• Informacje na temat:

  doda grupa o

Artykuły na temat: doda grupa o
 • Przerażona Doda wyznaje: Boję się o życie!

  Przez blisko rok Doda była związana z "syryjskim milionerem" Emilem Hajdarem.  Niestety, namiętność została zniszczona przez niepewność co do intencji ukochanego. Doda postawiła mu warunki(...) życie, a wiem, jaki to lęk, bo kiedyś ja bałam się o nią. Udało się wygrać z rakiem, to i ze mściwym człowiekiem się uda" – przekonuje Doda. Cóż, trzymamy zatem kciuki!

 • Polscy muzycy w konflikcie z Kościołem

  W poniedziałkowy (6 października) wieczór w poznańskim klubie Eskulap wystąpić miała grupa Behemoth. Miała, ponieważ koncert nie dojdzie do skutki z uwagi na protesty środowisk katolickich. Nie jest to zresztą pierwsza potyczka pomiędzy muzykami oraz instytucją Kościoła i jego zagorzałymi wiernymi.

 • Bartek Fetysz o inicjatywie Dody: Królowa obłudy, PR opanowany do perfekcji

  Coraz więcej gwiazd nie ma ochoty brać udziału w koncercie "Artyści przeciw nienawiści", którego inicjatorką jest Doda. Sceptyczni są również dziennikarze.

 • Sylwester 2014: Edyta Górniak lepsza od Dody, TVP2 przed Polsatem (wyniki oglądalności)

  To jednak pewne zaskoczenie - najwięcej widzów witało Nowy Rok z TVP2, która pokazywała transmisję z imprezy sylwestrowej z Rynku we Wrocławiu.

 • Janusz Józefowicz broni Dodę: W pobicie nie wierzę

  ...stronie Doda ma jedynie Michała Wiśniewskiego i... Janusza Józefowicza. "Media bardzo szybko orzekły o jej winie" - mówi choreograf "Show". "To percepcja rynsztokowa. I niestety znak naszych czasów(...), że doszło do jakiegokolwiek starcia: "Moim zdaniem tam się nic nie stało. Jakby Doda miała bić, to by Aga inaczej wyglądała. Sytuacja jest wyolbrzymiona". Niestety, takich głosów jest niewiele. Monika...

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Doda przegrała z Grupą Operacyjną!

  Sąd Okręgowy w Zielonej Górze oddalił we wtorek pozew Dody przeciwko liderowi zespołu Grupa Operacyjna - Mieszkowi .

 • Eurowizja 2015: Skrajne opinie po wyborze Moniki Kuszyńskiej

  Wybór Moniki Kuszyńskiej na reprezentantkę Polski na Eurowizji wzbudził sporo emocji. Decyzja znalazła w sieci zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników.

 • Doda o procesie z Grupą Operacyjną

  Na stronie Dody pojawiło się oświadczenie dotyczące wydanego we wtorek (10 listopada) wyroku, zgodnie z którym sąd w Zielonej Górze oddalił pozew piosenkarki przeciwko liderowi zespołu Grupa Operacyjna - Mieszkowi.

 • Vision: Nowy zespół Tomka Luberta

  Po rozstaniu Mariusza Totoszki z grupą Volver, kompozytor i gitarzysta Tomek Lubert założył nowy zespół.

Wideo na temat: doda grupa o
 • Bakuła: Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby interesować się żoną piłkarza

  Bakuła i dodaje: – Jest przecież tyle książek do przeczytania. Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby interesować się żoną piłkarza. W Polsce największą popularnością cieszy się Anna Lewandowska

 • Szubienica

  20 lat po tragicznych wydarzeniach podczas szkolnego przedstawienia, grupa uczniów próbuje uczcić pamięć o ofiarach. Jednak szybko okazuje się, że o niektórych sprawach lepiej jest zapomnieć.

 • Bling Ring

  Grupa nastoletnich włamywaczy, ogarnięta obsesją sławy, pragnie zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, członkowie Bling Ring zakradają się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonują rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak poważne konsekwencje.

Dyskusje na temat: doda grupa o
 • Re: "Korona królów": Halina Łabonarska straciła wiele ról z powodu swej religijności!

  nie popieram tego rządu, ale to nie jest przypadek, że osoby publiczne sobie wycierają teraz buźki religią, czego nigdy nie robiły. Amaro, Doda, Piasek, dziennikarki, panie na instagramie itp itd. Gdzie ich ktoś krytykuje? Katolicy to najbardziej uprzywilejowana grupa w kraju - nie wolno ci poddać krytyce (mówię krytyce, a nie wyzwiskom) Kościoła, papieża, księża X, bo zaraz tłum