• Informacje na temat:

  doda 2 bajki

Artykuły na temat: doda 2 bajki
 • Celebryta Marcin Prokop oznajmia: Zastępujemy ludziom arystokrację!

  ...ludzi. Jesteśmy połączeniem księcia z bajki, z mitu, który się opowiada dzieciom. Ludzie nie chcą słuchać tego, że jest zwyczajnie" - wyjaśnia 2-metrowy celebryta. Później oznajmił, że oczywiście ma(...) Rozenek, prezesowa Szulim, Doda czy Gessler to współczesne "arystokratki"? W sumie Rabczewska niedawno odkryła szlacheckie korzenie...

 • Doda: Nowy klip, nowe zdjęcia

  "2 bajki" to tytuł najnowszego przeboju zespołu Virgin, którego wokalistką jest Dorota "Doda" Rabczewska. O nakręconym do niego klipie, który możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL, rozmawialiśmy z Tomkiem Lubertem, gitarzystą i kompozytorem piosenek Virgin. W teledysku Doda wcieliła się w rolę płatnej morderczyni.

 • Doda gwarantuje najlepszy efekt

  We wtorek, 28 lutego, informowaliśmy o nagraniu w formie dema piosenki "2 bajki" , przeboju Dody i zespołu Virgin, przez mało znaną wokalistkę Georginę Tarasiuk. Zdarzenie wywołało poruszenie w mediach, a oświadczenie w tej sprawie przysłał nam Tomek Lubert, kompozytor utworu i gitarzysta Virgin.

 • Doda i Virgin: Przebój dla Georginy

  Piosenka "2 bajki" , przebój zespołu Doroty "Dody" Rabczewskiej i zespołu Virgin, miała być pierwotnie przeznaczona na nową płytę Georginy Tarasiuk, mało znanej wokalistki z Białej Podlaskiej. Jednak lider Virgin postanowił ostatecznie nagrać także własną wersję.

 • Doda i Virgin: Huczny sylwester!

  W sobotę, 31 grudnia, Dorota "Doda" Rabczewska i zespół Virgin przywitają Nowy Rok koncertem na wrocławskim rynku. Później wokalistka i muzycy grupy, wraz z najbliższymi, wybierają się na prywatną imprezę. Szczegóły w rozmowie z portalem INTERIA.PL ujawnił Tomek Lubert, główny kompozytor i gitarzysta Virgin.

 • W poniedziałek, 23 stycznia, w Warszawie już po raz dziewiąty rozdano doroczne nagrody "Telekamery". W kategorii "Muzyka" bezapelacyjnie zwyciężyła Doda, która w głosowaniu widzów telewizji pokonała m.in. Kombii, Monikę Brodkę i Meza. "Po prostu jaja jak berety" - cieszyła się wokalistka odbierając nagrodę.

 • Doda ma Złotą płytę!

  Spełniło się wielkie marzenie Doroty "Dody" Rabczewskiej, kontrowersyjnej wokalistki grupy Virgin. Podczas wizyty na naszej CZATerii, w środę, 8 lutego, piosenkarka wspólnie z gitarzystą Tomkiem Lubertem oficjalnie ogłosiła, że "Ficca", trzeci album zespołu, uzyskał tytuł Złotej płyty. Członkowie Virgin podziękowali wszystkim fanom za ten - jak to określili - "najpiękniejszy prezent na świecie".

 • Wygraj przebojowe składanki!

  Portal INTERIA.PL przygotował dla swoich użytkowników serię przebojowych składanek, które możecie już teraz wygrać w naszych konkursach. A jest o co walczyć - do rozdania mamy takie "hiciarskie" albumy, jak "Top Kids 7", "Viva Hits 2" czy "Piłkarskie hity - Mundial 2006".

 • Zdobądź płytę, pomóż dzieciom!

  Za pośrednictwem naszej Fundacji Interia - 500 funtów możecie zdobyć Podwójną Platynową Płytę "Ficca" grupy Virgin.

 • Złóż życzenia Dodzie!

  Na ten dzień z niecierpliwością czekało wielu fanów Dody - w piątek, 15 lutego, popularna wokalistka obchodzi urodziny. Za naszym pośrednictwem możecie jej złożyć życzenia!

Wideo na temat: doda 2 bajki
 • 2

  2

  " 2" to druga, jeszcze mroczniejsza, odsłona przerażającej wizji zrodzonej w umysłach wielokrotnie nominowanego i nagradzanego reżyserskiego duetu, Balaguero - Plaza. Duetu, który zarówno przez krytykę, jak i widzów został okrzyknięty wskrzesicielami kina grozy, do niedawna uważanego za gatunek filmowy wyeksploatowany już do granic możliwości. " 2" rozpoczyna się bezpośrednio po zakończeniu części pierwszej. Do skażonego budynku wysłana zostaje doborowa jednostka antyterrorystyczna w celu...

 • Uprowadzona 2

  Liam Neeson wciela się ponownie w postać Bryana Millsa, emerytowanego agenta CIA, który w "Uprowadzonej" rozpętał prawdziwe piekło porywaczom jego córki. Kiedy w drugiej części Bryan sam stanie się celem tajemniczego mężczyzny pałającego żądzą zemsty, będzie znów musiał wykorzystać swoje "specyficzne umiejętności", aby uchronić swą rodzinę przed zgubą. "Uprowadzona" w reżyserii Pierre'a Morela z 2008 roku okazała się wielkim sukcesem, przynosząc 224 miliony dolarów zysku. Widzowie, w...

 • Auta 2

  Zygzak McQueen, ambitny i rezolutny samochód wyścigowy, powraca wraz ze swoim wiernym przyjacielem Złomkiem - który tylko pozornie jest zardzewiałą ciężarówką holowniczą - w jeszcze szybszej, jeszcze głośniejszej i ekscytująco wysokooktanowej drugiej części "Aut". Nasi bohaterowie wybiorą się na wyprawę do świata zapierających dech w piersiach wyścigów. Jak sobie poradzą wśród snujących intrygi rywali? Nie przegap ich komicznej eskapady!