• Informacje na temat:

  długo oczekiwanej

Artykuły na temat: długo oczekiwanej
 • "Iron Fist": Netflix ogłosił premierę długo oczekiwanego serialu

  Premierowe odcinki będą dostępne na platformie Netflix od 17 marca 2017 roku.

 • "Ted 2": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć trailer długo oczekiwanej drugiej części "Teda" Setha MacFarlane'a.

 • 5 nieoczekiwanych serialowych zniknięć

  Kuba Ziober z "M jak miłość" Czego ten biedny chłopak nie przeszedł. Był przyszywanym ojcem, stracił miłość życia, która umarła na raka, zachorował na depresję, a na końcu trafił do... klasztoru! Ostatecznie zdecydował się, razem z Olgą, która wcześniej kilkukrotnie go porzuciła i zdradziła, i Krzysiem wyjechać do Berlina i żyć długo i szczęśliwie. Zosia i Kuba Burscy z "Na dobre...

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • "Barwy szczęścia": Długa droga do szczęścia

  Skromny, szczery do bólu chłopak z malutkiego Kopytkowa, dla którego piłka nożna jest całym światem, i przebojowa dziewczyna z wielkiego miasta, gotowa zrobić wszystko, by spełnić swe marzenia o sławie i bogactwie...

 • "Sen o Warszawie": Filmowa biografia Czesława Niemena w kinach

  W listopadzie w wybranych kinach studyjnych odbędą się specjalne pokazy "Snu o Warszawie" - długo oczekiwanej pierwszej filmowej biografii Czesława Niemena. Projekcje zaplanowano na 21-23 listopada, już teraz zobaczyć można zwiastun obrazu.

 • "M jak miłość": Mostowiakowie i... długo, długo nic

  Bezkonkurencyjnym liderem w kategorii serial cotygodniowy zarówno pod względem liczby widzów, jak również udziałów w rynku niezmiennie od lat pozostaje serial "M jak miłość“ (TVP2), produkowany przez MTL Maxfilm.

 • Infernal War: Wkrótce trzecia płyta

  Dobiegają końca prace nad trzecią i długo oczekiwaną płytą polskich blackmetalowców z Infernal War.

 • Ewa Wachowicz może oczekiwać zaręczyn w święta? Będzie ślub?

  Kiedy w Mikołajki otrzymała bukiet czerwonych róż z karteczką i pięknymi życzeniami, poczuła ogromną radość. Sławomir Kowalewski wie, jak sprawić jej przyjemność i wywołać uśmiech na twarzy. - Uwielbiam być adorowana, zdobywana - mówiła Ewa Wachowicz.  Długo szukała odpowiedniego mężczyzny. Ukochany spełnia jej oczekiwania, sprawia, że czuje się szczęśliwa. Oboje po przejściach, bardzo ostrożnie...

 • "Jurassic World": Jest zwiastun

  Jest już pierwszy trailer długo oczekiwanego widowiska "Jurassic World". To kontynuacja popularnej serii sprzed kilkunastu lat, zapoczątkowanej słynnym "Parkiem Jurajskim" Stevena Spielberga.

Zdjęcia na temat: długo oczekiwanej
 • "The Originals": Długo oczekiwany spin-off „Pamiętników wampirów” to strzał w dziesiątkę. Rodzeństwo pierwszych krwiopijców wraca do ukochanego Nowego Orleanu. Rodzinne kłótnie, walka z czarownicami, żadnych sobowtórów i ciekawy scenariusz.
Wideo na temat: długo oczekiwanej
 • Trailer 5. sezonu „Gry o tron”

  Długo oczekiwany serial powróci na antenę HBO już 12 kwietnia 2015 roku.

 • "Barwy szczęścia": Uczuciowe zawirowania

  Długo oczekiwany powrót Marty, ślub Sabiny i Andrzeja, romantyczna wyprawa Huberta i Klary, zaognienie konfliktu między Kasią i Łukaszem....

 • Gwiazdka Superstacji: mam za sobą gorący, wakacyjny romans!

  , ale jak to wakacyjny związek – nie trwał długo" – mówi gwiazdka Superstacji agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Aby nie wrócić z wakacji ze złamanym sercem, dziennikarka radzi jasno określić(...) się sensu nastawiać, że będzie to trwało długo, szczególnie jeśli ludzie są z różnych stron świata lub Polski" – obwieszcza Dorota.