• Informacje na temat:

  dobre samopoczucie

Artykuły na temat: dobre samopoczucie
 • "Na dobre i na złe": Niełatwa decyzja

  Za sprawą terapii, która ma chronić przed HIV, Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) zacznie uskarżać się na złe samopoczucie.

 • Dominika Gwit z cyklem w "Dzień Dobry TVN"

  Najpierw schudła 50 kilogramów, teraz w programie "Dzień Dobry TVN" pokazuje historie osób, które spektakularnie pozbyły się nadwagi. Mowa o Dominice Gwit. "Wspierajmy się w walce o zdrowie i lepsze samopoczucie!" - apeluje w wywiadzie.

 • "Na dobre i na złe": Gościnnie Hubert Urbański

  W 637. odcinku "Na dobre i na złe" zobaczymy gościnnie Huberta Urbańskiego. Jego bohatera czeka wiele ciężkich chwil.

 • Muzyka ratuje życie. Dosłownie!

  Czy muzyka może faktycznie wspomóc nasze zdrowie? Naukowcy z całego świata dowodzą, że jest to jak najbardziej możliwe. I nie chodzi tylko o poprawę samopoczucia. Oto 11 teorii dotyczących muzyki i zdrowia.

 • "Na dobre i na złe": Ile kosztuje uśmiech George’a Clooneya?

  Piórecka ze "Zmienników", Marta Dąbrowska, czyli Kinga Walczyk-Falkowicz z "Na dobre i na złe" czy Weronika Książkiewicz, czyli Carmen z "Komisji morderstw’. Nam opowiada m.in., co zrobić, żeby mieć...

 • "Dzień dobry, kocham cię": Podryw "na gołębia"

  Kiedy Barbara Kurdej-Szatan wybiera się na romantyczną kolację, sprawy mogą przyjąć zgoła niespodziewany obrót. Najlepiej obrazuje to drugi, oficjalny teaser komedii "Dzień dobry, kocham cię".

 • "Na dobre i na złe": Julka wyjedzie do Bostonu

  Nieoczekiwanie Artura dopadnie fatalne samopoczucie. Do tego stopnia, że nie będzie w stanie o własnych siłach wyjść z bloku operacyjnego! Po prostu osunie się na ziemię... Tym sposobem zostanie(...) dzieckiem? Wrócisz? - zapyta ją przed odlotem w 637. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 11 maja w TVP2). - Postaram się, ale niczego nie mogę obiecać - usłyszy w odpowiedzi.

 • Zofia Czerwińska: "Kiepscy" są niezniszczalni!

  Zofia Czerwińska jest mistrzynią ciętej riposty, a dobry humor nie opuszcza jej nawet w trudnych sytuacjach. Jak sama podkreśla, mentalnie nie ma nic wspólnego ze swoim wiekiem.

 • "Na dobre i na złe": Bart ma objawy odstawienia leków przeciwbólowych!

  W 710. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w TVP2 w środę 5 września o godzinie 20.55) Bart zacznie odczuwać pierwsze oznaki odstawienia leków przeciwbólowych... Nawet pracująca z nim pielęgniarka(...) zawsze - zaproponuje, wiedząc, że tylko poddając się badaniom udowodni, że nie bierze już leków. - Jeszcze tego samego dnia Artur wyzna Jakubkowi, że jego złe samopoczucie to skutek odstawienia...

 • "Taniec z Gwiazdami": Wyznania jurora "Top Chefa"

  - Udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" to była świetna decyzja, bo dobra energia płynąca z tańca jest dla mnie inspiracją - przyznaje Grzegorz Łapanowski, juror "Top Chefa". Zdradza też, jak godzi zawodowe obowiązki z intensywnymi treningami.

Zdjęcia na temat: dobre samopoczucie
Wideo na temat: dobre samopoczucie
 • Omenaa Mensah: Nie dbam o figurę. Jem słodycze

  Nie odmawiam sobie słodyczy, bo są niezbędne i cudowne – podkreśla Omenaa Mensah. Prezenterka tłumaczy, że nie stosuje żadnych diet, a w jej menu znajduje się to, na co aktualnie ma ochotę. Jej zdaniem najlepszą receptą na atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie jest słuchanie własnego organizmu i dostosowywanie się do jego potrzeb.

