• Informacje na temat:

    doda i jej narzeczony

Artykuły na temat: doda i jej narzeczony
  • Doda wyjechała na wakacje do Hiszpanii. Gdzie jej narzeczony?

    Ostatnio w mediach zaczęły pojawiać się plotki, wedle których Doda (31 l.) i Emil Haidar (34 l.) mieli zakończyć swój związek. Sami zainteresowani nie odnieśli się do tego typu doniesień, więc teraz każdy ich ruch jest pilnie śledzony i analizowany. Nic więc dziwnego, że kiedy Rabczewska wyjechała z kraju, a na dodawanych przez nią zdjęciach nie widać narzeczonego, dyskusja rozgorzała na dobre.

  • Dzięki Dodzie uratują życie wielu ludziom

    Apel Dody o rejestrowanie się w bazie dawców szpiku kostnego spotkał się z ogromnym odzewem. Przypomnijmy, że narzeczony piosenkarki Adam 'Nergal' Darski wciąż czeka na dawcę.

  • Emil Haidar jest uzależniony? Narzeczony Dody chodzi na terapię!

    Na jaw wychodzą kolejne tajemnice Emila Haidara (34 l.)! Czy Doda (31 l.) wycofa się z tego związku?

  • Doda dziękuje za...

    Z okazji 26. urodzin Dody jej fani zorganizowali na niedzielnym (14 lutego) koncercie w Zabrzu specjalną prezentację. Wideo zapowiedział Nergal, prywatnie narzeczony Dody.

  • Doda dostała niesamowity prezent od narzeczonego. Ależ on ją kocha!

    Doda (31 l.) musi być bardzo szczęśliwa, ponieważ jej narzeczony, Emil Haidar (33 l.), wie, jak rozpieszczać kobiety.

  • Dramatyczny apel i kłopoty Dody

    Efektowny, magiczno-pirotechniczno-wokalny pokaz Dody był najbardziej komentowanym wydarzeniem pierwszego dnia festiwalu Opole 2010. Wokalistka w trakcie występu zaapelowała, by ratować chorych na białaczkę. Wcześniej problemy techniczne storpedowały jej piosenkę "Nie daj się".

  • Doda ma nowego faceta? "To Zorro"

    Czyżby Doda (32 l.) znalazła już następce syryjskiego milionera? Na razie nie chce zdradzać żadnych szczegółów...

  • Doda: Nie jesteśmy Beckhamami!

    "Nie jesteśmy polskimi Beckamami!" - mówi o sobie i swoim narzeczonym, Radosławie Majdanie, Dorota Rabczewska. Doda ubolewa, że nie ma do dyspozycji sztabu specjalistów od wizerunku, tak jak słynna brytyjska para.

  • Doda chce od byłego narzeczonego miliona złotych odszkodowania!

    ...pomiędzy byłymi narzeczonymi. Tym razem do boju rusza Doda, która chce w sądzie wywalczyć ogromne odszkodowanie. Skandalistka planuje pozwać eksukochanego o niedotrzymanie umowy, jaką sporządzili(...) w kancelarii prawnej dokument, w którym zobowiązał się do wypłacenia wokalistce odszkodowania, w przypadku gdy będzie się zachowywał niepoprawnie pod wpływem alkoholu. Miał też przy tym zgodzić się, by Doda...

  • Odwołać koncert Dody!

    Ryszard Nowak z Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami nie ustaje w swojej muzycznej krucjacie. Tym razem wzywa do odwołania koncertu Dody.

Wideo na temat: doda i jej narzeczony
  • Pożyczony narzeczony

    Rachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki... o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson). Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od...

  • Narzeczony mimo woli

    Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Komedia romantyczna wyreżyserowana przez współtwórczynię "Step Up" i "40sto letniego prawiczka".

  • Jeden dzień

    Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona - niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On - pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w noc po zakończeniu studiów. Jutro każde pójdzie własną drogą. Gdzie będą za rok, za dwa? I każdego następnego roku? Adaptacja światowego bestsellera Davida Nichollsa z udziałem nominowanej do...