• Informacje na temat:

  doda bogata

Artykuły na temat: doda bogata
 • Zaskakujące wieści! "Doda zostanie matką"

  Jest młoda, atrakcyjna, sławna i bogata, ale wciąż nie spotkała tego jedynego, który by ją uszczęśliwił. Czy to się kiedyś zmieni? Zapytaliśmy wróżkę Annę Kempisty, czy w kartach tarota widać kogoś odpowiedniego dla Dody (32 l.).

 • Doda z nową piosenką na sylwestra: Pokażę trochę ciała

  Na Sylwestrowy Rejs Przebojów z Polsatem Doda przygotowała dla swoich fanów wiele niespodzianek. Podczas utrzymanego w marynistycznym stylu show Dodzie na scenie towarzyszyć będzie kilkudziesięciu tancerzy, wykorzystane zostaną też niezwykłe rekwizyty. Największą niespodzianką będzie jednak premiera najnowszego singla wokalistki zapowiadanego od kilku miesięcy.

 • Doda wyprzedaje swoje ubrania!

  ...zaprzecza tym insynuacjom i zapewnia, że po prostu jest tak bogata, że "nigdy nie zakłada dwa razy tej samej rzeczy"! Skusicie się na ciuchy po Dorocie?

 • Doda: Bogata dzięki inteligencji

  Dodę jako "superinteligentną" piosenkarkę przedstawia magazyn wydawany z włoskim dziennikiem "Corriere della Sera". Artystka powiedziała w wywiadzie, że swój majątek zawdzięcza inteligencji.

 • Afera Dubajska. Wstrząsające, co ujawniła Doda!

  Doda Rabczewska-Stępień (34 l.) wraz z mężem przygotowują się do realizacji filmu o polskich celebrytkach i modelkach prostytuujących się w Dubaju. Trudny temat sprowadzi na nich nieszczęście?

 • Aerosmith w Łodzi. To Doda pokazała nagie piersi w Atlas Arenie!

  Okazało się, że to Doda zaprezentowała nagi biust tysiącom fanów przed koncertem Aerosmith w Atlas Arenie w Łodzi.

 • „Barwy szczęścia”: Dzięki Józkowi Julita zostanie sławną i bogatą WAGs?

  ...- doda zalotnie i wręczy Józkowi firmową wizytówkę z ręcznym dopiskiem: "Zadzwoń, jak będziesz miał ochotę". Jeszcze tego samego wieczoru Sałatka wróci do fitness klubu... Seks pod jednym warunkiem...

 • "Tandetne urodziny Dody"

  "Ale wioska i kicz. Dodzia zebrała w jednym miejscu wszystkich jej włazityłków " - komentuje imprezę z okazji 25. urodzin Dody Sara May.

 • Doda ostro o Jastrzębskiej! "Dwulicowa szuja"

  Święta to na ogól czas wybaczania i zakopywania wojennych toporów, ale na pewno nie w polskim show-biznesie, gdzie konflikt goni konflikt. Bez wątpienia osobą z największą ilością wrogów jest Doda Rabczewska, która ostatnimi czasy niemal nie wychodzi z sądu. Na długą listę Doroty trafiła właśnie nowa persona. Chodzi o przyjaciółkę celebrytek i reporterkę TVN o uroczym głosie, czyli niejaką...

 • Dlaczego Pudzian nie chce Dody?

  Silny jak jej tata - medalista mistrzostw świata i Europy w podnoszeniu ciężarów, a do tego świetnie zarabia... Mariusz Pudzianowski to doskonały kandydat na partnera Dody - tak podpowiada "Życie na gorąco". Pudzian nie podziela jednak tej opinii.

Wideo na temat: doda bogata
 • Passione

  Muzyka jest oknem na świat - pomaga otwierać się na nieznane piękno nowych doświadczeń i inicjować życiowe przemiany. Może być wzniosła i inspirować do rzeczy wielkich, a może być skromna i skłaniać do refleksji. Jeśli wymaga tego sytuacja, potrafi łagodzić obyczaje, a kiedy trzeba, wznieca żar autentycznej, często niekontrolowanej, pasji. Muzyka jest zwierciadłem duszy i funkcjonuje ponad wszelkimi podziałami i kulturowymi niesnaskami. "Neapol to miasto namalowane za pomocą dźwięków. A...

 • Mniejsze zło

  Długo oczekiwany nowy film kinowy jednego z największych mistrzów polskiego kina. "Niech idzie pod prąd. Niech nie będzie owcą w stadzie. Żeby mógł kiedyś spokojnie w twarz spojrzeć" - tak mówi Matka, kiedy jej syn, Kamil, student polonistyki, wydrukował w periodyku eksperymentalny wiersz. Upojony sukcesem, powodzeniem u kobiet i radością życia Kamil nie przywiązuje zbyt dużej uwagi do tego, co dzieje się wokół. A dzieje się dużo. Jest rok 1980 i od młodych, wykształconych ludzi oczekuje się...

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.