• Informacje na temat:

  do something awards

Artykuły na temat: do something awards
 • Późno w nocy z czwartku na piątek zakończyła się ceremonia wręczenia tegorocznych MTV Video Music Awards, czyli dorocznych nagród telewizji MTV za najlepsze teledyski roku. Wielkimi przegranymi okazały się Britney Spears i Christina Aguilera, które pomimo wielu nominacji nie otrzymały żadnej statuetki. Niespodziewanie wśród wokalistek największy sukces odniosły Aaliyah i Macy Gray. Dwie nagrody

 • NME Awards: Nominacje

  Lubujący się w różnego rodzaju klasyfikacjach Brytyjczycy ogłosili nominacje do nagród magazynu "New Musical Express", przyznawane na podstawie głosów czytelników. Rozstrzygnięcie plebiscytu odbędzie się 17 lutego w Londynie. Najwięcej nominacji - po cztery - zdobyli The Streets, Franz Ferdinand i The Libertines. Te ostatnie formacje to pupile brytyjskiej publiczności i właśnie między sobą będą rywalizować w najważniejszych kategoriach.

 • Zachwycająca Christina Aguilera. Czy odbuduje swoją karierę?

  Nie milkną echa występu Christiny Aguilery podczas gali rozdania American Music Awards. Wokalistka wyglądała i brzmiała zachwycająco - komentują obserwatorzy.

 • Beyonce zgarnęła (prawie) wszystko

  Beyonce zostawiła konkurencję daleko w tyle podczas wtorkowego (3 listopada) rozdania Soul Train Awards 2009. Piosenkarka zwyciężyła w trzech kluczowych kategoriach.

 • Filmy roku 2004

  Amerykański Instytut Filmowy (American Film Institute - AFI) wybrał dziesięć filmów oraz dziesięć programów telewizyjnych, które uhonorowane zostaną prestiżowym wyróżnieniem AFI Awards 2004. Wśród docenionych filmów znalazły się różne dzieła - od nagradzanego przez krytyków obrazu "Sideways", po komercyjne przeboje, jak "Spider-Man 2" , czy "Iniemamocni" .

 • Nominacje do Złotych Satelitów

  Aż osiem nominacji do nagrody Złotych Satelitów (Golden Satellite Awards) otrzymał film "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" . Zagraniczni dziennikarze zrzeszeni w International Press Academy - odłamie Hollywood Foreign Press Association, stowarzyszenia przyznającego prestiżowe Złote Globy - nominowali obraz Petera Jacksona między innymi w kategorii "Najlepszy film dramatyczny". Nagrody Złotych

 • Demi Lovato powraca. Fani ją wspierają

  W niespełna 15 minut wyprzedano wszystkie bilety na trzy powrotne koncerty Demi Lovato. Będą to pierwsze występy gwiazdki Disneya od czasu jej załamania nerwowego w listopadzie 2010 roku.

 • Nagrody Emmy rozdane

  W niedziele, 19 września, w Shrine Auditorium w Los Angeles rozdano nagrody Emmy - wyróżnienia przyznawane przez amerykański przemysł telewizyjny gwiazdom i twórcom najlepszych seriali telewizyjnych.

 • Robbie Williams podsumowuje

  11 października ukaże się dwupłytowa składanka "In And Out Of Consciousness - The Greatest Hits 1990 - 2010", zawierająca największe solowe przeboje Robbiego Williamsa. Wokalista jak syn martnotrawny właśnie wraca w szeregi Take That.

 • Kto dostanie Brit Award?

  Poznaliśmy nominacje do najbardziej prestiżowych nagród brytyjskiego przemysłu fonograficznego.

Wideo na temat: do something awards
 • Pożyczony narzeczony

  Rachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki... o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson). Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od...

 • Notorious

  "MAM DO OPOWIEDZENIA WAŻNĄ HISTORIĘ" - JAK NARODZIŁ SIĘ "NOTORIOUS" Wallace przyszedł na świat 21 maja 1972 roku. Wychowywał się w jednej z najbiedniejszych dzielnic Brooklynu - Bedford Stuysvesant. Dość wcześnie objawił się jego talent - jako nastolatek już nagrywał. Był inteligentny i dobrze się uczył, ale w wieku 17 lat rzucił szkołę i zaczął handlować narkotykami - okoliczni dealerzy nie narzekali na brak gotówki i żyli po królewsku; Christopher też o tym marzył. Narodziny córki jeszcze...