• Informacje na temat:

  doda gry

Artykuły na temat: doda gry
 • Nie omieszkam wyjść za mąż w nowym roku - powiedziała niedawno Dorota Rabczewska (31 l.). Czyżby już wiedziała, za kogo? Zdaniem wtajemniczonych, zaledwie miesiąc po rozstaniu ze swoim narzeczonym Emilem Haidarem Doda ma już nowego ukochanego. Jest nim koszykarz, jedyny Polak w amerykańskiej NBA, Marcin Gortat (31 l.).

 • Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska polską reprezentantką!

  Monika Kuszyńska pojedzie na Konkursu Piosenki Eurowizji w 2015 roku. Decyzja została ogłoszona w programie "Świat się Kręci".

 • Doda o romansie z dziewczyną! "HPV szalało po szkolnych korytarzach"

  Doda (31 l.) udzieliła wywiadu gejowskiemu magazynowi "Pride", w którym m.in. opowiedziała o swoim związku z kobietą!

 • Vision: Nowy zespół Tomka Luberta

  Po rozstaniu Mariusza Totoszki z grupą Volver, kompozytor i gitarzysta Tomek Lubert założył nowy zespół.

 • "M jak miłość": Justyna powraca do gry!

  Zarzycki, a ona zaproponuje, że pojedzie z nim, a po drodze wyjaśni mu, jaką ma do niego sprawę. - Słyszałam plotki, że Natalka jest w ciąży - zacznie, a widząc grymas na twarzy Franka, doda: - Skoro nie jest, to ja wracam do gry! Dopiero po chwili poprosi leśniczego, by przebrał się za świętego Mikołaja i wręczył prezenty uczniom szkoły w Lipnicy. Zarzycki, choć bardzo niechętnie, zgodzi się...

 • Vision: Tomek Lubert wziął wokalistę z boysbandu

  Znany z boysbandu Looking4 i występów w "The Voice of Poland" Sylwester Ruszkowski został wokalistą nowego zespołu Tomka Luberta - Vision.

 • Doda (33 l.) od niedawna próbuje sił jako aktorka w serialu "Daleko od noszy", gdzie gra... samą siebie, oraz w spektaklu "Słownik ptaszków polskich" na deskach teatru Karolaka. Jak mówi, jest wszechstronna i talent aktorski "ma w sobie od początku".

 • Romantyczne zaręczyny. Teraz dzieci?

  Małgorzata Rozenek ma powody, by z optymizmem patrzeć w przyszłość. W minione święta Radosław Majdan wręczył jej pierścionek i poprosił o rękę.

 • "Na Wspólnej": Była żona Ostrowskiego wkracza do gry!

  ...miesiącach stwierdzili, że nie są dla siebie stworzeni. Doda, że Oliwia nie jest jego córką...  

 • Doda wypada z gry. Liderem Zakopower

  Album "Siedem pokus głównych" Dody wypadł z czołowej pięćdziesiątki najlepiej sprzedających się płyt w Polsce i w ogóle nie jest notowany w zestawieniu.

Zdjęcia na temat: doda gry
Wideo na temat: doda gry
 • Doda patronką stadionu: Czuję się wyróżniona!

  W miejscowości Libusza powstaje właśnie nowy stadion do gry w piłkę. Nie byłoby w tym może nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że mieszkańcy na patronkę stadionu wybrali... Dodę! Rabczewska i jej ego nie kryją radości. Co sądzicie o tym pomyśle? (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Doda fantazjuje: My, artyści, jesteśmy wszechstronni

  Doda od niedawna próbuje sił jako aktorka w serialu "Daleko od noszy", gdzie gra... samą siebie, oraz w spektaklu "Słownik ptaszków polskich" na deskach teatru Tomka Karolaka. Jak mówi, jest wszechstronna i talent aktorski "ma w sobie od początku". (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: doda gry
 • Re: "M jak miłość": Rozstania i powroty

  jak później bić się z myślami,nie spać po nocach czy przypalać wodę na kawę.Otóż Janka z radością przyjmie propozycję Wojtka bo raz,że jest kompletnie spłukana za sprawą gry w trzy kubki a dwa, kobieca(...)?" - spyta Janka i doda,że podczas spaceru szkoda jej się zrobiło tych stworzeń i postanowiła wszystkie przygarnąć.Wojtek nie zaprotestuje bo kocha Jankę a fakt,że jest na koty uczulony postanowi

 • Re: Wyszła z dołka. Wraca do gry?

  Żeby naprawdę istnieć na tym rynku trzeba cokolwiek sobą reprezentować. Inaczek niektórzy chwytają sie różnych dziwacznych pomysłów - Doda, Niergal, Rodowicz, Wiśniewski, Cichopęk - wszyscy oni to albo zera od początku do końca, albo dawno przebrzmiałe gwiazdki