• Informacje na temat:

  doda i biblia

Artykuły na temat: doda i biblia
 • Piróg: Biblia to tylko książka

  Doda za kontrowersyjne wypowiedzi na temat Biblii oraz jej autorów została skazana na grzywnę w wysokości 5 tys. zł. Michał Piróg (32 l.), juror z programu "You can dance...", postanowił skomentować wyrok.

 • Polscy muzycy w konflikcie z Kościołem

  W poniedziałkowy (6 października) wieczór w poznańskim klubie Eskulap wystąpić miała grupa Behemoth. Miała, ponieważ koncert nie dojdzie do skutki z uwagi na protesty środowisk katolickich. Nie jest to zresztą pierwsza potyczka pomiędzy muzykami oraz instytucją Kościoła i jego zagorzałymi wiernymi.

 • Doda obwieszcza, że się nawróciła! Co niedziela chodzi z Emilem do kościoła! "To nasz rytuał"

  ...o gołębim sercu, którą życie bardzo skrzywdziło.  Doda już na początku pożaliła się, że "przeżyła sześć tragicznych żyć normalnego człowieka"! O co chodzi? "Miałam wiele ciężkich chwil, które(...) skrzydła" - wylicza.  Dodać należy do tego oczywiście perypetie związane z Emilem Haidarem, który wytoczył jej w sądzie kilka spraw.  To najwyraźniej nie spędza jej snu z powiek i aż tak nie absorbuje, bo...

 • Doda kontra Ryszard Nowak: Koniec wojny o Biblię

  W Ciechanowie doszło do wstępnego porozumienia między Dodą a Ryszardem Nowakiem, szefem Komitetu Obrony przed Sektami. Chodzi o głośny proces w sprawie słów wokalistki na temat Biblii.

 • Doda przegrała sprawę w sądzie! Trybunał Konstytucyjny odrzucił jej skargę i uznał ją za winną!

  Doda (31 l.) została uznana za winną obrazy uczuć religijnych i nie pomogło jej wniesienie skargi do Trybunału Konstytucyjnego. Organ ten podtrzymał wyrok sądu. Jednak wiele wskazuje na to, że Rabczewska w dalszym ciągu się z nim nie zgadza.

 • Doda skazana za obrazę uczuć religijnych

  Na 5 tys. zł grzywny stołeczny sąd skazał Dorotę Rabczewską - Dodę - za obrazę uczuć religijnych określeniem autorów Biblii jako "naprutych winem i palących jakieś zioła". Wyrok jest nieprawomocny.

 • Doda prosi Dąbrowską o pomoc

  Doda (29 l.) zrozumiała, że na robieniu kolejnych skandali i szumu wokół swojej osoby dalej nie zajedzie. Od kilku lat nie nagrała żadnego przeboju, a jej popularność gwałtownie spada. Ostatnia(...) nakłady, o jakich Doda może tylko marzyć. O dziwo Anka zgodziła się pomóc Dorocie. "Doda zaczęła współpracę z Dąbrowską. Wszystko wskazuje na to, że razem stworzą krążek, który zadziwi Polskę. To...

 • Po wyroku skazującym: Doda powalczy w Strasburgu

  Przedstawiciele Dody oświadczyli, że piosenkarka odwoła się do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu po poniedziałkowym (18 czerwca) wyroku skazującym w głośnej sprawie o Biblię.

 • Doda oskarżona o znieważenie Biblii

  ...zdania, że piosenkarka popełniła przestępstwo, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej i obrażając uczucia religijne m.in. chrześcijan i Żydów" - powiedział PAP Nowak. Przewodniczący dodał, że(...) przedmiotów czci religijnej lub miejsc przeznaczonych do publicznego wykonywania obrzędów religijnych grozi do dwóch lat więzienia. Dodajmy, że podobny zarzut (o obrazę uczuć religijnych) od Nowaka dostał Adam...

 • Doda do duchownego: Jest ksiądz na mnie obrażony?

  Doda nie przyznała się w stołecznym sądzie do prokuratorskiego zarzutu obrazy uczuć religijnych dwóch osób określeniem autorów Biblii jako "naprutych winem i palących jakieś zioła".

Wideo na temat: doda i biblia
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Niebo istnieje... naprawdę

  Film "Niebo istnieje... naprawdę" zrealizowany został na podstawie światowego bestselleru. Książka sprzedała się w 8 mln, przetłumaczona na 35 języków. To prawdziwa historia Coltona Burpo (Connor Corum) chłopca, który podczas operacji znalazł się na granicy życia i śmierci. Rodzice (Kelly Reilly, Greg Kinnear) nie spodziewali się, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszą piękną i wyjątkową opowieść o podróży chłopca do nieba i z powrotem. Czteroletni Colton oznajmił rodzicom, że opuścił...