodsza laureatka

  Odbierając statuetkę na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni, Zofia Wichłacz została najmłodszą aktorką w historii imprezy, wyróżnioną nagrodą za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą.

 • Nie żyje Stefán Karl Stefánsson, gwiazda serialu dla dzieci

  Stefán Karl Stefánsson, islandzki aktor znany z roli Robbiego Zgniłka z serialu dla dzieci "Leniuchowo", zmarł w wieku 43 lat.

 • Kim są "Piekaczki"?

  Oto nowa propozycja nie tylko dla najmłodszych widzów. "Piekaczki" to serial animowany, który od niedawna emitowany jest na kanale Nickelodeon.

 • "Byłem najmłodszym facetem Weroniki"

  Związek Weroniki Rosati (23 l.) i 8 lat starszego od niej rapera Tedego był dla wszystkim zaskoczeniem. Nie chodzi tylko o aparycję artysty, a przede wszystkim o zaskakująco małą różnicę wieku między nimi.

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

 • Jacek Braciak musiał zająć się z córką! To było dla niego spore wyzwanie!

  Jacka Braciaka (50 l.) z najmłodszą córką łączy wyjątkowa więź. Przez dłuższy czas musiał być dla niej ojcem i matką.

 • Bolek i Lolek razem z Reksiem jadą do Indii

  Polskie kreskówki z Bolkiem i Lolkiem oraz Reksiem w rolach głównych obejrzą w marcu dzieci w Indiach. Będzie to możliwe dzięki polskiemu podróżnikowi Robertowi Maciągowi, który na skuterze z projektorem i składanym ekranem przejedzie 2500 km wzdłuż Gangesu, urządzając pokazy filmowe dla najmłodszych.

Zdjęcia na temat: dla najmłodszych
Wideo na temat: dla najmłodszych
 • Anna Wendzikowska napisała bajkę

  Anna Wendzikowska postanowiła pomóc niedożywionym dzieciom i napisała bajkę, która ma uświadomić najmłodszym konieczność pomagania innym. Wendzikowska nie wyklucza, że w przyszłości napisze kolejne utwory dla dzieci, przyznając jednak, że pisanie dla najmłodszych czytelników jest bardzo trudne.

 • Barack Obama śpiewa "Purple Rain"! Prince byłby dumny?

  W poniedziałek (31.10) w Białym Domu odbyła się impreza halloweenowa dla dzieci, na której Barack Obama wraz z żoną Michelle powitali tysiące najmłodszych, rozdając im cukierki. Prezydent Stanów Zjednoczonych zanucił nawet "Purple Rain" Prince’a, widząc chłopca przebranego za zmarłego w tym roku artystę. (STORYFUL / x-news)

 • Po urodzeniu drugiego dziecka, małej Charlotte, Kate wróciła na salony

  Londyn. Księżna Kate oficjalnie zakończyła urlop macierzyński i wróciła do swoich obowiązków. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami Pałacu Kensington, żona Williama pojawiła się w budynku Anna Freud Centre - renomowanym ośrodku zdrowia psychicznego dla dzieci. Księżna Cambridge od dłuższego czasu udziela się charytatywnie m.in. na rzecz pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla najmłodszych

Dyskusje na temat: dla najmłodszych
 • Re: "M jak miłość": Mroczna tajemnica Lucjana Mostowiaka

  Bajki, dla najmłodszych, programy edukacyjne, historyczne, naukowe to powinno wypełniać czas antenowy w godzinach "szczytu" a nie seriale promujące szturchanie się każdego z każdym, morderców, podpalaczy, i takie tam dyrdymoły w spreju ogłupiające ludzi. Może te seriale są dobre ale dla ludzi którzy zamiast mózgu mają styropian.

 • Re: "Siódme niebo": Mackenzie Rosman - diablica w ciele aniołka

  Kolejny etap promowania plastiku, tępoty i braku poszanowania dla swojej psychiki i osobowości. Nie chodzi o grzeczność tylko o szanowanie swojej osoby oraz o karierę w show-biznesie która zawsze wiąże się z łajdaczeniem się od najmłodszych lat. Wy to nazywacie odwagą a ja nazywam to próżnością, wy nazywacie ją niegrzeczną, a ja nazywam ją sprzedajną, nikt nie zabrania jej mieć fajnego

 • Re: Kryzys u Latoszków

  Ale fajnie będzie się działo ! Lubie to ! Wsoaniały przykład dla najmłodszych !

 • Re: W aktorstwie najważniejsze jest... szczęście

  Panie Witoldzie SERDECZNIE DZIĘKUJEMY Z DZIEĆMI ZA ZŁOMKA Pański głos to wspaniały prezent dla najmłodszych. pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia

 • Re: Czcij ojca swego - mogło być gorzej

  Jestem szczęściarą mam ojca,który od najmłodszych lat dbał o mnie i tak zostało do teraz,jest on dla mnie przykładem,zawsze mogę na niego liczyć i bardzo go za to kocham :)

 • Re: Walka o Ewę

  ja np zupelnie nie rozumiem, dlaczego w serialach role najmłodszych są grane przez takie niedorozwinięte dzieci? mnostwo jest fajnych, mądrych, wygadanych i dotego znośnych dla oka dzieciaków w polsce....

 • Re: Gdzie się podziały tamte kreskówki?

  większość typowo komercyjnych , tasiemcowatych anime nie nadaje się do oglądania dla najmłodszych. Tutaj daje się we znaki różnica kulturowa, bo ANIME są robione dla różnych grup wiekowych i wrzucanie(...)Cóż, mam już trzydziestkę na karku, więc trochę się tego już naoglądałem. Swoją drogą do dzisiaj nie pogra rdze dobrym anime, czy pooglądam sobie stare dobre kreskówki zachodnie ot tak dla rozrywki