• Informacje na temat:

  dmx zdjęcia

Artykuły na temat: dmx zdjęcia
 • DMX pogromcą wilkołaków?

  Raper DMX ( "Mroczna dzielnica" ) pragnie kontynuować aktorską karierę. Czarnoskóry gwiazdor prowadzi rozmowy w sprawie objęcia głównej roli w filmie "Werewolf". Ma być to opowieść o muzyku, którego życiowym celem jest zabijanie ludzi-wilków.

 • DMX, kontrowersyjny amerykański raper, zagra jedną z głównych ról w kolejnym filmie, będącym ekranizacją komiksu "Kruk". Jak twierdzi Joseph Khan, reżyser filmu, "The Crow: Lazarus" ma być zupełnie inny od poprzednich części.

 • Bartkowiak, DMX i "M morderca"

  Informowaliśmy już o planach realizacji remake'u słynnego obrazu Fritza Langa z 1931 roku "M morderca". Film ma powstać dla wytwórni Warner Bros., a nad produkcją będzie czuwał Joel Silver, producent między innymi kultowego "Matrixa" . W roli głównej wystąpi znany amerykański raper DMX.

 • Arnold Schwarzenegger zagra z DMX-em?!

  Jak już informowaliśmy, trwają przygotowania do realizacji remake'u słynnego obrazu Fritza Langa z 1931 roku "M morderca". Film ma powstać dla wytwórni Warner Bros., a nad produkcją będzie czuwał Joel Silver, producent między innymi kultowego "Matrixa" . W roli głównej wystąpi znany amerykański raper DMX, a na fotelu reżysera ma zasiąść Andrzej Bartkowiak. Według ostatnich doniesień z planu

 • Uratuje małżeństwo w reality show?

  Kontrowersyjny raper DMX zamierza odbudować swoje małżeństwo... w telewizyjnym reality show - donoszą amerykańskie media.

 • Seagal i Bartkowiak - wspólny projekt

  Andrzej Bartkowiak, polski operator pracujący w Hollywood, który ma na koncie zdjęcia do takich hitów jak "Czułe słówka" czy "Honor Prizzich", a ostatnio zadebiutował jako reżyser filmem "Romeo musi umrzeć" oraz Steven Seagal, gwiazdor kina akcji, realizują wspólnie dramat sensacyjny ""Exit Wounds".

 • Plotkarskie podsumowanie 2011 roku

  Głośne rozstania, rozwody po kilkunastu latach związku, nowe miłości, zaręczyny i śluby oraz wysyp dzieci gwiazd. Czym żył plotkarski światek w 2011 roku?

 • Zasypana ofertami udziału w filmach Aaliyah, amerykańska wokalistka pop, znalazła jednak czas, aby pomyśleć o swojej karierze muzycznej. Efektem tego jest to, iż spora część materiału na już trzeci w jej karierze album, jest już gotowa.

 • "Oaza rapu dobrej marki"

  Zespół Dobra Marka pochodzi z Żar i powstał w 2001 roku. W jego skład wchodzi dwóch MC's: L2E i Rebus, oraz producent: Konqret. Przed założeniem zespołu każdy z nich udzielał się aktywnie w innych projektach muzycznych. Dysponują doświadczeniem scenicznym dzięki licznym koncertom w całej Polsce. Płyta "Dobra Marka" jest oficjalnym debiutem zespołu. Jest to nielegal, jednak profesjonalnie wydany. Materiał został zarejestrowany w studiu Street Sound w okresie czerwiec-wrzesień 2003. Całą płytę...

 • Kto zrobił najlepszy teledysk roku?

  Niezwykle fascynująco zapowiada się tegoroczna ceremonia MTV Video Music Awards, czyli wręczenie najważniejszych muzycznych nagród roku. Telewizja MTV głosami swych widzów w nocy z czwartku na piątek (31 sierpnia/1 września) przyzna bowiem wyróżnienia dla klipów, które w ostatnich 12 miesiącach zrobiły największe wrażenie zarówno na zwykłych fanach, jak i w branży muzycznej. Reporter INTERIA.PL jest już w Nowym Jorku, gdzie zza kulis będzie oglądał całą imprezę.

Wideo na temat: dmx zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...