• Informacje na temat:

  do nergala

Artykuły na temat: do nergala
 • Nergala znowu poniosło! Zdjęcie oburzyło fanów!

  Adam "Nergal" Darski uwielbia prowokować. Jego "żarty" jednak nie zawsze są zrozumiałe dla fanów...

 • Omenaa Mensah i... afrykańskie dziecko Nergala

  Dzięki projektowi wirtualnej adopcji dzieci z Afryki Polacy mogliby przekazywać pieniądze wybranym przez siebie podopiecznych i na odległość czuwać nad ich rozwojem. To część działań fundacji założonej przez prezenterkę. Projektem zainteresował się między innymi Adam Nergal Darski.

 • Szokujące wyznanie Nergala o byłej partnerce! "Symulowała, że ma raka"

  ...sportretował moje życie!" - opowiada Nergal w "VIVA! Moda". Dziennikarka nawiązała też do ulubionej tematyki Nergala, czyli satanizmu i zapytała go, czy szatan może być kobietą?  "Szatan może być czymkolwiek...

 • Sąd Najwyższy: Nergal niewinny!

  Sąd Najwyższych oddalił w czwartek (5 marca) - jako bezzasadną - kasację prokuratora i oskarżyciela posiłkowego od wyroku uniewinniającego Adama Darskiego "Nergala" od zarzutu obrazy uczuć religijnych. Muzyk podczas jednego ze swoich koncertów podarł Biblię.

 • Poniżyli Nergala w Rosji. Rozebrali go do naga i kazali...

  Adam "Nergal" Darski (36 l.) wraz z zespołem Behemoth decyzją sądu został deportowany z Rosji. Wokalista twierdzi, że w areszcie dotkliwie go poniżono.

 • Szymon Majewski: Bez brody wyglądam na leszcza

  Jak głosi łacińska maksyma, broda nie czyni filozofem. Zdaniem Szymona Majewskiego może jednak przydać męskości. "Do tej pory wyglądałem na leszcza. Dzięki brodzie zacząłem przypominać chłopa" - twierdzi satyryk.

 • Szulim już odstawiła Nergala! Teraz spotyka się z...

  Wspólne zdjęcie dziennikarki i byłego Dody wywołało lawinę spekulacji na temat ich domniemanego romansu. Jak dowiedział się "Fakt", muzyk i dziennikarka faktycznie byli jeszcze niedawno ze sobą bardzo blisko. Wszystko utrzymywane było w ogromnej tajemnicy, aby nie dawać mediom pożywki. Gdy w końcu wyszło na jaw, że Nergala (36 l.) coś z Agnieszką łączy, ta zdążyła się już zakochać w innym...

 • Polska na Eurowizji 2015: Nie ma miejsca dla Dody

  Dziś (9 marca) poznamy polskiego reprezentanta na Eurowizję. Nie będzie nim Doda, na co liczyło wielu jej fanów.

 • Piękny gest Nergala

  Adam "Nergal" Darski całą gażę zarobioną w reklamie przekazał na fundację walczącą z białaczką.

 • Polscy muzycy w konflikcie z Kościołem

  W poniedziałkowy (6 października) wieczór w poznańskim klubie Eskulap wystąpić miała grupa Behemoth. Miała, ponieważ koncert nie dojdzie do skutki z uwagi na protesty środowisk katolickich. Nie jest to zresztą pierwsza potyczka pomiędzy muzykami oraz instytucją Kościoła i jego zagorzałymi wiernymi.

Zdjęcia na temat: do nergala
Wideo na temat: do nergala
 • Doda odpowiada na zarzuty Nergala

  "Oczekiwała, że będę zawsze samcem alfa, chory czy zdrowy, słońce czy deszcz" - tak o Dodzie w swojej autobiografii pisze Nergal, wspominając walkę z białaczką. Wokalista zarzuca byłej partnerce, że siedząc przy szpitalnym łóżku, była obecna jedynie fizycznie. "Siedziała i szukała w sieci nowych butów na galę" - pisze. Co na to Doda?

 • "Dziewczyna Nergala" w X Factorze!

  Słynna już wpadka Pati Sokół - zobaczcie to jeszcze raz...

 • Nergal do Nowaka: musiałby pan zobaczyć moje majtki

  Sąd Okręgowy w Gdańsku uchylił we wtorek 8 stycznia uniewinniający wyrok sądu niższej instancji dla oskarżonego o obrazę uczuć religijnych Nergala i przekazał sprawę do ponownego rozpatrzenia. Muzyk w sądzie spotkał się z Ryszardem Nowakiem, przewodniczącym Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą, który złożył doniesienie do prokuratury po tym, jak w internecie zobaczył filmik

Dyskusje na temat: do nergala