• Informacje na temat:

  doda i jej dom

Artykuły na temat: doda i jej dom
 • Doda kupiła dom w Hiszpanii. Obok posiadłości polskiej gwiazdy!

  ...za naprawę rzekomo przez nią porysowanego samochodu należącego do byłego partnera. Jak dowiaduje się "Na Żywo", to nie koniec dobrych wiadomości. Piosenkarka i jej mąż, Emil Stępień, postanowili(...) w kwietniu tego roku. Teraz chcą bywać tu częściej. Z informacji "Na Żywo" wynika, że Doda i jej mąż zamieszkają w eleganckiej dzielnicy, w sąsiedztwie willi, która należy do Beaty Kozidrak (58

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Doda: co przewiduje jej wróżka? "Widzę u niej ciążę i ślub"

  ...- mówi wróżka. - Pan Emil ma wobec pani Dody wiele zastrzeżeń, ona go irytuje. Pani Doda o tym wie i nie obiecuje sobie za wiele. Czasem rozmawiają o przyszłości, ale... byłaby to zabawa w dom.   Anna(...)Mija dziesięć lat, odkąd się rozwiodła. Przez cały ten czas próbowała ułożyć sobie życie uczuciowe i wciąż trafiała kulą w płot.   Jej przyjaciel, producent filmowy Emil Stępień jest uwikłany...

 • Polskie gwiazdy gratulują siatkarzom

  Niedzielne (21 września) zwycięstwo polskich siatkarzy w finale mistrzostw świata nie pozostało bez echa w muzycznym show-biznesie - choć nie wszyscy mogli sobie pozwolić na obejrzenie spotkania.

 • Doda weźmie ślub na Teneryfie?!

  Doda (31 l.) nie posłucha matki i weźmie ślub na Teneryfie? Jej partner ma już tam swój dom!

 • "Przyjaciółki": Nowe twarze i wątki

  Jeśli myśleliście, że życie tytułowych kobiet w końcu będzie usłane różami, no cóż... tak się nie stanie. Możemy wręcz liczyć, że nic nie przyjdzie im łatwo, a nowi bohaterowie mogą jeszcze bardziej skomplikować ich losy...

 • Doda ma problemy mieszkaniowe! Musiała wyprowadzić się od Emila!

  ..."Super Express" informuje, że Doda (31 l.) chwilowo jest bezdomna. Z tego powodu musiała wrócić do rodzinnego domu w Ciechanowie!

 • Romantyczne zaręczyny. Teraz dzieci?

  Małgorzata Rozenek ma powody, by z optymizmem patrzeć w przyszłość. W minione święta Radosław Majdan wręczył jej pierścionek i poprosił o rękę.

 • Doda przerywa milczenie po tragediach, jakie ją spotkały! Mąż zakazał jej siedzieć w domu!

  To jest naprawdę trudny czas dla Dody (34 l.) - 20 czerwca zmarła jej ukochana babcia, a 4 lipca piosenkarka pożegnała także swojego ukochanego psa. Nic dziwnego, że nie chciała pojawiać się w mediach, więc na chwilę zamilkła, ale teraz powraca i nie zamierza ukrywać, że jest jej ciężko.

 • Nowy mąż na nowy rok?

  Gwiazdka już za nami. Niektórym przyniosła nie tylko prezenty i radość, ale i zmiany w życiu. Czy Małgorzata Rozenek dostała od ukochanego pierścionek?

Zdjęcia na temat: doda i jej dom
Wideo na temat: doda i jej dom
Dyskusje na temat: doda i jej dom
 • Re: Popisowy numer

  Niezła fantazja. Tyle, że Lena jako że jest w trakcie leczenia nie może brać nocnych dyżurów, a Tretter tak ustawia jej pracę, by się oszczędzała. Odpowiednie przepisy to regulują. Do kupna domu jeszcze daleka droga. No chyba że Agata zamieszka z nimi w pokoju hotelowym? snujesz fantastyczne historie! Poza tym skoro Lena i Witek są parą, to chyba będą kupować ten dom razem? I będą