• Informacje na temat:

  doczepianie

Artykuły na temat: doczepianie
 • Natalia Siwiec pochwaliła się doczepianymi włosami!

  Natalia Siwiec (32 l.) postanowiła przedłużyć włosy. Fani zachwyceni efektem!

 • Zawstydzająca wpadka Britney Spears

  Podczas koncertu w Las Vegas amerykańskiej wokalistce Britney Spears odpadły doczepiane włosy i wylądowały na środku sceny.

 • Magda Gessler otworzyła kolejną restaurację

  Magda Gessler (64 l.) ruszyła z kolejnym biznesem - tym razem rybnym. W sercu Gdyni restauratorka otworzyła knajpę dla - co podkreśliła - "majętnych klientów", w której serwowane będą ryby z całego świata, owoce morza oraz najlepsze na rynku wina. "To jest miasto o wysokiej kulturze, także majątkowej. Ludzi stąd stać na dobre życie i na dobre jedzenie" - mówiła podczas otwarcia, na którym stawiła się w sukience w ryby, z doczepianymi włosami i w świetnym humorze.

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z Gwiazdami" musi iskrzyć

  - W tańcu trzeba przede wszystkim pokazać pasję i emocje, ale to jest tylko gra. Tak jak odgrywanie scen miłosnych w filmie - wyjaśnia Rafał Maserak, który przyznaje, że dla swojej partnerki Julii Pogrebińskiej jest bardzo wymagającym trenerem.

 • Paris Hilton pozwana

  Hairtech Internationals Dream Catcher, firma sprzedająca doczepiane włosy, z którą Paris Hilton podpisała wielomilionowy kontrakt pozwała dziedziczkę na 35 milionów dolarów. Hilton miała promować markę, a, jak twierdzi Hairtech, nie wywiązała się z umowy, przez co firma straciła miliony dolarów.

 • J. Lo ma sztuczne włosy?

  Jennifer Lopez nosi doczepiane sztuczne włosy! To jest ponoć tajemnica jej gęstych loków i bujnej fryzury. Na razie piosenkarka nie skomentowała tych rewelacji.

 • Dramat Honey! "Łysieje przez doczepy"

  Honorata Skarbek (25 l.) jest załamana. Za upiększanie przyszło jej zapłacić wysoką cenę...

 • Chcą od Hilton 35 mln dolarów

  Hairtech Internationals Dream Catcher, firma sprzedająca doczepiane włosy, z którą Paris Hilton podpisała wielomilionowy kontrakt pozwała dziedziczkę na 35 milionów dolarów. Hilton miała promować markę a jak twierdzi Hairtech, gwiazdka nie wywiązała się z umowy, przez co firma straciła miliony dolarów.

 • Paweł Stasiak z zespołu Papa Dance coraz młodszy

  Paweł Stasiak (50 l.) z roku na rok wygląda coraz młodziej. Jak on to robi?

 • Odświeżona Aisha

  Charakterystyczną cechą Joasi "Aishy" Czarneckiej z grupy Aisha i Delfin były jej warkoczyki. Teraz wokalistka postanowiła się ich pozbyć.

Wideo na temat: doczepianie
 • Rozenek z doczepianymi włosami

  "Do tego człowiek nigdy się nie przyzwyczai" - mówi Małgorzata Rozenek, pytana, jak sobie radzi z popularnością i zainteresowaniem brukowców swoją osobą. "Trudno mi wyobrazić sobie, że można się do tego przyzwyczaić. Ja nawet nie próbuję, ale dystans złapałam już dość dawno. Zdaję sobie sprawę, że to są bardzo często jakieś zupełne bzdury i rzeczy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, więc traktuję to jako element mojej pracy" - opowiada perfekcyjna pani domu w przerwie sesji dla...