• Informacje na temat:

  długo wyczekiwana

Artykuły na temat: długo wyczekiwana
 • Dorota Wellman długo nie mogła zajść w ciążę. "Całkowicie się załamałam"

  Dorota Wellman od wielu lat jest żoną fotografika Krzysztofa Wellmana. Para ma syna Jakuba. Teraz okazuje się, że zanim chłopak pojawił się na świecie, małżonkowie przeżywali prawdziwy dramat. Długo bezskutecznie starali się o ciążę.  "Doświadczyłam w życiu niepłodności. Mimo że byłam młoda, w odpowiednik wieku, to jednak przez kilka lat nie udawało mi się zajść w ciążę. Powiem wprost: ten okres...

 • Jan Peszek: Łatwo jest manipulować historią

  "Hiszpanka" Łukasza Barczyka - długo wyczekiwana polska superprodukcja - wchodzi do kin 23 stycznia 2015. Historia o telepatach i Powstaniu Wielkopolskim przedstawia wizję patriotyzmu, która "demitologizuje powszechne społeczne przyzwyczajenia i poglądy" - mówi grający w filmie Jan Peszek. Aktor opowiada o tym, co działo się na planie i z czym kojarzą mu się truskawki z bitą śmietaną.

 • "Klan": Bożenka zostanie mamą w dramatycznych okolicznościach!

  Długo wyczekiwana córeczka Bożenki (Agnieszka Kaczorowska) i Miłosza (Konrad Darocha) urodzi się w domu Chojnickich na Sadybie. Dziewczynce pomoże przyjść na świat... Elżbieta (Barbara Bursztynowicz).

 • GrubSon ("Holizm"): Premiera albumu i nowy klip z Marceliną

  4 marca do sklepów trafił długo wyczekiwany album GrubSona "Holizm". Płytę promuje utwór "Jedna z planet", w którym gościnnie zaśpiewała Marcelina. Do numery powstał również klip.

 • Plejada gwiazd na powitaniu lata z Raffaello

  Lato to z pewnością najbardziej wyczekiwana pora w roku. Marka Raffaello już po raz 7. zadbała, by i tym razem odpowiednio uczcić nadejście tego wyjątkowego sezonu. Gwiazdy, które pojawiły się na evencie w Pałacu w Wilanowie, na długo zapamiętają ten niezwykły wieczór.

 • Sacrum Profanum: Awangardowa apokalipsa. Kronos Quartet i Laurie Anderson

  Na zakończenie trzydniowej rezydencji na Sacrum Profanum Kronos Quartet zaprosił na scenę Łaźni Nowej Laurie Anderson. "Landfall" to specjalnie napisana dla kwartetu kompozycja, a jej premierowe wykonanie z roku 2013 było efektem długo wyczekiwanej pierwszej współpracy dwóch ikon współczesnej muzyki.

 • Ruszyła wreszcie długo wyczekiwana trzecia edycja programu "Rolnik szuka żony"! Jednym z uczestników zabawy jest tajemniczy Szymon Łopacki (29 l.).

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya" zakazane w Malezji

  Złe wieści dla malezyjskich fanów Dakoty Johnson, Jamiego Dornana i powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Nie zobaczą oni długo wyczekiwanego filmu z udziałem młodych gwiazd, który na ekranach kin w innych krajach pojawi już w lutym 2015.

 • Miłosne uniesienia Zbigniewa Wodeckiego wyjdą na jaw? Szykuje się prawdziwy skandal!

  ...​To ma być bomba sezonu! Na początku października ukaże się długo wyczekiwana, pierwsza po śmierci Zbigniewa Wodeckiego (†67), biografia artysty. Jej treść pozostaje tajemnicą. W środowisku muzycznym mówi się jednak, że po publikacji na świat wyjdą pilnie strzeżone rodzinne sekrety oraz tajemnice jego miłosnych uniesień.

 • D'Angelo: "Czarny mesjasz" z bogatą kartoteką

  Na trzeci album swojego idola fani musieli czekać prawie 15 lat (polscy sympatycy wokalisty od 13 stycznia mogą cieszyć się fizyczną wersją "Black Messiah"). Dlaczego tak długo? Złożyło się na to wiele powodów.

Zdjęcia na temat: długo wyczekiwana
Wideo na temat: długo wyczekiwana
 • Izabela Janachowska obcięła pół metra loków!

  Nadeszła długo wyczekiwana wiosna. Jaki plan na tą porę roku ma Izabela Janachowska? Tancerka zdradziła, że do tego momentu przygotowywała się już od dawna. Gwiazda drastycznie zmieniła fryzurę i przeszła prawdziwą metamorfozę. "Należy o siebie dbać przez cały rok, żeby już na tę wiosnę dobrze wyglądać" - podkreśliła. Co robi, by w sezonie błyszczeć piękną sylwetką? "Nie robię aż strasznie dużo

 • Długie dzieciństwo

  Lino - dziennikarz sportowy i Francesca - specjalistka od języków średniowiecznych od wielu lat są wzorowym małżeństwem. Ich życie wydaje się uporządkowane, dostatnie i pozbawione większych zmartwień. Jedynym rozczarowaniem jest fakt, że nie mają dzieci. Ale nawet to nie zdołało oddalić ich od siebie, a tylko scementowało ich wzajemną miłość i oddanie. Nagle z Lino zaczyna się dziać coś dziwnego. Zapomina, po co wstał z krzesła, umykają mu z pamięci nazwy przedmiotów. Na początku małżonkowie...

 • Helena Norowicz i Mateusz Kościukiewicz w klipie Mary Komasy

  Mary Komasa wydała swoją długo wyczekiwaną płytę. W teledysku do drugiego singla pt. "Come" pojawili się 80-letnia modelka Helena Norowicz oraz aktor Mateusz Kościukiewicz.

 • Długie i szczęśliwe życie

  Bohaterem najnowszego filmu Borisa Khlebnikova jest młody farmer Sasha (Alexander Yatsenko), który stoi u progu nowego, szczęśliwego życia. Akcja rozgrywa się na Półwyspie Kolskim w północno-zachodniej Rosji, gdzie urzędnicy z ramienia państwa zaczynają wykupywać działki od okolicznych właścicieli ziemskich. Dla Sashy to szansa na ucieczkę od męczącego i pozbawionego perspektyw życia na farmie ziemniaków i przeprowadzkę do miasta, gdzie czekałoby go życie u boku Anny (urzędniczki pracującej w...