• Informacje na temat:

  doda david

Artykuły na temat: doda david
 • Upadek Dody

  ...80 i 90, Michaela Jacksona i Davida Hasselhoffa? Obawiamy się, że tak. Spójrzcie zresztą na zdjęcie: czy Doda już teraz nie wygląda jak lekko zniszczona Pamela Anderson?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Maja Bohosiewicz jako seksowna Sabrina!

  W pierwszym odcinku bieżącej edycji przebrała się za Dodę, tydzień później oglądaliśmy ją w repertuarze niemieckiej grupy Rammstein. W najbliższą sobotę Maja Bohosiewicz zaśpiewa hit Sabriny "Boys".

 • Pobiła Dodę! (zdjęcia!)

  ...też zagraniczni artyści: Manic Street Preachers (best Rock Group), Sunrise Avenue (kategoria Best New Artist), Craig David (Specjal Awards).

 • Bracia z platynową edycją (nowa piosenka "Niepisane")

  3 marca do sprzedaży trafi platynowa edycja płyty "Zmienić zdarzeń bieg" grupy Bracia. Poniżej możecie posłuchać promującej ją nowej piosenki "Niepisane".

 • "M jak miłość": Otar zmusi Łukasza do ślubu z Katią?

  ...​Otarowi (David Gamtsemlidze) nie będzie się podobało, że Łukasz (Jakub Józefowicz) pomieszkuje u Katii (Joanna Jarmołowicz) na zapleczu jego baru, choć wciąż nie zadeklarował, jakie plany ma wobec dziewczyny. Gruzin da Wojciechowskiemu do zrozumienia, że musi ożenić się z jego córką!

 • Doda zaskakuje na rockowo

  Ponad 180 tys. razy w ciągu niespełna trzech dni odtworzono wideo z rockową wersją przeboju "Titanium" Davida Guetty w wykonaniu Dody.

 • "M jak miłość": Pawła zabiją Gruzini?

  Zduński nadal będzie ukrywał przed bliskimi, że ma nową żonę... Tymczasem do Polski przyjedzie nagle ojciec Katii (w tej roli David Gamtsemlidze) oraz jej niedoszły narzeczony Igor (Oleg(...)? Gratuluję - powie z przekąsem i doda - Różnie w życiu bywa. Dziś mężatka, jutro, kto wie... może wdowa? Przekonamy się, ile ten twój mąż jest wart - zagrozi Igor. Czy Zduński przetrwa gruziński "egzamin"?

 • Serbowie zachwyceni Dodą

  Popularny serbski serwis plotkarski zaczął publikować materiały na temat Dody, wróżąc jej światową karierę.

 • "M jak miłość": Łukasz przeprowadzi się do Gruzji, żeby być blisko córeczki?

  W 1500. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 9 marca o godzinie 20.55 w TVP2) Katia urodzi śliczną, zdrową dziewczynkę. Poprosi Otara (David Gamtsemlidze) i Igora (Ali Bahrudinov), by(...) wyjeżdżamy do Gruzji. Tym razem naprawdę. Tu już, poza ojcem, nic mnie nie trzyma - doda. Łukasz zacznie prosić Katię, by nie pozbawiała go szansy na uczestniczenie w życiu Natalii, a ona zapewni go...

 • Doda o Beckhamach

  Prasa często porównuje związek Doroty "Dody" Rabczewskiej, wokalistki grupy Virgin, i Radosława Majdana, bramkarza Wisły Kraków, do słynnej pary Victorii i Davida Beckhamów. Jak przyznała Doda w wywiadzie dla INTERIA.PL, takie porównania mocno ją denerwują.

Wideo na temat: doda david
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

Dyskusje na temat: doda david