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Beata Tadla o Holeckiej: Żyje w swoim świecie

  i cieszę się, że ma tak dobre samopoczucie" - mówi Interii. "Natomiast uważam, że to jest odrębny świat - świat 'Wiadomości', świat TVP - niekompatybilny z resztą rzeczywistości" - podkreśla w rozmowie(...)Danuta Holecka (47 l.) od roku jest nie tylko twarzą "dobrej zmiany" w TVP, ale i ulubioną spikerką Jarosława Kaczyńskiego. 47-letnia prezenterka nie ma wątpliwości, że "Wiadomości", które

 • Dzień dobry, kocham cię

  Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Olga Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach, Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria...

Dyskusje na temat: dobre samopoczucie
 • Re: "Na dobre i na złe": Choroba i… miłość?

  Kiedyś u okulisty spotkałam młodą kobietę, lat 27. Twarz zamazana od łez i preparatów, które jej podali. Drżała na całym ciele. Na pytanie o samopoczucie odpowiedziała pytaniem: czy pani wie co to jest SM? Wiedziałam. Miałam taką znajomą. Porozmawiałyśmy. Za kilka miesięcy miała wziąć ślub. Minęło 17 lat. Czasem zastanawiam się, jak ona się czuje.

 • Re: "Diagnoza": Maciej Stuhr gra w serialu, by zrobić przyjemność... żonie

  Z pana Macieja prawdziwy dżentelmen. Szkoda, że nie wszyscy panowie potrafią zadbać o dobre samopoczucie żony.

 • Re: Bożenka z "Klanu" marzy o... Oskarze!

  Najważniejsze, to mieć dobre samopoczucie

 • Re: Najważniejsze jest zdrowie... psychiczne!

  Oscylator aktorski...... grunt to dobre samopoczucie o tak !

 • Re: Kariera przez łóżko?

  Dobry PROGRAM ODCHUDZAJĄCY gwarantuje szczupłą sylwetkę i dobre samopoczucie. Do znalezienia w necie.

 • Re: Wieczór z Gwiazdami Polsatu

  By mieć wymarzoną sylwetkę, zdrową cerę i dobre samopoczucie wystarczy znaleźć dobry PROGRAM ODCHUDZAJĄCY. W necie.

 • Re: Katarzyna Glinka (Kasia Górka)

  Czemu mlode pokolenie aktorek zamiast mówic belkocze coś co trudno zrozumieć/mam na myśli Klarę/ Czemu? Jest tak pazerne na kasę, ma tupet , baaardzo dobre samopoczucie i kompletnie brak mu samokrytycyzmu! Nie ma więc miejsca i czasu na refleksję, a tym bardziej na doskonalenie, a właściwie, uczenie się warsztatu.

 • Re: Zaślepiona przez uczucie

  Faktycznie przykre jest to że nawet nie ogarniasz swoim rozumkiem jaki/a jesteś ale może to i lepiej, w każdym razie nieuprawnione dobre samopoczucie na pewno Ciebie nie opuści Kolejny serial dla debili nie wymagający wysiłku myślowego ani krztyny istoty szarej czy też nawet kilku fałd na mózgu Ze wzrokiem bobasa z tęsknota za rozumem wcinając chrupki lub pizze stada grubych bab chlipią jak

 • Re: Zaślepiona przez uczucie

  - faktycznie przykre Faktycznie przykre jest to że nawet nie ogarniasz swoim rozumkiem jaki/a jesteś ale może to i lepiej, w każdym razie nieuprawnione dobre samopoczucie na pewno Ciebie nie opuści

 • Re: Zaślepiona przez uczucie

  - faktycznie przykre Faktycznie przykre jest to że nawet nie ogarniasz swoim rozumkiem jaki/a jesteś ale może to i lepiej, w każdym razie nieuprawnione dobre samopoczucie na pewno Ciebie nie opuści