• Informacje na temat:

  doda gdańsku

Artykuły na temat: doda gdańsku
 • Edyta Górniak odpowiedziała na zaproszenie Dody! Wyszło niezręcznie!

  Doda, podobnie jak wiele gwiazd, była bardzo poruszona ostatnimi dramatycznymi wydarzeniami w Gdańsku. Widząc ilość nienawiści i wrogości wśród ludzi, gwiazda postanowiła zacząć od naprawy sytuacji we własnym zasięgu. Celebrytka, która od lat jest skłócona z Edytą Górniak i Justyną Steczkowską, postanowiła pierwsza do nich wyciągnąć rękę. W imię walki z nienawiścią i hejtem dodatkowo zaprosiła je...

 • Polscy muzycy w konflikcie z Kościołem

  W poniedziałkowy (6 października) wieczór w poznańskim klubie Eskulap wystąpić miała grupa Behemoth. Miała, ponieważ koncert nie dojdzie do skutki z uwagi na protesty środowisk katolickich. Nie jest to zresztą pierwsza potyczka pomiędzy muzykami oraz instytucją Kościoła i jego zagorzałymi wiernymi.

 • Bartek Fetysz o inicjatywie Dody: Królowa obłudy, PR opanowany do perfekcji

  Coraz więcej gwiazd nie ma ochoty brać udziału w koncercie "Artyści przeciw nienawiści", którego inicjatorką jest Doda. Sceptyczni są również dziennikarze.

 • Nieprawdziwe oskarżenia Dody

  Odnalazła się kurtyna z napisem Virgin, o której kradzież Doda posądzała gitarzystę Tomka Luberta.

 • Doda płaci za złe życiowe wybory wysoką cenę! Teraz chce być sama!

  Doda (32 l.) jest kobietą, która ma na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych, ale niestety też sporo zawodów miłosnych. O ile na scenie radzi sobie doskonale, tak w związkach nie potrafi odnaleźć szczęścia. Czy czuje się z tego powodu samotna?

 • Menedżerka Dody nie lubi Radka?

  Opiekująca się Dodą Maja Sablewska jest główną przeciwniczką powrotu piosenkarki do byłego męża, Radosława Majdana.

 • Doda: Przeraźliwie smutne święta

  ..."Pierwszy raz w życiu to powiem i mam nadzieję, że ostatni: dobrze, że już po świętach..." - napisała Doda na swoim profilu na Facebooku. "Zawsze staram się trzymać ramę, ale ostatnie dni były straszne. Nie życzę ich nikomu. Przytłaczające, przeraźliwie smutne, dobijające... Na szczęście moi staruszkowie przyjechali do Gdańska..." - dodała. Jak donosiliśmy, Boże Narodzenie Dorota (26 l.) spędziła...

 • Doda: Kocham Cię Adaś!

  Na oficjalnej stronie internetowej Dody pojawił się wpis piosenkarki, w którym gwiazda wspiera walczącego z chorobą Adama 'Nergala' Darskiego.

 • Nergal rozstał się Dodą

  Żegnających się narzeczonych wyśledził "Super Express". Doda (26 l.) i Nergal (33 l.) spędzili ostatni dzień przed rozstaniem w rodzinnym mieście muzyka, Gdańsku. Odwiedzili rodziców Darskiego, ale(...) narzeczeni rozstali się. Nergal wyleciał do Stanów, skąd wróci dopiero pod koniec stycznia. Zobacz również: Zaręczyli się, bo Doda jest w ciąży Doda wychodzi za mąż...

 • Doda: Koniec Virgin?

  Dla fanów Dody i zespołu Virgin rok 2007 zaczął się szokującą wiadomością - na oficjalnej stronie grupy pojawił się komunikat o zakończeniu jej działalności.