• Informacje na temat:

  dobre programy

Artykuły na temat: dobre programy
 • Izabela Janachowska dostała dwa nowe programy. Też o ślubach

  Stało się! Izabela Janachowska (31 l.) dostała kolejne dwa programy o tematyce ślubnej. Dobrą nowiną podzieliła się ze swoimi fanami. Zdradziła też nazwy nowych produkcji.

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • Jarosław Kuźniar odchodzi z "Dzień Dobry TVN"? Zastąpi go Janiak lub Sołtysik?

  Jeden z kolorowych magazynów dowiedział się, że wśród prowadzących program "Dzień Dobry TVN" nastąpi kolejna zmiana. Ponoć Jarosław Kuźniar (38 l.) na dobre żegna się ze śniadaniówką.

 • Mariola Bojarska-Ferenc: Kobieta 50 plus

  Prowadzi dwa programy w telewizji, pisze książki i blog dla kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Kipi pozytywną energią i chce obdarzać nią innych. Ostatnio także zaczęła naukę tańca latynoamerykańskiego z egzotycznym instruktorem...

 • Karolina Korwin-Piotrowska (45 l.), która od lat zajmuje się tematyką plotkarską w telewizji, chciała ponownie poprowadzić program filmowy. Zrezygnowała jednak z prób realizacji tego pomysłu. Uznała bowiem, że w Polsce kinem zajmują się niemal wyłącznie osoby, które nie mają o nim pojęcia, a ona nie chce ścigać się z niekompetencją.

 • Klaudia Halejcio: Nadal tańczę

  Klaudia Halejcio biega, ćwiczy na siłowni, zdrowo się odżywia, zażywa relaksacyjnych kąpieli i stosuje naturalne kosmetyki - niektóre nawet sama robi. "Muszę dbać o to, jak wyglądam - to jest nieodłączny element zawodu, który wykonuję" - przekonuje aktorka.

 • Anja Rubik na dobre wygryzie Joannę Krupę?!

  ...nie podpisano. Trwają rozmowy z Rubik, która wzięłaby dwa programy. ’Top Model’ robiłaby jesienią, a ‘Project Runway’ na wiosnę. To by się bardziej opłacało, tym bardziej że za Anją stoją...

 • Nie płakałem po "X Factor"

  "Program 'X Factor' przechodzi do historii" - ujawnił na Facebooku Kuba Wojewódzki. Emisja kończy się zatem po czterech edycjach formatu, który mimo międzynarodowej renomy, w Polsce srodze rozczarował.

 • Bogumiła Wander skomentowała "dobrą zmianę" w TVP! Wróci do pracy?

  Bogumiła Wander (72 l.) postanowiła skomentować "dobrą zmianę", jaka zaszła po przejęciu fotela prezesa TVP przez Jacka Kurskiego. Z jej wypowiedzi można wywnioskować, że była prezenterka telewizyjna nie ma nic przeciwko tym rewolucjom. Wręcz przeciwnie, podoba jej się, że na antenę TVP wróciły takie programy jak na przykład "Sonda". Czy wraz z "dobrą zmianą" do pracy powróci również Bogumiła...

 • Maciej Gudowski lektorem II linii metra

  Maciej Gudowski - znany lektor telewizyjny, radiowy i teatralny - zwyciężył w plebiscycie, w którym słuchacze Radiowej Jedynki wybierali lektora, odczytującego zapowiedzi stacji w II linii warszawskiego metra. Gudowski pokonał m.in. dwie wybitne aktorki - Krystynę Jandę i Danutę Stenkę. W środę, 29 października ogłoszono wyniki głosowania.

Wideo na temat: dobre programy
 • Martyna Wojciechowska przekazała fanom dobrą wiadomość!

  Martyna Wojciechowska (43 l.), która jest redaktor naczelną kanału Travel Channel, zapowiedziała zmiany w wiosennej ramówce. Widzowie domagali się, aby jej programy były dłuższe. Ich prośby zostały wysłuchane - Mam dla was dobrą wiadomość. To się właśnie zmieniło. W tej wiosennej ramówce będziemy prezentować długie wersje programów – oświadczyła. "Martyna na krańcu świata" to rozbudowane do

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Bogumiła Wander komentuje "dobrą zmianę" w TVP!

  , takich jak "Sonda" czy "Wielka gra" uważa za słuszny, ponieważ według niej były to świetne programy. (WideoPortal/x-news)

 • Dzień dobry, kocham cię

  Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Olga Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach, Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria...

Dyskusje na temat: dobre programy