• Informacje na temat:

  dobry bohater

Artykuły na temat: dobry bohater
 • "Uwielbiam niejednoznacznych bohaterów" - Alistair Petrie o drugim sezonie "Deep State"

  ...aspektach sezon drugi różni się od serii pierwszej. Wtedy mieliśmy do czynienia z historią jednego bohatera, teraz opowieść rozłożona jest na więcej postaci. Historia Maxa (bohatera, w którego wcielał(...) akcji są niesamowite. Jak na razie mogłem zobaczyć dwa z ośmiu nowych odcinków i powiem tylko, że ten sezon to naprawdę dobra jazda od początku do końca. W pierwszej serii losy twojego bohatera...

 • "Avengers: Czas Ultrona", czyli powrót bohaterów

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Pierwsza część serii kwotą 207,4 mln dolarów ustanowiła w USA rekord wszech czasów przychodów w weekend premiery, a łącznie zarobiła ponad 1,5 miliarda dolarów. "Dwójka", na ekranach polskich kin od 7 maja, pobije te wyniki?

 • "Na dobre i na złe": Nowi bohaterowie i nowe zagrożenia

  Nowi bohaterowie i nowe zagrożenia… Co wydarzy się w 749. odcinku „Na dobre i na złe”?

 • "Dzień dobry, kocham cię": Lekcja, jak zdobyć kobietę

  Ona jest nazywana polską Kate Hudson, on łączy w sobie urok Hugh Granta, spojrzenie Roberta Pattinsona i... niepokorną fryzurę Andrew Garfielda. W "Dzień dobry, kocham cię", najnowszej komedii twórców "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!", Barbara Kurdej-Szatan i Aleksy Komorowski w hollywoodzkim stylu pokazują widzom, jak spotkać, zgubić i odnaleźć prawdziwą miłość.

 • "M jak miłość": Nowy bohater i gorączka uczuć!

  Na dobry początek: urodziny Olgi! Górecki przyjedzie specjalnie do bistro i da córce wzruszający prezent: pierścionek, który przed laty nosiła jej matka. A w oczach dziewczyny od razu zalśnią łzy. - To najpiękniejszy prezent, jaki kiedykolwiek dostałam… Dzięki, tatusiu... - Mam nadzieję, że przyniesie ci szczęście!

 • Najlepsi serialowi bohaterowie 2014

  Mijający rok przechodzi do historii amerykańskiej telewizji jako sezon pełnokrwistych i oryginalnych bohaterów. To głównie z ich powodu cały długi tydzień czekaliśmy z niecierpliwością na kolejny odcinek ulubionego serialu.

 • "1983": "Dobry, zły i brzydki"

  ...bohater wpada na trop spisku, który na zawsze może odmienić losy nie tylko Polski, ale i świata. W odnalezieniu odpowiedzi pomaga mu skompromitowany oficer śledczy, Anatol Janów (Robert Więckiewicz), dla(...) ogłoszono, że jedną z producentek wykonawczych będzie Agnieszka Holland. Ogromny jak na polskie produkcje budżet, interesujący zarys fabuły i duża swoboda twórcza. Recepta na sukces? Nie do końca. Dobry...

 • Bohaterowie "Krainy lodu" powracają!

  Stęsknieni za Anną, Elsą i Olafem? Bohaterowie "Krainy lodu" wracają na duży ekran w "Gorączce lodu" - nowej krótkometrażówce Disneya, którą będzie można zobaczyć w kinach przed seansami "Kopciuszka" już od 13 marca!

 • "Na dobre i na złe": Aktorzy zdradzili, co czeka ich bohaterów!

  ...18. urodziny serialu były okazją do rozmów, życzeń i plotek. Gwiazdy "Na dobre i na złe" zdradziły nam, co wydarzy się u ich bohaterów i jak wyglądały ich początki na planie!

 • Tomasz Niecik "Lodołamacz": Występ w "DD TVN" hitem internetu

  Taniec Tomasza Niecika i jego ochroniarza podczas występu w "Dzień dobry TVN" podbił internet.

Zdjęcia na temat: dobry bohater
Wideo na temat: dobry bohater
 • Telekamery 2017: Michał Żebrowski i Barbara Kurdej-Szatan o swoich bohaterach

  - Falkowicz jest nieszczęśliwym pracoholikiem, który szuka miłości. Gdy ją znajdzie, być może się poprawi – mówi o swoim bohaterze z „Na dobre i na złe” Michał Żebrowski. A co ze ślubem Asi i Tomka w „M jak miłość”. Aktorzy mówią także, co zmieni się w ich życiu kolejna Telekamera.

 • Dzień dobry, kocham cię

  Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Olga Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach, Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria...

 • Roma Gąsiorowska zachwycona mężem w "Azja Express"! "Okazał się bohaterem"

  - Bardzo jestem z niego dumna - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Roma Gąsiorowska o swoim mężu Michale Żurawskim, który wziął udział w "Azja Express". Co aktorka sądzi o samym programie? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Za jakie grzechy, dobry Boże?

  Największy francuski przebój tego roku: 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w reszcie Europy! A sale kinowe pękają w szwach i zanoszą się śmiechem. O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców - żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie...

Dyskusje na temat: dobry bohater