• Informacje na temat:

  doda dkms

Artykuły na temat: doda dkms
 • Doda: Kręciłam w kostnicy

  ...- Nawet gdyby mnie wieszali za gardło, to prędzej bym klaskała ze szczęścia, niż się udusiła, bo widziałabym zadowolenie ludzi - mówi Doda , która opowiedziała o swojej nowej płycie, koncertach i narzeczonym, który walczy z chorobą.

 • Doda: To nagroda za bycie człowiekiem

  Doda otrzymała specjalną Różę Gali za działalność na rzecz osób chorych na białaczkę. Jak mówi, wyróżnienie jest dla niej nagrodą za "bycie człowiekiem".

 • Media zelektryzowała ostatnio informacja o tym, że "książę ciemności" ma już nową kobietę. Ową wybranką okazała się znana miłośniczka palenia pewnej rośliny, Agnieszka Szulim. Prezenterka i były Dody poznali się na jednej z imprez, organizowanej przez fundację DKMS. Według jego znajomych Szulim podobno od razu wpadła mu w oko. Zaczęli się spotykać coraz częściej, a wspólne zdjęcie na Facebooku...

 • ...i zaangażowanie w działalność fundacji DKMS, zrzeszającej kandydatów na dawców szpiku. On sam pokonał białaczkę dzięki przeszczepowi, więc docenia takie gesty" - twierdzi informator. Tygodnik ustalił, że...

 • Róże Gali rozdane

  ...najbardziej lubię wręczać nagrody" - podkreśliła. Wyjątkowe Róże powędrowały w ręce Agustina Egurroli, który przeprowadził taneczną rewolucję w Polsce, oraz Fundacji DKMS wespół z Dodą, która swoją...

 • Dzięki Dodzie uratują życie wielu ludziom

  Apel Dody o rejestrowanie się w bazie dawców szpiku kostnego spotkał się z ogromnym odzewem. Przypomnijmy, że narzeczony piosenkarki Adam 'Nergal' Darski wciąż czeka na dawcę.

 • Doda nagrodzona za "bycie człowiekiem"

  Doda otrzymała specjalną Różę Gali za działalność na rzecz osób chorych na białaczkę. Piosenkarka spowodowała, że do fundacji DKMS, bazy dawców komórek macierzystych, codziennie wpływa około 300 zgłoszeń. Są to potencjalni dawców szpiku.

 • Nergal: Jeśli Bóg mnie karze...

  Adam "Nergal" Darski po raz pierwszy od wielu tygodni zdecydował się na udzielenie wywiadu. Chory na białaczkę artysta opowiada o swoim pobycie w szpitalu, o miłości do Dody, o śmierci i swoim stosunku (niezmiennie krytycznym) do chrześcijaństwa.

 • Nergal: Zdrowie nie ma narodowości

  Sporo kontrowersji wzbudziła emisja programu "Misja specjalna" poświęcona kwestiom związanym z przeszczepami szpiku kostnego. Oświadczenie w tej sprawie wydał Nergal, lider zespołu Behemoth, który wciąż czeka na dawcę. Na ostre słowa chorego artysty oświadczeniem zareagowali dziennikarze programu.