• Informacje na temat:

  dobry rok

Artykuły na temat: dobry rok
 • To był bardzo dobry rok

  W fortepianie porzuconym na pustyni zostają znalezione zwłoki dziennikarki, która pisała o scenie muzycznej Las Vegas lat sześćdziesiątych. Wszystko wskazuje...

 • Marta Manowska: To był dobry rok

  Marta Manowska znowu wyruszyła w Polskę, by spotkać się z uczestnikami show "Rolnik szuka żony" i sprawdzić, czy z perspektywy czasu podjęliby takie same decyzje. A czy prowadząca zmieniłaby coś w swoim życiu?

 • To był bardzo dobry rok

  Znajoma Grega została zamordowana, a jej śmierć może być powiązana z opowieściami o grasującym w Las Vegas w latach 60. gangsterze.

 • Dominika Gwit z cyklem w "Dzień Dobry TVN"

  Najpierw schudła 50 kilogramów, teraz w programie "Dzień Dobry TVN" pokazuje historie osób, które spektakularnie pozbyły się nadwagi. Mowa o Dominice Gwit. "Wspierajmy się w walce o zdrowie i lepsze samopoczucie!" - apeluje w wywiadzie.

 • Anna Mucha znów rozebrana na Instagramie. "To będzie dobry rok"

  Anna Mucha (38 l.) najwyraźniej odkryła, że publikowanie swoich zdjęć topless się opłaca. A może po prostu to lubi? Tak czy inaczej w ostatnim czasie pokazała aż trzy tego typu fotki.

 • Anna Dereszowska: Indie, tango i nimfomania

  To dobry rok dla Anny Dereszowskiej. Zrealizowała kilka dużych projektów, nagrała wymarzoną płytę i pokonała nękającą ją od lat depresję.

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak pokonali na dobre kryzys?

  Wilczakiem. Rok temu przechodzili poważny kryzys. Partner aktorki pojawił się z atrakcyjną blondynką na premierze filmu "Kler". Nie była nią Joanna. Natychmiast ruszyła fala spekulacji co do przyszłości związku. Wieszczono nawet koniec 15-letniej miłości pary. Ale Joanna to osoba, która tak łatwo się nie poddaje. Przez wiele miesięcy starała się jak mogła, by relacje z partnerem wróciły na dobry...

 • Maciej Damięcki: Rodzina, SB, rak prostaty

  Jego recepta na sukces to dobre geny i rodzina, która w każdej sytuacji stoi za nim murem.

 • "Na dobre i na złe": To będą niezwykłe święta

  Muszę przyznać, że trudno się z Tobą umówić. Ostatni czas jest dla Ciebie bardzo intensywny, zresztą jak cały mijający rok.  - Dziś nastąpiła kwintesencja tego, co zawodowo działo się ostatnio w moim życiu. O 4.45 miałem pobudkę. Następnie szybki prysznic i o 5.15 wyjście z domu, i podróż do hali, gdzie kręcimy "W rytmie serca". Z kolei o 10.30  już wchodziłem na antenę w "Dzień dobry TVN...

 • Recenzja Dwa Sławy "Ludzie sztosy": Produkty swagopodobne nie przejdą

  Album "Ludzie sztosy" bardzo celnie wyśmiewa polski, często karykaturalny swag, pokazując przy tym, że da się zrobić u nas bardzo dobry kawał Ameryki.

Zdjęcia na temat: dobry rok
Wideo na temat: dobry rok
Dyskusje na temat: dobry rok