• Informacje na temat:

  doda i jej szpilki

Artykuły na temat: doda i jej szpilki
 • ...dziewczyna boksera nie jest zazdrosna o Dodę? Okazuje się, że nie. "Nie mam nic przeciwko, bo nie jest goła (Doda - red.), tylko ma taką sukienkę i przykryła się kocem, bo było jej zimno. Każdy(...) Doda robi w domu boksera, który otwarcie przyznaje się do przemocy wobec kobiet. W wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" Szpilka wyznał bowiem, że jego partnerka Kamila nieraz oberwała: "Jak zasłużyła...

 • Doda o spotkaniu z Britney Spears: Wiem, jaki to stres

  Doda dopiero w dniu przylotu Britney Spears do Polski dowiedziała się, że będzie miała możliwość spotkania z gwiazdą, również prywatnie. Przed faktem bardzo się denerwowała i teraz wie już, jak czują się jej fani.

 • ..."Perfekcyjna pani domu" nie ukrywa, że u boku piłkarza odnalazła utraconą kobiecość. Na co dzień nie stroni więc od wyzywających ubrań, podkreślających jej nienaganną sylwetkę. Złośliwi twierdzą(...) mu pikantne SMS-y, co dodatkowo denerwuje Małgorzatę, gdyż nie wyobraża sobie, że mogłaby rywalizować o względy Radka z kimś takim, jak Doda. "Małgosia jest zazdrosna. To jeszcze bardziej prowokuje...

 • Doda pójdzie pod nóż?

  Dopiero po niedzieli okaże się, czy ostatni zabieg uchroni Dodę przed poważną operacją kręgosłupa.

 • Doda nadal nosi szpilki!

  - Na co dzień chodzę na płaskim obcasie - deklaruje Dorota , której kręgosłup, jak twierdzą lekarze, "jest w tragicznym stanie". Gwieździe grozi wózek inwalidzki. Ona jednak nie potrafi zrezygnować z ponętnych obcasów. Zobacz zdjęcia!

 • O Dodzie pisze się najwięcej

  Spośród postaci z rodzimego, muzycznego światka największym zainteresowaniem dziennikarzy cieszy się Doda - tak wynika z badań przedstawionych przez Press Service.

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Tego nie pokazali w telewizji!

  ...w stanie pomieścić takich tłumów. Nic więc dziwnego, że Doda kilkukrotnie głośno i dosadnie wyrażała swoje niezadowolenie, kiedy deptano jej bajeczną kreację. Mało brakowało, a przekąski czy tace z winem(...) sporego ciążowego brzuszka Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, nakręcenie z ukrycia Joanny Racewicz flirtującej z tajemniczym mężczyzną czy podsłuchanie jak Norbi mówi do swojej żony: "Chodź, tu jest szama...

 • Nie tylko uśmiech, szpilki i makijaż

  Parę dni temu informowaliśmy, że Katarzyna Pakosińska, najbardziej znana z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Dlaczego artystka zdecydowała się podjąć taneczne wyzwanie?

 • Doda ma zakaz noszenia szpilek!

  ...ortopedyczne oraz sznurówki lędźwiowo-krzyżowe ukryte w szerokich pasach. Lekarze zabronili jej noszenia wysokich szpilek. O chory kręgosłup Doda dba odwiedzając regularnie siłownię, ze szpilek nie potrafi(...) opakowanie butów McQueena!" - zachwycała się butami na swoim blogu Doda.

 • Doda nie dba o zdrowie?

  Wokalistka Virgin Dorota "Doda" Rabczewska (22 lata) kilka tygodni temu przeszła poważną operację kręgosłupa. Przyrzekła wówczas lekarzom, że będzie dbać o zdrowie. I co? Wyjęła z szafy szpilki i znów szarżuje - czytamy w "Super Expressie".

Zdjęcia na temat: doda i jej szpilki