• Informacje na temat:

  dna

Artykuły na temat: dna
 • Gwiazdy na dnie: Alkoholizm

  Te gwiazdy zmagają się z nałogiem, walczą oraz podnoszą się z dna...

 • Weronika Korthals i Grzegorz Skawiński "Do dna": Trochę jak "Ida"

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Do dna" Weroniki Korthals i Grzegorza Skawińskiego.

 • Zamachowska i Olszański w ogniu krytyki za wywiad z Kaczyńskim! "Dno dna"

  ...potrafi nieźle wbić szpilę i wyciągnąć smakowite "kąski" w rozmów z gośćmi. Tutaj jednak wolała pytać o poranne wstawanie prezesa.  Pod postem Karoliny nie brakowało o wiele ostrzejszych komentarzy.  "Olszański, końcówka drogi dziennikarskiej. Wielka szkoda", "To już nie jest dziennikarstwo, tylko dno dna", "Takiej wazeliny już dawno nie widziałam. Żal mi Pana Michała, bo zawsze miałam o nim...

 • Alan Andersz: Dzięki wypadkowi podniosłem się z dna

  Lekarze nie dawali mu dużych szans. Mówili, że będzie warzywem. On walczył o powrót do sprawności sprzed wypadku. Udało się, ale dziś Alan Andersz jest już zupełnie innym człowiekiem.

 • Córka Seweryna Krajewskiego żąda testu DNA!

  Julitta Krajewska (48 l.) żąda od Seweryna Krajewskiego (70 l.) przeprowadzenia testów DNA, które raz na zawsze rozwieją wątpliwości, że faktycznie jest jego córką.

 • Weronika Korthals i Grzegorz Skawiński "Do dna": Trzecia płyta w drodze

  W czwartek, 5 lutego, rozpoczną się zdjęcia do teledysku realizowanego do wspólnego utworu Weroniki Korthals i Grzegorza Skawińskiego.

 • Agnieszka Kotulanka odbiła się od dna?

  Agnieszka Kotulanka (59 l.), była gwiazda „Klanu”, przez swój nałóg alkoholowy straciła pracę i wielu znajomych. Ale wiele wskazuje na to, że odbiła się od dna! W jednym z tygodników opowiedział o tym jej sąsiad.

 • Oglądalność: "Superstarcie" idzie na dno

  Nowy program TVP - "Superstarcie" - ma fatalne wyniki oglądalności. Wydaje się, że już nic nie uratuje tego formatu.

 • Henryk Gołębiewski odbił się od dna!

  ...względem finansowym. Mężczyzna imał się różnych prac, ale ciężko było mu związać koniec z końcem. Jakiś czas temu los się jednak do niego uśmiechnął. Wtedy to zadzwonili do niego producenci ze(...)" odżyłem finansowo" - cieszy się w "Super Expressie" aktor. Rola w serialu to znaczący zastrzyk gotówki, ale jednak wciąż niewystarczający na utrzymanie rodziny.  "Oprócz tego pracuję także fizycznie...

 • Scott Stapp: Wokalista Creed na dnie

  Frontman amerykańskiej, rockowej grupy Creed - Scott Stapp - nie ma grosza przy duszy, śpi w samochodzie, chodzi głodny i traci zmysły. Jego druga żona złożyła wniosek o rozwód.

Zdjęcia na temat: dna
 • "Noce i dnie"
Wideo na temat: dna
 • "M jak miłość": Aneta odbija się od dna

  Wydawałoby się, że burzliwy romans Anety (Ilona Lewandowska) i Olka (Maurycy Popiel) dobiegł końca. Jak się jednak okazuje, para ta może dostać kolejną szansę… - Olek zrywał z Anetą już tyle razy, że (…) Aneta powinna się do tego przyzwyczaić – mówi ze śmiechem aktorka. Mimo wszystko dziewczyna za wszelką cenę będzie chciała odzyskać miłość ukochanego. Postanowi się więc… zmienić i przygarnie

 • Dzień w Juriewie

  Luba, piękna śpiewaczka operowa wraz z synem odwiedza swoje rodzinne miasto. Kilka lat temu opuściła Rosję i poświeciła się karierze. Osiągnęła międzynarodowy sukces i podbiła sceny Londynu, Mediolanu, Paryża? Zanim na zawsze opuści kraj, chce po raz ostatni zobaczyć Juriewo. Powrót do domu ma być symbolicznym pożegnaniem z Rosją. Juriewo mieści się gdzieś na końcu świata, pośrodku niczego. Przez całe lata miasto nie zmieniło się, jakby czas zatrzymał się w miejscu. Na twarzach ludzi maluje...

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2768.

  Marta spotyka się z Niwirskim - mężczyzną, który przez „pomyłkę” przesiedział 16 lat w więzieniu. Okazuje się, że Irka skazano jedynie na podstawie portretu pamięciowego. Rozgoryczony mężczyzna dodaje, że nie zbadano nawet próbek DNA! Marta rozpoczyna dziennikarskie śledztwo.

 • Hitman: Agent 47

  Agent 47 to produkt inżynierii genetycznej. Jego "imię" to po prostu dwie ostatnie cyfry kodu kreskowego 640509-040147. Powstał, z połączenia nici DNA pięciu najgroźniejszych kryminalistów, jakich udało się schwytać, w jednym celu: miał być idealną bronią do zabijania.

Dyskusje na temat: dna