• Informacje na temat:

  dobry uczeń

Artykuły na temat: dobry uczeń
 • "Na dobre i na złe": Falkowicz zakłada Szkołę Mistrzów! Poznaj jego uczniów!

  Wiosną za zgodą dyrektora Van Graafa (Redbad Klijnstra-Komarnicki) rozpocznie się nabór do Mistrzowskiej Szkoły Prof. Falkowicza w Leśnej Górze.

 • Recenzja Machine Head "Bloodstone & Diamonds": Grzech przesady

  Teoretyczną szansę na zostanie drugim Slayerem (wszak Slayer jest tylko jeden!) mieli nieliczni. Jednym z nich był Machine Head. "Bloodstone & Diamonds" nic w tej sprawie zmienić nie może. Uczeń nie przerósł mistrza, za to z pewnością już dawno oprzytomniał. Dobre i to!

 • "Diagnoza": Urodzinowa Maja Ostaszewska złożyła życzenia uczniom

  ...ich dwoje (syna Franciszka i córkę Janinę). "Moi ukochani. Życzę Wam i innym dzieciom, żeby to był - mimo wszystko - dobry dla Was rok. Żeby dorośli mieli zrozumienie dla Waszej ciężkiej pracy...

 • "Akademia Policyjna" powraca

  Już Szekspir wiedział, że najchętniej śmiejemy się z własnych wad, pokazanych w nieoczywisty sposób. Czy to jednak możliwe, że mamy w sobie także coś z gapowatych uczniów "Akademii Policyjnej"?

 • "Na Wspólnej": Nowy fizyk oczaruje uczniów

  Przeglądając elektroniczny dziennik w 2428. odcinku "Na Wspólnej" Danuta odkryje, że nowy nauczyciel fizyki (Antoni Królikowski) w ciągu jednej lekcji postawił uczniom kilka celujących ocen. Nieco później zauważy, jak Marcin po przyjacielsku gawędzi z uczniami przed budynkiem szkoły. Pochwali go, że tak szybko udało mu się złapać z młodzieżą dobry kontakt. Jednocześnie zwróci mu uwagę, że nie...

 • "Pani z przedszkola": Karolina Gruszka uwodzi Agatę Kuleszę

  Karolina Gruszka zagrała jedną z głównych ról w komedii "Pani z przedszkola" w reżyserii Marcina Krzyształowicza, która zadebiutuje w kinach 25 grudnia. Aktorka wciela się w przedszkolankę, która wywraca życie znudzonego małżeństwa do góry nogami, nawiązując romans z mamą jednego z uczniów. W tę rolę wciela się Agata Kulesza.

 • Na dobre i na złe

  W Leśnej Górze znów zjawia się Wanda Falkowicz, żeby skontrolować, czy szpital jest właściwie zarządzany. Marcin szykuje się do rozprawy w Izbie Lekarskiej...

 • Katarzyna Bujakiewicz broni "Małych gigantów"

  Jurorka programu "Mali giganci" Katarzyna Bujakiewicz podpowiada, co zrobić, by rozwinąć pasję u malucha i jak go jednocześnie nie skrzywdzić. Wyjaśnia też, dlaczego tęskni za pracą na planie serialu i z jakiego powodu nie wróci do "Na dobre i na złe".

 • "Belfer": Dobre wyniki oglądalności

  Według danych Nielsen Audience Measurement drugi sezon serialu "Belfer" ogląda średnio 306 tysięcy widzów. Oznacza to też, że najnowsze przygody Pawła Zawadzkiego ogląda więcej odbiorców niż w pierwszym sezonie.

 • Clint Eastwood skończył 85 lat

  Jeden z najsłynniejszych amerykańskich aktorów i reżyserów, Clint Eastwood, znany z takich filmów jak "Brudny Harry", "Dobry, zły i brzydki" czy "Za wszelką cenę", kończy 85 lat. Poza planem filmowym Eastwood jest także zapalonym pianistą i znawcą jazzu.

Zdjęcia na temat: dobry uczeń
Wideo na temat: dobry uczeń
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 704.

  Adam i Wiktoria walczą o życie Maćka. Matylda - po tym, jak zobaczyła Kasię z Michałem - buntuje się i nie chce w ogóle z matką rozmawiać, a do tego wdaje się w szkole w bójkę. Tymczasem do Leśnej Góry przyjeżdża dziennikarz, który ma napisać artykuł o mistrzowskiej szkole. Do szpitala trafia nagle ciężko ranny nastolatek, Julek, który miał wypadek podczas jazdy na quadzie. Chłopca operują wspólnie uczniowie Falkowicza, a po zabiegu stan małego nagle się pogarsza.

 • "Sex Education": Oficjalny zwiastun drugiego sezonu

  W nowym sezonie Milburn, który sam dość późno zaczął stosować swoją wiedzę w praktyce, musi dla dobra związku z Olą zapanować nad swoim niedawno odkrytym popędem seksualnym. Jednocześnie jego stosunki z Maeve pozostają dość napięte. Tymczasem w liceum Moordale wybucha epidemia chlamydii, co zwraca uwagę na potrzebę lepszej edukacji seksualnej wśród uczniów. Natomiast pojawienia się w mieście nowych dzieciaków może zaburzyć dotychczasową hierarchię w szkole

 • Anja Rubik gościła w Słupsku

  kobieta, która została pobita. Co czterdzieści sekund parę osób doświadcza przemocy - podkreśliła Rubik w "Dzień Dobry TVN". (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: dobry uczeń
 • Re: "Za marzenia": Anna Karczmarczyk ciągle spotyka się ze swoim eks!

  no i dokładnie w tvpis taki poziom jak piszesz ....dobry uczeń szkoły tępoty!

 • Re: "Komisja morderstw": To mógł być naprawdę dobry serial

  Nasi chłopcy z byłych WSI nie są gorsi. Szkoleni w GRU - można powiedzieć, że uczeń przerócł mistrza.

 • Re: Gwiazdy, które dorastały w biedzie

  Biedy to oni nie zaznali. Ludzie jako nastolatek, uczeń moja matke nie bylo stac na dobry obiad dla dzieciakow. Zbieralem z bratem zlom i kupowalismy kurczaka aby w koncu sie najesc. Byl kurczak co niedziela do tego ziemniaki i ogorek konserwowy. Chleb z maslem.margaryna i pasztet to juz swieto bylo. Matka wdowa z gromadka dzieci. Tak bylo w latach 90 i 2 tysiecznych. Zaznalismy biedy a nie jak

 • Re: Sławni synowie sławnych ojców

  jeśli chodzi o młodego Sztura to uczeń przerósł mistrza jest naprawdę dobry

 • Re: 11 maja zmarł Maciej Kozłowski....

  Nie dał sobie przylepić gęby, choć jak widać ta walka sporo kosztuje. Dobry uczeń czasu. Powiedziałbym "do zobaczenia w następnej powtórce", ale nie wiem czy zostanę. Też dożyję to życie do ostatniego dnia. Ale potem powiem żegnam ozięble bogu głupi, który się leczysz ze śmierci wiążąc życie w swoich obrazkach. Tu się robi zbyt automatycznie. A wszystkim zawiedzionym, którzy planowali końcowy