• Informacje na temat:

  doda czy mucha

Artykuły na temat: doda czy mucha
 • Kinga Duda jest seksowniejsza niż Doda i Joanna Krupa?!

  Okazuje się, że mężczyźni nie śnią już o Joannie Krupie (37 l.) czy też Dodzie (32 l.). Ich myśli krążą za to wokół wdzięków... Kingi Dudy (21 l.)!

 • "M jak miłość": To tylko seks?

  Magda spędzi upojną noc w ramionach Olka, Maria zaś w końcu ulegnie Robertowi. To tylko chwilowe zauroczenia? A może obu parom uda się teraz zbudować trwałe związki?

 • "M jak miłość": Kariera czy rodzina?

  Nie wiedząc, jak przekonać Olka (Maurycy Popiel), żeby zrezygnował z wyjazdu na kilka miesięcy do pracy w Kuwejcie, Magda (Anna Mucha) uzna, że może zatrzymać męża tylko w jeden sposób: stawiając go pod ścianą i grożąc rozstaniem!

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • Doda zastąpi Marczuk-Pazurę?

  Weronika Marczuk-Pazura raczej nie wróci już do "You Can Dance" , rozpoczynają się więc spekulacje, kto zostanie trzecim jurorem programu. Największe szanse na propozycje od producentów mają podobno Ania Mucha i Doda .

 • Jak było na urodzinach Dody?

  200 gości pojawiło się na imprezie urodzinowej Dody. Wokalistka świętowała w warszawskim klubie Opera.

 • Doda królową sieci

  Doda uważa się za królową i wreszcie ma szansę nią zostać. Internauci od początku 2008 roku najczęściej poszukują informacji właśnie o Dorocie Rabczewskiej.

 • Są czy nie są razem?

  Pytanie to zadają sobie fani Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego, Dody i Radka Majdana oraz Magdaleny Cieleckiej i Andrzeja Chyry.

 • Doda: Ludzie ciągną do mnie jak muchy do...

  ...zrobię to, co będę chciała" - podkreśla. Jej marzeniem jest połączyć bardzo ciężkie granie z melodyjnym popem. Polemizuje również z Elżbietą Zapendowską, która w jednym z wywiadów stwierdziła, że Doda(...) jak muchy do... czegoś tam". Doda prawdopodobnie zagalopowała się i pomyliła powiedzonka. Z wywiadu możemy dowiedzieć się, że Rabczewska pracuje obecnie nad nowym krążkiem, "ma fazę na zupełnie inny...

 • Czy seria bezdotykowych masaży postawi 23-letnią Dorotę Rabczewską na nogi?

Wideo na temat: doda czy mucha
 • Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy?

  Nowy film Michela Gondry'ego ("Zakochany bez pamięci", "Jak we śnie") w którym rozmawia z Noamem Chomskym - jednym z największych myślicieli XX i XXI wieku. Film jest próbą pokazania niezwykle interesującej osobowości Noama Chomsky’ego, a także jego ciekawych, choć skomplikowanych naukowych teorii. Michael Gondry zdecydował się tu na wyjątkowy zabieg. Nie tylko prowadzi z naukowcem fascynującą i szczerą rozmowę. Dodatkowo ubarwił ją również fantastycznymi animacji, które w doskonały sposób...

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Och, Karol 2

  "Och, Karol 2" to komedia z pieprzykiem o miłości, zazdrości i pechowym amancie. Tytułowy Karol (Piotr Adamczyk) prowadzi życie, o którym marzy niejeden mężczyzna. Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem m.in. Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) Wandę (Małgorzata Foremniak), Adriannę (Katarzyna Glinka)i Irenę (Katarzyna Zielińska). On po prostu kocha kobiety! Wszystkie, bez wyjątku. I to mimo że w domu czeka na niego atrakcyjna narzeczona...

Dyskusje na temat: doda czy mucha