• Informacje na temat:

  doda dawcy szpiku

Artykuły na temat: doda dawcy szpiku
 • Doda: "W mojej rodzinie pojawił się nowotwór". Wiadomo już, o kogo chodzi

  Doda (35 l.) wyjawiła w końcu, kto w jej rodzinie zmaga się z ciężką chorobą.

 • Doda nie potrafiła odmówić

  Pomimo poważnych kłopotów zdrowotnych narzeczonego, Doda postanowiła wystąpić na festiwalu w Opolu. "Nie będę potrafiła odmówić" - przyznała gwiazda na oficjalnej stronie internetowej.

 • Katowice szukają dawcy szpiku dla Nergala

  Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach oraz Silesia City Center zorganizowały akcję, która ma pomóc w znalezieniu dawcy szpiku kostnego dla chorego na białaczkę Nergala .

 • Nergal: Zdrowie nie ma narodowości

  Sporo kontrowersji wzbudziła emisja programu "Misja specjalna" poświęcona kwestiom związanym z przeszczepami szpiku kostnego. Oświadczenie w tej sprawie wydał Nergal, lider zespołu Behemoth, który wciąż czeka na dawcę. Na ostre słowa chorego artysty oświadczeniem zareagowali dziennikarze programu.

 • Doda o Nergalu: To zły człowiek

  W kawalerce Łukasza Jakóbiaka najpierw pojawił się Nergal (35 l.). Niedługo potem rozebrała się u niego i zażyła kąpieli (!) Doda (28 l.). Okazało się, że byli kochankowie mają zupełnie różne wizje tego, jak ich relacja może wyglądać w przyszłości...

 • Doda: Zazdroszczę ludziom...

  ...szpiku dla chorego na raka Darskiego: "Nawet gdyby się znalazł, nie powiedzielibyśmy tego. To by było nie fair wobec innych, którzy też chorują i czekają na przeszczep. Co godzinę ktoś dowiaduje się, że ma białaczkę. Dorośli, młodzież, dzieci...". Swoje plany zawodowe piosenkarka odłożyła na później, chce zachęcić ludzi, by rejestrowali się jako dawcy: "Chciałabym też stać się twarzą fundacji...

 • Doda wykorzystuje... chorobę Nergala?!

  .... Doda ma interes w postaci znalezienia dawcy dla Nergala ( o ile przyjmujemy za prawdziwe iż tego potrzebuje), ale nie tylko. To wszystko jest dla niej wymarzoną wręcz formą ocieplenia wizerunku(...) poszukiwania dawców szpiku kostnego dla osób chorych na białaczkę, przy okazji poddając w wątpliwość poważny stan Adama Darskiego: "(...) Nie zamierzam tutaj rozprawiać czy Adam Darski faktycznie...

 • Doda: To nagroda za bycie człowiekiem

  Doda otrzymała specjalną Różę Gali za działalność na rzecz osób chorych na białaczkę. Jak mówi, wyróżnienie jest dla niej nagrodą za "bycie człowiekiem".

 • Doda szczerze o chorobie Nergala

  Po raz pierwszy od pojawienia się informacji o chorobie Adama Darskiego Doda zdecydowała się udzielić długiego wywiadu, w którym opowiedziała o tym, jak radzi sobie w tym trudnym dla nich momencie.

 • Nergal ma dziś przeszczep (aktualizacja)!

  ...17 grudnia to jeden z najważniejszych dni w życiu Adama Darskiego . Według najnowszych informacji, dziś lider Behemotha zostanie poddany przeszczepowi szpiku kostnego.