• Informacje na temat:

  doda i błażej rozstanie

Artykuły na temat: doda i błażej rozstanie
 • Doda komentuje swoje "rozstanie"

  Kiedy wczoraj (25 kwietnia) Doda na swoim facebookowym profilu umieściła enigmatyczny cytat "odchodze nie dlatego,że nie umiałabym cie zabić.odchodze bo potrafilabym to zrobić:)" (sic!), w mediach zawrzało. "To pewne! Królowa rozstała się z Błażejem Szychowskim!" - pisano.

 • Doda jest sama?

  Od rozstania z tancerzem Błażejem Szychowskim u boku Dody publicznie nie pojawił się żaden mężczyzna. "Fakt" twierdzi, że wokalistka od tego czasu jest sama.

 • Powody rozstania Dody i Błażeja

  Rozstali się czy nadal są razem? - tabloidy próbują dociec, czy Doda i Błażej Szychowski rzeczywiście zerwali ze sobą.

 • Plotkarskie podsumowanie 2011 roku

  Głośne rozstania, rozwody po kilkunastu latach związku, nowe miłości, zaręczyny i śluby oraz wysyp dzieci gwiazd. Czym żył plotkarski światek w 2011 roku?

 • Doda pierwszy raz o rozstaniu z Błażejem

  ..."Jestem singielką" - przyznaje Doda (28 l.), potwierdzając tym samym rozstanie z Błażejem Szychowskim.

 • Doda i jej wszyscy faceci! Który do niej pasował najlepiej?

  ...komfortowo" - pisał Darski w swojej książce. Cały związek i rozstanie z wokalistą wiele kosztowało celebrytkę. W tym ciężkim życiowym momencie znalazła pocieszenie w ramionach Błażeja Szychowskiego(...) zbytnia chęć Błażeja na zaistnienie w show-biznesie. Potem w życiu wokalistki pojawił się Emil Haidar. Początkowo Doda chciała chronić swoją i Emila prywatność, lecz para szybko stała się bardzo...

 • Były facet Dody zakochany w Bachledzie-Curuś?! "Nie ukrywa podniecenia"

  Błażej Szychowski (35 l.) poznał Alicję Bachledę-Curuś (32 l.) na wyjeździe do USA! Choreograf jest pod ogromnym wrażeniem aktorki.

 • Doda: Błażej lepszy od Nergala?

  Czy znajomość Dody z Błażejem Szychowskim to coś więcej niż tylko przelotny romans? A może były Justyny Majkowskiej z Ich Troje jest dla Dody jedynie nagrodą pocieszenia po rozstaniu z Darskim ?

 • Doda odbiła faceta Marii Niklińskiej!?

  ..., spojrzenia, szepty, a nawet czułe gesty sprawiały, że mówiło się o nich jak o parze. Czyżby media przegapiły ich rozstanie? A może Doda po prostu odbiła Marii ukochanego?" - zastanawia się tygodnik. Pewne(...)Od dłuższego czasu Rabczewska oficjalnie jest singielką. Co prawda, nadal widywana jest z jednym ze swoich byłych, Błażejem Szychowskim, ale ponoć łączy ich już tylko przyjaźń. Z kolei nie tak...

 • To Szychowski zostawił Dodę!

  Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia na dobre rozpadł się roczny związek Dody i Błażeja Szychowskiego.

Wideo na temat: doda i błażej rozstanie
 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.

 • Wakacje Mikołajka

  Wakacje Mikołajka" to długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie; w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempégo, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara - Valérie Lemercier i laureata tej...

 • Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie

  Po ciężkim rozstaniu farmer mieszkający na Dzikim Zachodzie spotyka żonę wyjętego spod prawa rzezimieszka, która postanawia nauczyć go sztuki strzelania z biodra. W ten sposób bohater chce odzyskać miłość ukochanej.