• Informacje na temat:

  doda chicago

Artykuły na temat: doda chicago
 • Doda pokazała kolejne nagranie ze ślubu! Emil cały we łzach!

  Doda (34 l.) w miniony weekend zrobiła niespodziankę swoim fanom, a także mediom i poinformowała, że wyszła za mąż, za swojego przyjaciela Emila Stępnia (40 l.). Sukcesywnie na jej profilu pojawiają się nowe zdjęcia i nagrania z tego wyjątkowego dnia.

 • "Pod kopułą": Za co kochamy Stephena Kinga?

  Serial "Pod kopułą" zrealizowano na podstawie powieści mistrza horroru Stephena Kinga. Akcja rozgrywa się w ciągu 9 dni w niewielkim amerykańskim miasteczku, które zostaje odcięte od świata przez tajemnicze pole siłowe. W USA produkcję obejrzało ponad 17 mln widzów. W Polsce serial emituje obecnie Canal+.

 • Młynarska skarciła Dodę

  Podczas wyborów Miss Polonii w Chicago doszło do spięcia pomiędzy Agatą Młynarską a Dodą .

 • Doda pożądana w Chicago

  Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej Doroty "Dody" Rabczewskiej i zespołu Virgin, grupa ze względu na olbrzymie zainteresowanie koncertami podczas amerykańskiej trasy, zagra dodatkowy koncert w Chicago.

 • Pustki na koncercie Dody?

  Swoją nową płytę Doda promowała w Chicago, 22 maja. Piosenkarka była gwiazdą polonijnej imprezy Shop & Save Festival zorganizowanej przez... lokalne delikatesy.

 • Doda: Ze sceny do szpitala!

  Dramatyczne chwile przeżyła w Chicago Dorota "Doda" Rabczewska (22 lata). Znów dał o sobie znać jej kręgosłup, a wokalistka wylądowała w szpitalu.

 • Szczegóły "amerykańskiej kariery" Dody

  Doda (25 l.) spędziła święta wielkanocne w Stanach Zjednoczonych, gdzie prowadzi rozmowy dotyczące wprowadzenia jej osoby do amerykańskiego show-biznesu. Dwutygodnik "Show" dowiedział się, jakie(...) w Stanach zorganizowane są jednak z myślą o Polonii. "Koncert w Chicago 18 kwietnia i dzień później w Nowym Jorku to co prawda dopiero przedsionek wymarzonej światowej kariery, ale też znaczący sukces...

 • Feel pokonał Dodę!

  Choć jego koledzy z grupy Feel polecieli już do USA na koncerty, Piotr Kupicha został w Warszawie. Dzięki temu mógł osobiście odebrać Telekamerę "Tele Tygodnia" 2009 w kategorii "muzyka".

 • Doda przygotowuje się do emigracji

  Polska gwiazda jest już po dwóch koncertach w Nowym Jorku i Chicago. Przed nią kolejne. "Bardzo się stresuje, bo zaśpiewa w naprawdę olbrzymich salach koncertowych, w których występują gwiazdy(...) w Stanach, szukała amerykańskiego agenta, który na miejscu pokieruje jej karierą. W kwietniu Doda odbędzie pierwsze biznesowe rozmowy z przedstawicielami amerykańskiej branży muzycznej. Jeśli wszystko...

 • Tym razem krytykuje Dodę

  Na blogu Sary May pojawił się kolejny wpis. Pod słownym ostrzałem piosenkarki znalazła się Doda.

Wideo na temat: doda chicago
 • Niezgodna

  W dystopijnym Chicago nastoletnia Beatrice Prior, próbuje zmierzyć się z problemami jakie stawia przed nią społeczeństwo, które dzieli ludzi na podstawie cech charakteru - Prawość (szczerość), Altruizm (bezinteresowność), Nieustraszoność (odwagę), Serdeczność (pokojowe nastawienie) i Erudycja (inteligencję). Występuje ona ze swojej frakcji i dołącza do konkurencyjnej grupy, gdzie zakochuje się w pewnym tajemniczym mężczyźnie.

 • Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

  Reżyserem filmu jest Rob Marshall ("Nine - Dziewięć", "Chicago"). Za scenariusz obrazu odpowiedzialni są: Terry Rossio i Ted Elliot. W "Na nieznanych wodach" w postać kapitana Jacka Sparrowa ponownie wcieli się Johnny Depp. Partnerować będą mu: Geoffrey Rush (Hector Barbossa), Ian McShane (Czarnobrody) oraz Penelope Cruz (córka Czarnobrodego). W obrazie w mniejszych rolach zobaczymy również: Kevina McNally'ego, Stephena Grahama, Astrid Berges-Frisbey, Sama Claflina, Yuki Matsuzaki i Gemmę Ward.

 • Handlarz cudów

  Film opowiada pełną emocji historię Stefana (Borys Szyc), pielgrzymującego do Lourdes i dwójki dagestańskich dzieci-uchodźców chcących dotrzeć do ojca, który czeka na nie we Francji. Wspólna podróż sprawi, że pokonają bariery kulturowe, społeczne i religijne i na chwilę staną się rodziną. To opowieść o akceptacji, drodze do odpowiedzialności za drugiego człowieka i drodze do samego siebie przez drugiego człowieka. Z racji uniwersalnego tematu film został doceniony na Festiwalu Polskich Filmów...