• Informacje na temat:

  doda awantura

Artykuły na temat: doda awantura
 • "Klan": Wielka awantura o... Małgosię

  ...ci wdzięczny za pomoc, ale musisz myśleć o sobie - westchnie. - Przecież możesz wpadać, kiedy chcesz - doda. Beata rzuci mu groźne spojrzenie. - Raczej nie za często - powie. Zdradzamy, że...

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • "Na Wspólnej": Awantura po rozwodzie

  Gdy któregoś dnia Kinga (Ilona Wrońska) nieoczekiwanie wpadnie na Wspólną, natknie się na Julię (Katarzyna Kołeczek). Zmieszana Zdrojewska wyjaśni, że miała w mieszkaniu awarię i Michał (Robert Kudelski) pozwolił jej zatrzymać się u siebie na kilka dni. Przy czym otwarcie wyzna, co ich łączy. Doda, że ma nadzieję, iż Brzozowskiej to nie przeszkadza. Kinga nieszczerze stwierdzi, iż Michał jest...

 • Michał Wiśniewski: Awantura o Dodę!

  Takiej kłótni już nie było od dawna w domu Michała Wiśniewskiego (34 lata). Świeżo upieczona żona gwiazdora Anna Świątczak (29 lat) i matka jego córki Etiennette, zobaczyła w gazecie zdjęcie swego męża zaglądającego w dekolt Doroty "Dody" Rabczewskiej.

 • Doda odpowiada Górniak! Robi się gorąco!

  Doda (33 l.) nie pozostała długo obojętna na wypowiedź Edyty Górniak (44 l.). Dorota odpowiedziała w dość nietypowy jak dla niej sposób.

 • Doda nie daje o sobie zapomnieć

  Powrót Radka Majdana i ich wspólne wakacje na Jamajce, awantura w sprawie wyjazdu do Iraku, a teraz darowizna na renowację kościółka - Doda nie daje o sobie zapomnieć.

 • "rodzinka.pl": Urodziny Natalii zakończą się kosmiczną awanturą?

  ...mnie jeść nożem i widelcem. I korzystać z bidetu! - doda Boska. Czy urodziny Natalii zakończą się kosmiczną awanturą?

 • Radek walczy o Dodę!

  Zakochany facet, nawet gdy ma wstydliwe grzeszki na sumieniu, zawsze kiedyś pójdzie po rozum do głowy i spróbuje odzyskać kobietę, na której naprawdę mu zależy.

 • Doda strzelała do Szulim z pistoletu?! Zapadł wyrok!

  Jest wyrok! Doda (32 l.) nie odpowie za pobicie Agnieszki Szulim (38 l.)! Udowodniono jej tylko strzelanie... z pistoletu na wodę!

 • Idealny facet dla Dody

  Jakiego mężczyzny potrzebuje piosenkarka?

Zdjęcia na temat: doda awantura
Wideo na temat: doda awantura
 • Zbliżenia

  "Zbliżenia" to współczesny dramat psychologiczny opowiadający o sile rodzinnych więzi. Głównymi bohaterkami opowieści Magdaleny Piekorz i Wojciecha Kuczoka, są tym razem Matka i jej dorosła córka Marta. Marta jest rzeźbiarką, ma kochającego męża Jacka i piękne mieszkanie z pracownią, a jednak nie potrafi być w pełni szczęśliwa. Długie lata, jakie spędziła z Mamą pod jednym dachem, w domu z ogrodem, i świadomość, że Mama wszystko jej poświęciła sprawiają, że nie potrafi rozpocząć życia na...

 • Z krwi i kości

  ALI (Matthias Schoenaerts) zostaje sam z pięcioletnim dzieckiem. SAM (Armand Verdure) jest jego synem, ale ledwo się znają. Bezdomny, bez grosza przy duszy i pozbawiony przyjaciół, Ali znajduje schronienie u swojej siostry ANNY (Corinne Masiero) w Antibes, na południu Francji. Tam wszystko nabiera jaśniejszych barw. Ali dostaje pracę ochroniarza w nocnym klubie. Podczas jednej z awantur w klubie pomaga STEPHANIE (Marion Cotillard). Piękna i pełna rezerwy, Stéphanie wydaje się być...