• Informacje na temat:

  dobre wieści

Artykuły na temat: dobre wieści
 • Kora: Dobre wieści dla fanów artystyki!

  Wielbiciele muzyki i talentu Kory (66 l.) po kilku latach przerwy już niebawem będą mogli wybrać się na jej koncert!

 • The Smashing Pumpkins: Nowa płyta "Monuments To An Elegy" w grudniu

  Dobre wieści dla fanów twórczości Billy'ego Corgana.

 • Brat Joanny Kulig potwierdza dobre wieści

  W rodzinie Joanny Kulig (36 l.) w Muszynce wszyscy żyją radosną nowiną. W połowie lutego w Los Angeles aktorka urodziła zdrowego chłopczyka. Brat gwiazdy zdradził imię.

 • Dobre wieści dla fanów kibicujących wątkowi Agnieszki (Magdalena Walach) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) w "Emce"! Impuls podpowie Chodakowskiemu, że powinien zawalczyć o ukochaną i nie dopuścić do jej ślubu z innym. Pojawi się więc pod kościołem i sprawi, że panna młoda porzuci ukochanego przed ołtarzem...

 • Szczęśliwa Ewa Błaszczyk potwierdza dobre wieści! A to nie koniec!

  Niedawno w mediach pojawiły się wspaniałe wieści - powstanie Budzik dla dorosłych na warszawskim Bródnie! Ewa Błaszczyk (63 l.) potwierdza te doniesienia. A to nie wszystko! Jeden z tygodników zdradza szczegóły związane z projektem. Pisze też o tym, że doinwestowana zostanie również inna placówka.

 • Gitarzysta Def Leppard wciąż walczy z rakiem

  Vivian Campbell, gitarzysta Def Leppard ogłosił, że robi sobie przerwę w koncertowaniu, by na dobre zwalczyć chorobę nowotworową.

 • Piotr Polk potwierdza dobre wieści. Rodzina wkrótce się powiększy!

  Piotr Polk (56 l.) nie posiada się ze szczęścia. Już od dawna pragnął powiększenia rodziny. Marzenie to właśnie się spełnia...

 • Poprawa stanu zdrowia Bobbi Kristiny! "Bóg wysłuchał naszych modlitw"

  Rodzina Bobbi Kristiny, 21-letniej córki Whitney Houston, daje do zrozumienia, że jest szansa na, przynajmniej częściowe, wyzdrowienie kobiety.

 • Sensacyjne wieści o Maćku Musiale! Ale zaskoczenie!

  Wokół niego krąży wianuszek pięknych dziewczyn, które tylko czekają na gest z jego strony.  Ostatnio pojawiał się w towarzystwie modelki Natalii Uliasz (27 l.), ale ich romans - jak donosi tygodnik "Świat i Ludzie" - szybciej się skończył, niż na dobre zaczął.  Maciej Musiał znów wiec jest singlem!  "Cały czas jestem wolny. Jestem wolnym strzelcem" – przyznaje aktor. Ten wolny strzelec wciąż...

 • Rok 2015 w kinie

  Każdy z nas lubi czasem uciec do świata fantazji. Na szczęście w tym roku czeka nas kilka fascynujących podróży: odwiedzimy kosmos, park jurajski, przyszłość i daleką przeszłość, spotykając roboty, księżniczki oraz dinozaury.

Zdjęcia na temat: dobre wieści
Wideo na temat: dobre wieści
 • "Wspaniałe stulecie": Ibrahim i Hurrem

  Dobre wieści dla wielbicieli Meryem Uzerli: na początku przyszłego roku będzie można zobaczyć ją w filmie „Cierpienia mojej matki”. Towarzyszą jej w tej produkcji Rüstem Pasza i Ibrahim, czyli aktorzy: Ozan Güven i Okan Yalabik.

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Kolejne rozstanie w polskim show-biznesie!

  Ten tydzień obfitował w niespodzianki wśród celebrytów! Dla jednych przyniósł dobre, a dla innych wręcz druzgocące wieści. Zobacz, co wydarzyło się w ubiegłym tygodniu w polskim show-biznesie!

 • Dzień dobry, kocham cię

  Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Olga Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach, Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria...

Dyskusje na temat: dobre wieści