• Informacje na temat:

  doda i jej zdrowie

Artykuły na temat: doda i jej zdrowie
 • Doda martwi się o zdrowie taty! To jednak nie koniec problemów

  Doda (35 l.) natychmiast zawiesiła wszelkie zawodowe obowiązki, gdy okazało się, że jej ukochany tato walczy z rakiem. Teraz, gdy przeszedł operację ratującą mu życie, pojawiły się kolejne problemy.

 • Wojciech Mann: Naprawdę ma kłopoty ze zdrowiem?

  "Dramat Wojciecha Manna! Ma bardzo poważne problemy zdrowotne". "W końcu skończy na wózku inwalidzkim". Takie informacje dotarły kilka dni temu do mediów. Liczni fani jednej z największych legend polskiego dziennikarstwa muzycznego na poważnie zatrwożyli się o jego zdrowie.

 • Doda: Bardzo sobie cenię godzinę modlitwy

  Doda (35 l.) utrzymuje, że w ostatnim czasie przeszła duchową metamorfozę. Czy faktycznie?

 • Elfia pretensjonalność Dody

  Doda "Siedem pokus głównych", Universal

 • Zapadł kolejny wyrok w sprawie Dody i jej byłego!

  Konflikt pomiędzy Dodą a jej byłym facetem trwa już od kilku lat.  Emil Haidar wytoczył Rabczewskiej kilka spraw, co zaowocowało tym, że gwiazda musi swój grafik koncertowy dostosowywać do kolejnych(...)". "Jako niezrozumiałe traktujemy fakt, iż Sąd karze za fakt, iż jako najbliższa walczyłam o zdrowie i bezpieczeństwo najbliższej wówczas osoby, tym bardziej, że czyniłam to metodami powszechnie...

 • To była wina Dody!

  Informowaliśmy już o pierwszej kolizji samochodowej Dody, do której doszło we wtorek, 26 czerwca, dzień po odebraniu przez nią prawa jazdy. Wokalistka twierdziła, że stłuczka była efektem działań dziennikarzy "Faktu", polujących za "gorącym newsem". Tymczasem policjanci z drogówki uznali, że winę ponosi Doda i ukarali ją mandatem.

 • Tygodnik alarmuje: Doda nie piła nawet w swoje urodziny! Co się za tym kryje?

  Niedawne huczne urodziny Doroty Rabczewskiej-Stępień były szeroko komentowane w mediach. Teraz wyszło na jaw, że jubilatka za swoje zdrowie nie wypiła nawet lampki szampana. To tylko podsyciło plotki o ciąży. A jaka jest prawda?

 • Doda trafiła do szpitala. Co się stało?

  Znów dały o sobie znać problemy z kręgosłupem Dody.

 • Przerażona Doda wyznaje: Boję się o życie!

  Dorota Rabczewska (33 l.) jest przerażona zachowaniem jej byłego. Celebrytka obawia się, że Syryjczyk może posunąć się do najgorszego!

 • Edyta Górniak szydzi z Dody!

  Wygląda na to, że w świecie showbiznesu Doda wcale nie ma łatwo. Z jej repertuaru kpi nawet sama Edyta Górniak.

Zdjęcia na temat: doda i jej zdrowie
Wideo na temat: doda i jej zdrowie
 • Doda: Mama czuje się już dobrze

  zagrożenie dla jej życia. Doda przyznaje, że ostatni rok to dla ich rodziny była walka z czasem i nieustanna niepewność. Ponowne uaktywnienie się komórek nowotworowych przyczyniło się do znacznego(...) z biodrem, bo w młodych latach podnosił ciężary, chciał zostać olimpijczykiem – przyznaje Doda. Piosenkarka zapewnia, że zmobilizuje ojca do tego, by po w 2016 roku zadbał o zdrowie i się nie

Dyskusje na temat: doda i jej zdrowie
 • Re: Czas na zmiany

  I jestem więcej niż pewna, ze za moment i tak się pojawisz pod innym nickiem. powinien pomodlić się o zdrowie, nie mieszaj do tego Boga !!! ,. Jestem ,pod tym samym nikiem ! tak mogę wnioskować(...) ,i nie używam //waszych mądrych słów'' to przepraszam .Kiedyś sama Komornicka o swojej bohaterce wyraziła sie ''niespokojna dusza ,sama nie wie czego chce do końca,a mężczyżni to jej skomplikowany temat