• Informacje na temat:

  doda i jej wpadki

Artykuły na temat: doda i jej wpadki
 • Natalia Siwiec (32 l.) spełniła kolejne marzenie i została aktorką. Miss Euro w roli gwiazdy pojawiła się w spektaklu "Miłość. com" na deskach teatrzyku Sabat Małgorzaty Potockiej. Niestety, celebrytka była tak zestresowana, że na schodach niemal nie skręciła nogi, paradując w niebotycznie wysokich szpilkach.

 • Fokus: Kariera w 10 utworach

  Wojciech Alszer, znany lepiej jako Fokus lub Fokusmok, 13 marca 2015 roku świętuje 35. urodziny. Jeden z najbardziej charakterystycznych raperów w naszym kraju może pochwalić się pokaźnym dorobkiem artystycznym. Spośród wszystkich utworów katowickiego rapera wybraliśmy 10, które idealnie podsumowują jego karierę.

 • "Na Wspólnej": Wpadka Smolnego

  ...z kolegą. Wyraźnie podenerwowany Tymon oznajmi mu, że chyba próbuje namierzyć go policja. Doda, że zamknęli gościa, od którego brał towar. - Mam jednak jakieś zapasy i mogę się nimi z tobą podzielić(...) pomyśli, że to własność jej starszego syna Daniela (Michał Tomala). Zażąda więc od syna wyjaśnień. Mocno zmieszany Smolny  poprosi żonę, żeby dała chłopakowi spokój. Potem Brzozowska przyjdzie do...

 • Największa "wtopa" Dody

  Dorota Rabczewska opowiada o (prawie) najbardziej wstydliwym zdarzeniu w jej życiu.

 • Oliwia Cymińska odsłoniła biust na pokazie. Wyglądała lepiej niż Doda?

  ...modowych pozowała w sukience z ogromnym rozcięciem, zaliczając wpadkę i pokazując części intymne. Teraz, na pokazie Patrycji Kujawy, trudno było przejść obojętnie obok jej kreacji z ogromnym dekoltem. Myślicie, że uda jej się przebić Dodę, która ostatnio nieco łagodnieje?

 • A Dodzie się nie podobało

  W trzecim odcinku "Tylko nas dwoje" z programem musieli pożegnać się Krystyna Czubówna i Stachursky. Dodzie najmniej podobał się występ Ewy Wachowicz i Jacka Wójcickiego."Nie muszę nikomu lizać tyłka, bo nie mam tego w umowie" - powiedziała po ich występie wokalistka.

 • Doda i Julia Wieniawa walczą o uwagę na czerwonym dywanie w Cannes!

  Festiwal filmowy w Cannes jest jedną z najważniejszych imprez z świecie filmu. Od lat nie brakuje także polskich gwiazd na tym czerwonym dywanie, dla których jest to wielkie przeżycie. Tym razem na gali zadebiutowała Julia Wieniawa (19 l.), która nie potrafiła ukryć stresu, a także Doda (34 l.), która już miała okazję obeznać się z wielkim światem.

 • Płyta Dody z błędami!

  Doda twierdzi, że jej najnowsza płyta "Diamond Bitch" pokryła się już złotem. Tymczasem krążek zawiera kilka błędów, których nie da się ukryć...

 • "Na Wspólnej": Przez chęć zemsty i nienawiść Marta zaliczy alkoholową wpadkę!

  ...pod domem. Doda, że chce powiedzieć jego żonie (Wiktoria Kulaszewska), kogo naprawdę poślubiła. Przestępca z nowym nazwiskiem Okaże się, że Marcin widział Martę pod swoim domem. Postanowi dowiedzieć się, czego od niego chce. Wyzna jej, że poniósł już karę za swój czyn i teraz jest naprawdę innym człowiekiem.  Lecz Marta mu nie uwierzy. Gdy w 2721. odcinku każe mu trzymać się od siebie...

 • Najgorsze płyty 2011: Wpadka Michała Szpaka

  Jak już pisaliśmy w jednym z naszych podsumowań muzycznych, to był całkiem udany rok. Dlatego też lista najgorzej ocenionych albumów jest stosunkowo krótka.

Wideo na temat: doda i jej wpadki
 • Ale żenada! Doda nie mogła wydostać się z pudła!

  To miało być wejście smoka, tymczasem Doda zaliczyła kolejną wpadkę. Na premierę koncertowego DVD skandalistka przyjechała w skrzyni, z której nie mogła się wydostać. Licznie zaproszeni fotoreporterzy usłyszeli więc wydobywające się z pudła przekleństwa. Na pomoc ruszył menedżer i ochroniarz. Udało się... (Agencja TVN/x-news)