• Informacje na temat:

  dobre programy

Artykuły na temat: dobre programy
 • Izabela Janachowska dostała dwa nowe programy. Też o ślubach

  Stało się! Izabela Janachowska (31 l.) dostała kolejne dwa programy o tematyce ślubnej. Dobrą nowiną podzieliła się ze swoimi fanami. Zdradziła też nazwy nowych produkcji.

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • Jarosław Kuźniar odchodzi z "Dzień Dobry TVN"? Zastąpi go Janiak lub Sołtysik?

  Jeden z kolorowych magazynów dowiedział się, że wśród prowadzących program "Dzień Dobry TVN" nastąpi kolejna zmiana. Ponoć Jarosław Kuźniar (38 l.) na dobre żegna się ze śniadaniówką.

 • Mariola Bojarska-Ferenc: Kobieta 50 plus

  Prowadzi dwa programy w telewizji, pisze książki i blog dla kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Kipi pozytywną energią i chce obdarzać nią innych. Ostatnio także zaczęła naukę tańca latynoamerykańskiego z egzotycznym instruktorem...

 • Karolina Korwin-Piotrowska: Programy o filmach robią w Polsce ci, którzy się na tym nie znają

  Karolina Korwin-Piotrowska (45 l.), która od lat zajmuje się tematyką plotkarską w telewizji, chciała ponownie poprowadzić program filmowy. Zrezygnowała jednak z prób realizacji tego pomysłu. Uznała bowiem, że w Polsce kinem zajmują się niemal wyłącznie osoby, które nie mają o nim pojęcia, a ona nie chce ścigać się z niekompetencją.

 • Klaudia Halejcio: Nadal tańczę

  Klaudia Halejcio biega, ćwiczy na siłowni, zdrowo się odżywia, zażywa relaksacyjnych kąpieli i stosuje naturalne kosmetyki - niektóre nawet sama robi. "Muszę dbać o to, jak wyglądam - to jest nieodłączny element zawodu, który wykonuję" - przekonuje aktorka.

 • Anja Rubik na dobre wygryzie Joannę Krupę?!

  ...nie podpisano. Trwają rozmowy z Rubik, która wzięłaby dwa programy. ’Top Model’ robiłaby jesienią, a ‘Project Runway’ na wiosnę. To by się bardziej opłacało, tym bardziej że za Anją stoją...

 • Nie płakałem po "X Factor"

  "Program 'X Factor' przechodzi do historii" - ujawnił na Facebooku Kuba Wojewódzki. Emisja kończy się zatem po czterech edycjach formatu, który mimo międzynarodowej renomy, w Polsce srodze rozczarował.

 • Bogumiła Wander skomentowała "dobrą zmianę" w TVP! Wróci do pracy?

  Bogumiła Wander (72 l.) postanowiła skomentować "dobrą zmianę", jaka zaszła po przejęciu fotela prezesa TVP przez Jacka Kurskiego. Z jej wypowiedzi można wywnioskować, że była prezenterka telewizyjna nie ma nic przeciwko tym rewolucjom. Wręcz przeciwnie, podoba jej się, że na antenę TVP wróciły takie programy jak na przykład "Sonda". Czy wraz z "dobrą zmianą" do pracy powróci również Bogumiła...

 • Maciej Gudowski lektorem II linii metra

  Maciej Gudowski - znany lektor telewizyjny, radiowy i teatralny - zwyciężył w plebiscycie, w którym słuchacze Radiowej Jedynki wybierali lektora, odczytującego zapowiedzi stacji w II linii warszawskiego metra. Gudowski pokonał m.in. dwie wybitne aktorki - Krystynę Jandę i Danutę Stenkę. W środę, 29 października ogłoszono wyniki głosowania.

Wideo na temat: dobre programy
 • Martyna Wojciechowska przekazała fanom dobrą wiadomość!

  Martyna Wojciechowska (43 l.), która jest redaktor naczelną kanału Travel Channel, zapowiedziała zmiany w wiosennej ramówce. Widzowie domagali się, aby jej programy były dłuższe. Ich prośby zostały wysłuchane - Mam dla was dobrą wiadomość. To się właśnie zmieniło. W tej wiosennej ramówce będziemy prezentować długie wersje programów – oświadczyła. "Martyna na krańcu świata" to rozbudowane do

 • Bogumiła Wander komentuje "dobrą zmianę" w TVP!

  , takich jak "Sonda" czy "Wielka gra" uważa za słuszny, ponieważ według niej były to świetne programy. (WideoPortal/x-news)

 • Tak wygląda "zwykły dzień" Kazadi!

  Patricia Kazadi od kilku lat jest gwiazda TVN, gdzie prowadzi programy i zarabia niezłe pieniądze. W ramach promocji "You Can Dance" celebrytka pochwaliła się w śniadaniówce swoim zwykłym dniem. Fani mogli zobaczyć, jak Patriszja zajada się jajecznicą, maluje paznokcie oraz szuka stylizacji do programu tanecznego. Myślicie, że tak ciężko pracują wszystkie celebrytki z TVN? (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: dobre programy