• Informacje na temat:

  doda gra

Artykuły na temat: doda gra
 • "Na Wspólnej": Niebezpieczna gra

  Leszek (Wojciech Majchrzak) za wszelką cenę będzie chciał pomóc Igorowi (Jakub Wesołowski) w śledztwie w związku z napadem należącego do mafii taksówkarza na azjatycką pianistkę Lin (Mayu Gralińska(...) na dobrej drodze do rozwikłania sprawy. Chwilę później dostanie telefon od ojca, który poinformuje go o ataku zbirów i groźbach pod jego adresem. Doda, że nie widział napastników, bo założyli mu worek...

 • Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska polską reprezentantką!

  Monika Kuszyńska pojedzie na Konkursu Piosenki Eurowizji w 2015 roku. Decyzja została ogłoszona w programie "Świat się Kręci".

 • Doda (33 l.) od niedawna próbuje sił jako aktorka w serialu "Daleko od noszy", gdzie gra... samą siebie, oraz w spektaklu "Słownik ptaszków polskich" na deskach teatru Karolaka. Jak mówi, jest wszechstronna i talent aktorski "ma w sobie od początku".

 • Vision: Nowy zespół Tomka Luberta

  Po rozstaniu Mariusza Totoszki z grupą Volver, kompozytor i gitarzysta Tomek Lubert założył nowy zespół.

 • ​"rodzinka.pl": Tomasz Karolak zatrudnił... Dodę i jest nią zachwycony!

  Tomaszowi Karolakowi, czyli Ludwikowi Boskiemu z "rodzinki.pl", udało się uporać z problemami, z jakimi w ubiegłym roku borykał się stworzony i kierowany przez niego teatr. W dodatku propozycję pracy w IMCE przyjęła jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek - Doda!

 • Vision: Tomek Lubert wziął wokalistę z boysbandu

  Znany z boysbandu Looking4 i występów w "The Voice of Poland" Sylwester Ruszkowski został wokalistą nowego zespołu Tomka Luberta - Vision.

 • "Na Wspólnej": Mikołaj gra na dwa fronty!

  Wieczorem Leśniewski zjawi się niespodziewanie u Marty. Przyniesie przyjaciółce przepiękny bukiet jej ulubionych czerwonych róż. Wręczając kwiaty, podziękuje Konarskiej za uratowanie jego dobrego imienia, po czym, niby żartem doda, że postanowił jednak spędzić wieczór w jej towarzystwie. Ksawery nie omieszka zapytać Mikołaja, z jakiej to okazji przyniósł jego mamie okazały i kosztowny bukiet...

 • Romantyczne zaręczyny. Teraz dzieci?

  Małgorzata Rozenek ma powody, by z optymizmem patrzeć w przyszłość. W minione święta Radosław Majdan wręczył jej pierścionek i poprosił o rękę.

 • "Barwy szczęścia": W co gra Berg?

  Łukaszu (Michał Rolnicki) za to, że doprowadził do rozbicia jego szajki i aresztowania go, a w dodatku opowiada o nim w programie "Pytanie na śniadanie"...(...) okaże się, że Górka przyjęła propozycję złożoną jej przez Jacka. - Kobiety są takie łatwe w obsłudze... Tylko nie spłosz jej teraz - powie i doda, że trzeba będzie zrobić wszystko, by Kaśka nie mogła...

 • Cudowna przemiana Dody

  Sam sobie winien. Po co brał Dodę do filmu? Efekt jest taki, że najnowsza produkcja Krzysztofa Zanussiego "Serce na dłoni" istnieje w zbiorowej świadomości wyłącznie jako "film z Dodą". Piosenkarka pojawia się na ekranie dwukrotnie, przechodząc cudowną metamorfozę. Jak przemianę Krzysztofa Zanussiego oceniają recenzenci?

Zdjęcia na temat: doda gra
Wideo na temat: doda gra
 • Doda fantazjuje: My, artyści, jesteśmy wszechstronni

  Doda od niedawna próbuje sił jako aktorka w serialu "Daleko od noszy", gdzie gra... samą siebie, oraz w spektaklu "Słownik ptaszków polskich" na deskach teatru Tomka Karolaka. Jak mówi, jest wszechstronna i talent aktorski "ma w sobie od początku". (Agencja TVN/x-news)

 • Doda patronką stadionu: Czuję się wyróżniona!

  W miejscowości Libusza powstaje właśnie nowy stadion do gry w piłkę. Nie byłoby w tym może nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że mieszkańcy na patronkę stadionu wybrali... Dodę! Rabczewska i jej ego nie kryją radości. Co sądzicie o tym pomyśle? (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: doda gra